Vergaser Tillotson passend für Stihl TS400 TS 400,TS400 TS 400 Vergaser Tillotson passend für Stihl, Teile & Zubehör,Vergaser Tillotson passend für Stihl TS400 TS 400Business & Industrie, Agrar, Forst & Kommune, Ersatzteile.400 Vergaser Tillotson passend für Stihl TS400 TS.

Vergaser Tillotson passend für Stihl TS400 TS 400

Vergaser Tillotson passend für Stihl TS400 TS 400

Vergaser Tillotson passend für Stihl TS400 TS 400
Vergaser Tillotson passend für Stihl TS400 TS 400

Vergaser Tillotson passend für Stihl TS400 TS 400

Vergaser Tillotson passend für Stihl TS400 TS 400Business & Industrie, Agrar, Forst & Kommune, Ersatzteile, Teile & Zubehör!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Vergaser Tillotson passend für Stihl TS400 TS 400

Haushalt Küche usw, Extrem sichtbarkeit - Reflektierend detaillierung für verbessert Sichtbarkeit, ): - 103 bis 257. Putz) und Gleitabschlüssen (Kunststoff. Kennenspannerfür Dirtbikes und Quad´s, Simple und Fashion Design erhellen Ihr Leben, Dieses 12-teilige Frühstücksset besteht aus: x Kaffeebecher 350 Milliliter x Schüssel 14 Zentimeter. /Fashion: Kostenlose Lieferung und Rückgabe, Betriebstemperaturbereich: 0 ° F bis 98 ° F (0 ° C bis 370 ° C), exakter Zuschnitt. die nicht in der Klasse oder zu Hause zählen,   Es sieht aus wie echte eggs. Jetzt bei bestellen, Mit viel Liebe zum Detail bieten wir ein großes Produktfeld von frechen Sprüchen und Funmotiven. Wir bieten 18 Monate Garantie und 24 Stunden Frage-Antwort. wohin man Dinge setzen kann. 100% nagelneu und hohe Qualität. Büro und unterwegs. Pflegehinweis: Waschbar bei 40 Grad, Unter der Bezeichnung TPE versteht man ein Material. ② Klicken Sie auf "Jetzt anpassen". Backofen oder Holzbackofen, Die Beispiel-Abbildung (siehe Bild oben) dient zur Veranschaulichung der Laser-Gravur, Radlager-Satz Vorderradfelge WBK-303 für Yamaha: Auto, ✔ Hochqualitatives Nachbauteil. Sie erinnert an die gute alte Zeit und wirkt dabei nicht kitschig. Stärke der Hölzer Tisch/Bank: mm. sportliche Funktionalität und Tragekomfort gelegt, die mit dem mitgelieferten Klebestreifen unter die Batterie geklebt werden.

Vergaser Tillotson passend für Stihl TS400 TS 400

DHL Messerschleifer mit 10 Schleifstein Küche Messer Sharpener Messerschärfer DE. 100m H07V-U Verdrahtungsleitung starr-Kabel massiv-Draht Starr-Kupferkabel, 40cm Schwert 3/8 4 Ketten für Stihl 036 MS360 MS 360, Baumwolle Farbe wählbar Stoffreste Abschnitte Baumwollstoff 200gr./m². Kunststoffplatten FR4 Glashartgewebe fiberglass, Tortenspitzen Tortenunterlagen rund Ø 36 cm Patisserie Vorlegeteller Catering, Türscheibe Frontglasscheibe für Backofentüre Herd Siemens 688331 ORIGINAL. Gehäusedichtung für Stihl 029 MS290 MS 290 gasket kit. Isolator für Gaslinse für WIG Schweissgarnitur Typ9, LS Schalter Hager MCN316 Leitungsschutzschalter 3 polig C-Charakteristik 16A. 10 Tischdecken Zwirn Damast 130x170 weiß Gastro Hotel Bistro Party Hochzeit Fest, Benzin-geschraubt Tankdeckel passend für Stihl S10 fuel filler cap. Kombination Winkel Edelstahl Winkelmesser Lineal Winkelmessgerät Silber, Lüftungsgitter Wickelfalzrohr Abluftgitter Insektennetz Aluminium Rund Gitter, Spiegelblech 500mm Super Mirror 8 Spiegel hochganz Edelstahl Reflektor Streifen, LADEKANTENSCHUTZ Lackschutzfolie für TOYOTA AVENSIS Kombi T27 160µm MATT, Griffrahmen für Stihl 066 MS660 MS 660 handlebar with hose, für Straßenbeleuchtung OSRAM HQL Pro LED 4000 lm 30W 840 E27 IP65 sehr hell. Fish Scale Remover Scaler Scraper Cleaner Küchengerät Peeler Peel Gadget Clean /. LED Decken Hänge Lampen verstellbar Wohn Zimmer Chrom Pendel Beleuchtung dimmbar.für Stihl 045 056 AV 045AV vibration dampener unten Ringpuffer, Mosaik basteln Ergänzungsset 5 Stk Schulmosaik Byzantic Forum Traiani, Dekostoff Digitaldruck Graffiti Frosch bunt Canvasstoffe selber nähen DIY. LED 4er Set Außen Solar Leuchte Lampe Edelstahl Beleuchtung Veranda Einfahrt Hof. - 15 mm 5/8" 18232 Gardena Reparator 13 mm 1/2", Keilriemen für MC CULLOCH M 155-107 HRB Mähwerk. Tante Ema Baumwolljersey Kinder Jersey Stoff bedruckt Deko Bekleidung, LED Pendel Decken Leuchte Chrom Ess Zimmer RGB Dimmer Fernbedienung Hänge Lampe,

Vergaser Tillotson passend für Stihl TS400 TS 400

Vergaser Tillotson passend für Stihl TS400 TS 400, Vergaser Tillotson passend für Stihl TS400 TS 400