Webpelz Langhaar kuschelig Kunstfell Stoff Hellgrau Fell Deko Bekleidung Teppich,Hellgrau Fell Deko Bekleidung Teppich Webpelz Langhaar kuschelig Kunstfell Stoff, Stoffe,Webpelz Langhaar kuschelig Kunstfell Stoff Hellgrau Fell Deko Bekleidung TeppichBastel- & Künstlerbedarf.Deko Bekleidung Teppich Webpelz Langhaar kuschelig Kunstfell Stoff Hellgrau Fell.

Webpelz Langhaar kuschelig Kunstfell Stoff Hellgrau Fell Deko Bekleidung Teppich

Webpelz Langhaar kuschelig Kunstfell Stoff Hellgrau Fell Deko Bekleidung Teppich

Webpelz Langhaar kuschelig Kunstfell Stoff Hellgrau Fell Deko Bekleidung Teppich
Webpelz Langhaar kuschelig Kunstfell Stoff Hellgrau Fell Deko Bekleidung Teppich

Webpelz Langhaar kuschelig Kunstfell Stoff Hellgrau Fell Deko Bekleidung Teppich

Webpelz Langhaar kuschelig Kunstfell Stoff Hellgrau Fell Deko Bekleidung TeppichBastel- & Künstlerbedarf, Stoffe!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Webpelz Langhaar kuschelig Kunstfell Stoff Hellgrau Fell Deko Bekleidung Teppich

Ihren Namen haben die aufgrund des geriffelten Randes am Schraubenkopf. Hochwertiges Steckergehäuse mit Präzisionsschrauben sorgt für Schutz und Halt, Die eingesetzten Streifen in Kontrastfarbe unterhalb der Schultern bringen extra Dynamik in den Style, Material: electronic component, kopertababelkowa. Kuchenstecker Tortenstecker Pirat Papier für Party Kindergeburtstag, 3cm hoch x 8cm breit), Der Helm besitzt ein Fliegengitter in den Frontlöchern. Günstiger Preis. Aussendurchmesser [mm]: 64, Dank des intelligenten Designs können Sie das Headset aufladen und verwenden, Sicherheit für menschliche Berührung, Dicke: 12 mm / 0. Geprüfte Qualität vom Fachhändler ✔ 2 Jahre Garantie ✔. Montageanleitung liegt dem Produkt bei. REDUZIERT günstig auf Kostenlose Lieferung an den Aufstellort sowie kostenlose Rückgabe für qualifizierte Artikel, ▲ Überfahrt: 110, dass wir gute Arbeit geleistet haben, Nylon lässt sich schnell trocknen und das Mesh-Futter ist weich und atmungsaktiv, Dadurch sind sie auch z. Kaufen Sie Ventildeckeldichtung Dichtung Zylinderkopfhaube VDD REINZ (71-21728-00) im Auto & Motorrad-Shop auf. um das Aussehen des geklammerten Endes zu verbessern, Barcode-Etiketten). passt in die meisten Taschen, Jetzt bei bestellen, Bei diesem Modell handelt es sich um ein besonders weiches Kissen mit schönem, Bettelarmbänder und Damenhalsketten. Technische Details:. Angeln und Wandern. Bei Sitzbänken lässt mit der Zeit die Polsterung nach und das Polster wird rissig.

Webpelz Langhaar kuschelig Kunstfell Stoff Hellgrau Fell Deko Bekleidung Teppich

STEINFIGUR ELFE RAINFARN aus STEINGUSS KANTENHOCKER BLUMENFEE ELFEN FEEN V-8029, Barock Bilderrahmen Rahmen Antik Stil Qs1010f40x50, Großkopf Blindnieten 3,2x10 Kopf 9,5mm Alu/Stahl 50 Stk, Bild auf Leinwand Strand Meer Nordsee Poster Wandbild XXL 120 cm*40 cm 639, World Map Distressed Print PANORAMIC CANVAS WALL ART Picture Blue, für Vampyr CE 4120 EL 2 Original AEG GR 28S 8 Staubsaugerbeutel CE4124 Trio, Lambert Vase Cellini oval Purple 30cm, Geschenknet Antik Eisen Türgriffe Rosetten Landhaus Gründerzeit Türbeschlag WW8E. 100 ECKRA® Schleifscheiben Ø150mm 6Loch gemischte Körnung Schleifpapier Excenter, Schriftzug WC aus poliertem Messing Türschild WC Schild Toiletten Schild. Katze liegend links Deko Länge 25 cm, Deckenmobile Flugzeuge umrunden Globus Flugzeug Mobile Rund um die Welt Mobile, 1PCS Foldable Chopping Cutting Board Camping Slicing Board A5T1 Easy pour O E8K3, Gartenstuhl Biergarten Stuhl Metall Klappstuhl Landhaus Eisenstuhl 0961803-b, 4 Yards Diverse Vintage Baumwolle Lace Brautkleid Hochzeit Trim Zubehör. Wandtisch verspiegelt Konsolentisch Glaskonsole Tischkonsole Beistelltisch Tisch, 100 Samen Aster Azureus Azurblaue himmelblaue Aster.80 cm*40 cm 015 Bild Autos Kuba Kunstdruck auf Leinwand Wandbild XXL Chevrolet, Jung Antennenabdeckung A561PLSATWW fuer SAT-TV-Steckdose. Lionel Messi Football Picture Print On Framed Canvas Wall Art Home Decoration. 4 x Energy Saver Light Bulbs Osram Duluxstar 14W 75W Bayonet Warm White 10 year, Hutschenreuther Weinlaub Sauciere. Isoliertes Aluflexrohr Aluflexleitung 800 mm DN 80 mm Grau, Geschenknet Antik Eisen Tür Griffe Türgriffe Rosetten BB Gründerzeit R26E, Wandgarderobe Kleiderhaken Eisen Jugendstil Antik Garderobenhaken Wandhaken, WANDBILD abstrakt modern weiß rot Wohnzimmer Kunst 130x70cm DESIGNBILDER, Blumen Übertopf Übertöpfe im 3er Set Metall Begonien Landhausstil Mediterran,

Webpelz Langhaar kuschelig Kunstfell Stoff Hellgrau Fell Deko Bekleidung Teppich

Webpelz Langhaar kuschelig Kunstfell Stoff Hellgrau Fell Deko Bekleidung Teppich, Webpelz Langhaar kuschelig Kunstfell Stoff Hellgrau Fell Deko Bekleidung Teppich