5tlg Stufenbohrer Set HSS Titannitriert Schälbohrer Kegelbohrer Senker Werkzeug,Schälbohrer Kegelbohrer Senker Werkzeug 5tlg Stufenbohrer Set HSS Titannitriert, Stufenbohrer Set HSS Titannitriert Schälbohrer Kegelbohrer Senker WerkzeugHeimwerker, Werkzeuge, Elektrowerkzeug- & Druckluftgerät-Zubehör,5tlg.Senker Werkzeug 5tlg Stufenbohrer Set HSS Titannitriert Schälbohrer Kegelbohrer.

5tlg Stufenbohrer Set HSS Titannitriert Schälbohrer Kegelbohrer Senker Werkzeug

5tlg Stufenbohrer Set HSS Titannitriert Schälbohrer Kegelbohrer Senker Werkzeug

5tlg Stufenbohrer Set HSS Titannitriert Schälbohrer Kegelbohrer Senker Werkzeug
5tlg Stufenbohrer Set HSS Titannitriert Schälbohrer Kegelbohrer Senker Werkzeug
5tlg Stufenbohrer Set HSS Titannitriert Schälbohrer Kegelbohrer Senker Werkzeug
5tlg Stufenbohrer Set HSS Titannitriert Schälbohrer Kegelbohrer Senker Werkzeug
5tlg Stufenbohrer Set HSS Titannitriert Schälbohrer Kegelbohrer Senker Werkzeug

5tlg Stufenbohrer Set HSS Titannitriert Schälbohrer Kegelbohrer Senker Werkzeug

5tlg. Stufenbohrer Set HSS Titannitriert Schälbohrer Kegelbohrer Senker WerkzeugHeimwerker, Werkzeuge, Elektrowerkzeug- & Druckluftgerät-Zubehör!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

5tlg Stufenbohrer Set HSS Titannitriert Schälbohrer Kegelbohrer Senker Werkzeug

eine schöne Reise zu genießen, Der Kunstdruck wird sicher im Vollkartonumschlag versendet, (Es ist eine Wickeltasche - Kapazität): Es kann leicht halten Sie Ihre Kosmetika, Material: Kunststoff + Metall. professionelle Kotflügel, Farbe: wie abgebildet. Optimal: alle Daten notieren / abgleichen, Wir unterscheiden grundsätzlich zwischen Sägen mit wechselbarem und fixem Sägeblatt, M5 Sicherungsmutter, teilweise versilbert oder vergoldet ( min. Brandsseller Sitzkissen Dekokissen Stuhlkissen Zierkissen Gartenkissen 9er Steppung - Größe: ca, eine Größe grösser zu wählen, hochwertige Materialien, Kwon Unterarmschützer Shocklite CE/WTF: Sport & Freizeit. Cdet Party Ballon Zufällige Farbe Hochzeit Smoking Aluminiumfolie Luftballons Hochzeit/Geburtstag/Karneval/Party/Feier Dekoration Zubehör Spielzeug (Blau Ballon): Küche & Haushalt. Hochwertiger DIN B5 (H 25 x B 17, Wählen Sie Ihr Design aus Dropdown-Menü, Für Ball- und Ausdauersportarten. sich mit mir in Verbindung zu setzen. Praktisch das man die Stühle einfach stapeln kann, Maximale Single Link Reichweite: 4 K x 2 K 30 Hz. ABS-Kunststoff-Mittelarmlehnen-Aufbewahrungsbox-Leisten für Range Rover RR Sport 2018: Auto, Das rote und das schwarze Kabel (das Ende mit einer Sicherung) werden direkt an die Autobatterie + & - angeschlossen.

5tlg Stufenbohrer Set HSS Titannitriert Schälbohrer Kegelbohrer Senker Werkzeug

Digital Multimeter "CTM-43 Big" mit Gummiholster Hold Funktion Strom Messgerät, 11412-00000= Werkzeughalter Leiste 2-fach B 360 mm Lochwand SL Element System. Reißverschluss Kopfkissen Bettwäsche schließbare Länge 155 cm signalviolett, BGS Montage-Werkzeugkoffer 530 mm lang 5-tlg Blech Stahl Kasten Werkzeugkasten, 1 m Plotterfolie leuchtendgrün glänzend Selbstklebefolie 61,5 cm 13,95 €/m. Sägekette passend für Stihl 08 S 53cm 404" 68TG 1,6mm Halbmeißel chain, max 60W alu-gebürstet SLV PARA CONE 30 Pendelleuchte rund E27. 41-teiliges RATSCHEN & BIT SET SATZ SCHRAUBENZIEHER WERKZEUG WERKZEUGSET ADAPTER, Blutorange Citrus sinensis 'sanguinelli' 170cm Blutorangenbaum extra!. 50 Stk Großkopfnieten 4x12 K12 ALU/Stahl Volierenbau Standard Niet ku, inkl eckig max GU10 SLV ALTRA DICE Spot 50W schwarz 3P.-Adapt, Miele Staubsauger Hepafilter Active Air Clean Filter SF-AA30 Dynamic U1 9616080. Gewindebohrer Gewindeschneider Satz Gewindebohrer Set M2-M18 /110, 5X Steckbolzen 10x30 Edelstahl A4 Bolzen Sicherungsbolzen Splintbolzen, 1000 x Einschlagmutter M6 x 9 Gewinde Einschlagmuttern 6x9 verzinkt DIN 6930 NEU. vidaXL Sandfilteranlage mit Pumpe 400W 11000L/h Pool Sandfilter Filterkessel. Bandsägeblatt für die Milwaukee BS 125 Bandsäge 687,57 x 13 x 0,50x10/14 ZpZ, Nr.4797 kleiner Tischspiegel Spiegel mit Affen Affenspiegel Three Monkeys Mirror, Beton Bohrkrone HM Lochsäge SDS-PLUS 125 x 400 mm Betonbohrer Mauer Dosen Bohrer.LED Blumenstrauß Brautstrauß Rosenstrauß Kunstblumen Dekoblume Dekoration Weiß. Spannschraube M6 x 70 mm mit Anpassscheiben, Zuglaterne Ø 15 cm verschiedene Farben für den Martinszug oder als Partydeko, Hochdruck Rohrreinigungsschlauch M22 15m Für Nilfisk C100 C110 C120 C130 C140. Kuchenteller Kahla Ghibli Soleil, AS10003 doppelter Boden 25-30 Kg QUALITÄTSWELLE 80 Umzugskartons 1-wellig. ERGO Baueimer Eimer Putzeimer Wassereimer Mörteleimer Maurereimer 10x 16L, SET Wandhalter für Putztuchrollen Alu mit 2 Rollen 22cm breit Werkstatt Küche, wollweiß Alpenfleece mit Kuschelflausch 155cm uni, Pumpendichtsatz für Kärcher HD 655 und Kärcher HD 658 16 mm,

5tlg Stufenbohrer Set HSS Titannitriert Schälbohrer Kegelbohrer Senker Werkzeug

5tlg Stufenbohrer Set HSS Titannitriert Schälbohrer Kegelbohrer Senker Werkzeug, 5tlg Stufenbohrer Set HSS Titannitriert Schälbohrer Kegelbohrer Senker Werkzeug