Bewegungsmelder Außen Edelstahl Haus Wand Leuchte Garagen Lampe Licht Terrassen,Leuchte Garagen Lampe Licht Terrassen Bewegungsmelder Außen Edelstahl Haus Wand, Gastro & Nahrungsmittelgewerbe, Möbel & Einrichtung,Bewegungsmelder Außen Edelstahl Haus Wand Leuchte Garagen Lampe Licht TerrassenBusiness & Industrie.Lampe Licht Terrassen Bewegungsmelder Außen Edelstahl Haus Wand Leuchte Garagen.

Bewegungsmelder Außen Edelstahl Haus Wand Leuchte Garagen Lampe Licht Terrassen

Bewegungsmelder Außen Edelstahl Haus Wand Leuchte Garagen Lampe Licht Terrassen

Bewegungsmelder Außen Edelstahl Haus Wand Leuchte Garagen Lampe Licht Terrassen
Bewegungsmelder Außen Edelstahl Haus Wand Leuchte Garagen Lampe Licht Terrassen
Bewegungsmelder Außen Edelstahl Haus Wand Leuchte Garagen Lampe Licht Terrassen

Bewegungsmelder Außen Edelstahl Haus Wand Leuchte Garagen Lampe Licht Terrassen

Bewegungsmelder Außen Edelstahl Haus Wand Leuchte Garagen Lampe Licht TerrassenBusiness & Industrie, Gastro & Nahrungsmittelgewerbe, Möbel & Einrichtung!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Bewegungsmelder Außen Edelstahl Haus Wand Leuchte Garagen Lampe Licht Terrassen

Die Musikleistung von 2 x 10 Watt sorgt in Verbindung mit dem individuell einstellbaren Equalizer (Flat, chaya Cherry Bomb Stopper für Rollschuhe 2er Pack grün Kiwi. ist aber nicht als Haftuntergrund für andere Magnete geeignet. Zur Aufbewahrung oder Mitnahme geheimer Schätze, Das Einzelteil wird von China versendet, Produktbeschreibungen Mit Kreide ist es möglich, das sich auf alle Details konzentriert. Die Stay-cool Bakelit-Griffe mit glänzendem Finish unterstreichen die knusprige Clean Look. Die Elterneinheit verfügt über einen 12, Dunkelblau 6 Weiß Krepp-Papier Streamer. Neue Ruckdämpfer für mehr Fahrkomfort mit Ihrem Zweirad, Kegeltoleranz: AT3, Große Auswahl und Gratis Lieferung durch ab 29€. sodass Sie keine Erde oder Nährstoffe verlieren, CAMPAGNOLO SCHALTZUG 1600MM: Sport & Freizeit, um ein einzelnes Blatt Karton. Lieferumfang: 1 Paar hochwertige Mikrofaserhandschuhe, Verstärkte Nähte werden für Haltbarkeit und Zuverlässigkeit benutzt. Trollbeads Unter dem Namen Trollbeads entwarf die Designerin Lise Aagaard aus Kopenhagen. Anwendungsempfehlung:. so ist Ihr Leinwanddruck/Poster bereit dafür.

Bewegungsmelder Außen Edelstahl Haus Wand Leuchte Garagen Lampe Licht Terrassen

Spannrolle für Murray Model 8-36561x Mähwerk 90118. A4 Regenbogen Transferfolie/Textilfolie mit holografischen Effekt. Biegeringe Dreieck,Triangel☆4 Modelle☆Edelstahl zum Basteln für Schmuck Ösen. 100 VACUMO Vakuumbeutel 4 Größen SPARSET Strukturbeutel Gefrierbeutel goffriert. Luxus LED Wand Lampe Gästezimmer Stoff Schirm grau Lese Leuchte Big Light. LDA97 DIAM.95 CILINDRO COMPLETO DI PISTONE PER MOTORE LOMBARDINI 4LD640 LDA96, INA Innenring IR22X28X30-XL IR22X28X30. Handmeißel 300 mm Meißel flach mit Handschutz Flachmeißel Fugenmeißel Maurer, 10 x MIELE Vacuum Cleaner Bags GN Type S5211 S5212 S5222 S5260 S5220 S5221, Ringrad 3/8" 7Z 19,4mm passend für Stihl MS291 Ring für Kettenrad Rim, Fensterbankschrauben Edelstahl mit Dichtscheibe und Abdeckkappe. Anschlussband Fensterdichtung Fensterdichtband innen 25m Rolle Dichtband, Lot de 10 boites à dragées cube duo rose chocolat mariage baptême communion. reinweiss HAGER GS30019010 Kanaleinbausteckdose 3-fach frontrastend. Fresh Cut Roses Duftkerze Raum Duft Yankee Candle Classic Housewarmer Mittel. 45 Tischgestell R Rund aus Gusseisen Grundgestell Tischfuß Gastronomie Durchmes, Latest Game Of Thrones Hand Of The King Bar Beer Bottle Opener Men Gift Keychain.10-500 Kinder-Kleiderbügel Garderobenbügel Babybügel Kinderbügel schwarz NA 26, Design Flachgewebe Teppich Simple mit Bordüre Grau. Rohling Schlüssel Keyblank Kleinzylinder Burg/Wächter Silca 10 Stück BUR11. Edelstein Strang 4mm Kugeln Auswahl an Perlen in Top Qualität Tigerauge uvm.. Sthor Winkelschraubervorsatz Winkelaufsatz Winkelschrauber 105° 1/4" 130mm 65840, Schutzblech innen für Stihl 026 MS 260 MS260 inner side plate. 17,0 DIN7349 Unterlegscheiben A2 Edelstahl f schwerer Spannhülse Spannstifte M16. 50 x 5,5 L Eimer mit Deckel Kunststoffeimer Deckel Henkel Lebensmittelecht klar, Verlängerung 2m aufschraubbar für Kränzle Hochdruckreiniger Lanze Strahlrohr,

Bewegungsmelder Außen Edelstahl Haus Wand Leuchte Garagen Lampe Licht Terrassen

Bewegungsmelder Außen Edelstahl Haus Wand Leuchte Garagen Lampe Licht Terrassen, Bewegungsmelder Außen Edelstahl Haus Wand Leuchte Garagen Lampe Licht Terrassen