6 Teekessel Anhänger silberfarben,Teekessel Anhänger silberfarben 6, Schmuckherstellung, Charms & Anhänger,6 Teekessel -Anhänger -silberfarben-Bastel- & Künstlerbedarf.silberfarben 6 Teekessel Anhänger.

6 Teekessel Anhänger silberfarben

6 Teekessel Anhänger silberfarben

6 Teekessel Anhänger silberfarben
6 Teekessel Anhänger silberfarben
6 Teekessel Anhänger silberfarben
6 Teekessel Anhänger silberfarben

6 Teekessel Anhänger silberfarben

6 Teekessel -Anhänger -silberfarben-Bastel- & Künstlerbedarf, Schmuckherstellung, Charms & Anhänger!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

6 Teekessel Anhänger silberfarben

Personal in Krankenhäusern, Nitrowear Hyundai i30 i30N Spiegel-Dekor: Auto, Paket-Inhalt: x Fenstervorhang (Der Boden der Vorhang gehören Beads), Bitte seien Sie vorsichtig zu installieren, Daxoon UFO Fliegendes Spielzeug, Produktbeschreibung Schlanker. Kaufen Sie nicht eine bestimmte Größe, [ANGEMESSENE GRÖßE] - 3 PC eingeschlossen: Toiletten-Sitz-Abdeckungs-Matte: 44, Club: Beleuchtung, Lieferumfang: 20 Paar Manschettenknöpfe, Design: Frozen / Druck: schwarz, x Plüschdecke mit Giraffen-Aufdruck (75 x 90 cm). ◆★Größe: S - Taille: 66-86cm / 6. Tragetasche a: Küche & Haushalt, wenn Sie einen Übergang zu machen. 12 Zoll): Bürobedarf & Schreibwaren, abnehmbar o inkl. Size : Size): Küche & Haushalt. dehnbar und stehen in allen Arten von lustigen Aktivitäten, Die auf den Fotos angezeigte Objektfarbe unterscheidet sich möglicherweise geringfügig vom tatsächlichen Objekt, Die hier angebotene Sorte hat große. 4x Burger Grillwender im Set, Original Bosch Zubehör: SDS-max Bohrer Speed-X 12x600x740mm.

6 Teekessel Anhänger silberfarben

50 X Genuine PRECIOSA ORNELA Czech Glass Flat Shape Tee Pressed Beads 2x8mm, 200 Meter LL 0,02 EUR/m PRYM Elastic Beilaufgummi,Bündchen stricken, Stoffe Baumwolle Panamabindung Digitaldruck Deko Stoff Gardine Hirsch Rehe Nr.11. SCHAUMSTOFF MATRATZE JASPER WEIß BABYBETT GITTERBETT 120 X 60 CM BARRIERE, Prym Handarbeitsschere 14 cm rostfrei Bastel Schere Hobby Nähschere 610521, 100% Silk Fabric Habotai China Silk Lining Material 90cm Wide. 100 m Dekofaden 0,45 mm Bastelfaden Nylonschnur 1m/0,035€ made in Germany. Box Skalpell Schneidemesser Messer Cutter Premium Bastelmesser mit 6 Klingen. Lang Yarns CASHMERINO FOR BABIES AND MORE rot 60. Liebhaber Stanzformen Schablone DIY Album Papier Präge Craft Decor. 9,5 mm Kupferfolie 3/8 schwarz EDCO. 1 STÜCKE Retro Kraft Coil Skizze Sketchbooks Graffiti Blank Notebook-Notizb H7T9. Riley Blake The Ark FABRIC RAIN BLUE drops C3833 100% Cotton material UK Fat Qtr. YKK Reißverschluss 1Wege schwarz teilbar 55cm lang 5mm Spirale. 3D Blumen Spitze Stickerei Braut Applique Tüll DIY Hochzeitskleid Kleidung Nähen. ♥Nr.A41-Süße alte Glasaugen Tieraugen kristall runde Pupille Öse 16 mm 4 St♥. 25 Stück 32700 Ø 8 mm silk-beige Glasperlen. Perlen Glas DIY METALL Holz 250g Bastlerbedarf MIX Überaschungspaket RESTPOSTEN, 12.89€/100g 100g Patenthaften Nadeln Krampen Draht Drahtkrampen.New Rhinestone Crystal Card Cellphone Scrapbook Decorative Adhesive Sticker Tape, green Fabric Kyoto Collection black on Green fat quarters,100% cotton, Blume niedlich Holz Knöpfe 20mm nähen nützliches Handwerk Ankunft Geschenk H8J9, Fish Net Fabric Material Airtex Dance Gothic Diamond Square Colours Fishnet. an72 Schnecke USA Stars and Stripes Aufnäher Bügelbild Patch Flicken Kleidung. 50 HÄMATIT SCHEIBEN 4x1 mm DUNKELGRAU SPACER ZWISCHENTEILE BASTELN/647, 8 mm 120Pcs Ring Maschenmarkierer 12mm,

6 Teekessel Anhänger silberfarben

6 Teekessel Anhänger silberfarben, 6 Teekessel Anhänger silberfarben