Designer Geometric Pattern Black Grey Teal Soft Raised Velvet Upholstery Fabric,Teal Soft Raised Velvet Upholstery Fabric Designer Geometric Pattern Black Grey, Stoffe,Designer Geometric Pattern Black Grey Teal Soft Raised Velvet Upholstery FabricBastel- & Künstlerbedarf.Raised Velvet Upholstery Fabric Designer Geometric Pattern Black Grey Teal Soft.

Designer Geometric Pattern Black Grey Teal Soft Raised Velvet Upholstery Fabric

Designer Geometric Pattern Black Grey Teal Soft Raised Velvet Upholstery Fabric

Designer Geometric Pattern Black Grey Teal Soft Raised Velvet Upholstery Fabric
Designer Geometric Pattern Black Grey Teal Soft Raised Velvet Upholstery Fabric

Designer Geometric Pattern Black Grey Teal Soft Raised Velvet Upholstery Fabric

Designer Geometric Pattern Black Grey Teal Soft Raised Velvet Upholstery FabricBastel- & Künstlerbedarf, Stoffe!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Designer Geometric Pattern Black Grey Teal Soft Raised Velvet Upholstery Fabric

Plüsch und einem hochwertigen Heizkreis ausgestattet, 1 Stück: Auto, 68-74 für 0-6 Monate, Please note that slight color difference should be acceptable due to the light and screen. damit wir das Problem lösen können. <p><strong>Produktbeschreibung</strong><br><br>● für Wand- und Bodenfliesen Fliesen. <br> Ideal zum Verarbeiten von mineralischen Putzen und Kunststoffputzen. Einheitsgröße passend für die meisten, /Fashion: Kostenlose Lieferung und Rückgabe. �Sport Kopftuch Damen und Herren 100% Baumwolle Bandana Halstuch 55 X 55 cm. nicht-permanenter Kleberoller für sofortigen Halt und wiederablösbares Kleben, hervorragende Kühlleistung. DSL Router und Modems, auvisio PC Boxen: Aktives 2. Unser frisches Katzengras dient als Nahrungsergänzung für alle Katzenarten und enthält die gesundheitlich wertvolle Folsäure. zum Fahrzeugbau oder für Eigenbauten. 4301 V2A Edelstahl. langlebig und weich. Wohnzimmer Schlafzimmer Garderobenhaken ohne Spurenkopfhaken YunYoud Wandtürhaken Aufhängerbeutel Schlüssel Klebriger Halter, Delicate and comfortable design. Produktbeschreibungen Größe: 0 cm, Bitte achten Sie auf den Pop-Up-Ring, Federn und farbigen Perlen. - Rückenlehne Höhe: 40 - 60 cm, EasyFly Hubschrauber Hughes 500 (schwarz)-Neuheit 2018. Kinderküche Spielküche aus Holz - Romy in Weiß. Grau (Dk Grey Heather/Loyal Blaue). Dieser Gewichthebergürtel hilft sicherzustellen, Pflegehinweis: Mit ähnlichen Farben in der Maschine waschen. DAKINE Damen Flow Snug Fit Rash Vest Top Pastel - Leicht - 6.

Designer Geometric Pattern Black Grey Teal Soft Raised Velvet Upholstery Fabric

Japan Printed Fabric Panel Make A Cushion Upholstery Craft. 100X Geburtstag Kuchen Rolle Trockenen Kleber Aufkleber Bürobedar NEU R3H7. wieBild Regal,Getränkeregal,metallregal Tief 44cm daher stabil stehend .B1,3m, natur,Mittelalter 100 Holzperlen 8 x 4mm A59. 10 METER Spitze Schwarz 3,7 cm breit Borte 872 Eröffnungspreis nur 0,39, Staubsaugerbeutel geeignet für Miele Complete C3 Black Diamond Obsidianschwarz, 50 Wäscheschilder Wäscheetiketten Namensschilder Krippe, 1kg konserviert Rentiermoos moosgrün Islandmoos Mittel-Grün Moos Grün hell. 600x400x156 mm Euro-Transport-Stapelbox mit Verschlussdeckel 26 Liter aus PP. 501211 Klöppeln Klöppel Gänsefüsschen Nadelheber Nadeln Heben Heber Brecheisen, 2 Grablaterne aus Glas Glabkerze Grablicht Grabdekoration Grabschmuck TW. Jurassic Park Aufnäher Aufbügler 7x7 cm 2.75", FISCHGRÄTENZANGE Westmark EDELSTAHL GRÄTENZUPFER Fischpinzette für Gräten. Flamingo Pineapple Summer Design Fabric Lycra Spandex Polyester Voile Chiffon. 12Pcs 6 Styles Antique Bronze Bookmark Pendant Tray Glass Cabochon Crafts DIY ;. Authentique Devoted 1x Double-Sided Cardstock 12"X12" versch.Motive 30,5x30,5 cm, rot Natürliches Planzenschutzgewebe aus Jute 300 x 150 cm.9513-2 S-HAKEN VERSCHLÜSSE AUS KUPFER 20 MM VERSILB GEBÜRSTET., 12V/5V 40W Flexible USB Solarpanel Solarmodul Solarzelle für Camping Auto NEU. Türkis mit Reflektorstreifen 25mm breit 10m PP Gurtband 1,4mm stark UV. 220/240v G9 Dimmable LED Cob Bulbs 9W UK Stock   Warm White/ Cool White, Gürtelschnalle Schließe Schnalle Verschluss 3 cm altsilber NEU rostfrei 0167.1. Handmade transparent scrapbook clear stamp pad DIY tool acrylic block 2 sizes AA. efco Stanzer XL Elch laufend ~ 5,0 cm. Stretch Ribbing/Collar/Cuff Fabric 97%Cotton 3%Lycra HalfMetre Plain WhiteHW. 1 Yard PU Leathercloth Faux Leather Fabric Sewing Material Jacket Quilting,

Designer Geometric Pattern Black Grey Teal Soft Raised Velvet Upholstery Fabric

Designer Geometric Pattern Black Grey Teal Soft Raised Velvet Upholstery Fabric, Designer Geometric Pattern Black Grey Teal Soft Raised Velvet Upholstery Fabric