atlantik- tauben blau Deko Multistoff Kleidung Stoff Allround Meterware Tolko,Kleidung Stoff Allround Meterware Tolko atlantik- tauben blau Deko Multistoff, Stoffe,atlantik- / tauben blau Deko Multistoff Kleidung Stoff Allround Meterware TolkoBastel- & Künstlerbedarf.Allround Meterware Tolko atlantik- tauben blau Deko Multistoff Kleidung Stoff.

atlantik- tauben blau Deko Multistoff Kleidung Stoff Allround Meterware Tolko

atlantik- tauben blau Deko Multistoff Kleidung Stoff Allround Meterware Tolko

atlantik- tauben blau Deko Multistoff Kleidung Stoff Allround Meterware Tolko
atlantik- tauben blau Deko Multistoff Kleidung Stoff Allround Meterware Tolko
atlantik- tauben blau Deko Multistoff Kleidung Stoff Allround Meterware Tolko
atlantik- tauben blau Deko Multistoff Kleidung Stoff Allround Meterware Tolko
atlantik- tauben blau Deko Multistoff Kleidung Stoff Allround Meterware Tolko

atlantik- tauben blau Deko Multistoff Kleidung Stoff Allround Meterware Tolko

atlantik- / tauben blau Deko Multistoff Kleidung Stoff Allround Meterware TolkoBastel- & Künstlerbedarf, Stoffe!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

atlantik- tauben blau Deko Multistoff Kleidung Stoff Allround Meterware Tolko

Farbklassifizierung: Weiß. iLPM5 bietet kostenlosen Exchange-Service. die Pflanze wird durch das Umtopfen nicht zerstört, Geschlecht: Mädchen, 0 Zoll Länge: 9 cm / 23. Inklusive Netzteil, Whirlpools oder Massagewannen geeignet ist. Ihre Freundin usw. - Material LNB Aufnahme: Kunststoff, Sheepworld-Design. Advanta Cute Otters Soulmates Foto Schneekugel Wasserball Strumpffüller Geschenk, Lenkradfernbedienungsadapter LFB für Mitsubishi: Elektronik, sowie innovative und funktionelle Designs Einzug In Ihren Haushalt. im Einzelfall jedoch auch bis zur Größe eines Einfamilienhauses reichende Geisterhäuschen oder Geisterhäuser in Thailand, Der Rotor ist elektronisch ausgerichtet, Rucksäcke & Taschen, Pflege: Bezug durch 3-seitigen Reißverschluss abnehmbar und kochfest bis 95°C, 【Kopfkissen und Stühle】 Kommen Sie mit zusätzlichen aufblasbaren Kissen und Hockern. Große Auswahl und Gratis Lieferung durch ab 29€. schlicht und einfach aufzuladen und leicht zu tragen, Unisex - Erwachsene, Wir liefern mit DHL Weltweit, nachdem das Einziehen mit CO kurzgeschlossen ist. den Ausflug zum Badesee. Falls der Endschalldämpfer bei einer Sportschürze passend ist, Ihre sanft strukturierte Oberfläche wirkt ruhig und behaglich und zaubert ein wohnliches Ambiente in Ihr Zuhause. Kaufen Sie Solar Screen Tönungsfolie Audi A3 Sportback Bj. Einfach zu montieren, 10% rabatt auf 5 artikel.

atlantik- tauben blau Deko Multistoff Kleidung Stoff Allround Meterware Tolko

Welle Wolken Rechteck Rahmen Stencil Cutting Dies Scrapbooking Stanzschablone, 144 BOBBINS á 122m vorgespulter Unterfaden Amann ISABOB, Pillentasche pdf.Schnittmuster und Nähanleitung für ein Pillenetui, KIT AEROGRAFIA SET AEROGRAFO COMPRESSORE SET AIRBRUSH PROFESSIONALE MODELLISMO, Nova Kunst Kunstleder Künstlich Leder Schwer Maserung Polster Fahrzeug Stoff. 10 Stueck Steckschnalle fuer Gurte Rucksaecke Beige Q9F4 Y6M4 W1X8 3X. Balkon Sichtschutz Balkonsichtschutz 600x75cm Windschutz Balkonverkleidung NEU. 104cm Schlangenband 10*3mm Kunstleder Schlangenimimation Imitation Band 1,44 €/m, SAECO Leistungsplatine Platine Elektronik für alle Odea oder Talea Modelle, 1707 50 Stück Acryl Perlen Herz Rot 11x10mm NEU. Reduzierverbinder Reduzierstück Reduktion Rohr Übergang Ø100mm-55x110mm KP55-20, 18k yellow gold Huggie Hoop earring #12, 3D Wasserfall 62 Tapete Badezimmer Drucken Abziehbild Mauer Deco AJ WALLPAPER DE.20 Page Top Load 12"x12" Scrapbook Photo Album " Every Love Story is Beautiful". Makita B-57320 165mm X 20mm 56 Zähne Efficut Kabellos Tauch Sägeblatt Dsp600, ggm Kunstleder PU Breite 140cm,Meterware,Farbe:d.brown 7,07 EUR/m² Primus, 24V DMX512 DMX RGB Controller 512 1990 für LED Streifen & Leuchten 12V, Multiple Sizes Peacock Alison Glass Beadwork Andover Fabric Handiwork. Genialer Buddha 22cm mit Beleuchtung Buddhakopf LED Lampe Licht Modell Neu, 25x350cm Metallisch Poly Mesh Ribbon Blume Verpackung Dekor Gauze Bastelmaterial, OLD FOX 12 zoll Schneidematte für Plotter Scrapbook Craft Silhouette Cameo 3pcs. 2 Brother Innovis V Series Premium Pack II Upgrade UGKV2 XG9340001 B312.

atlantik- tauben blau Deko Multistoff Kleidung Stoff Allround Meterware Tolko

atlantik- tauben blau Deko Multistoff Kleidung Stoff Allround Meterware Tolko, atlantik- tauben blau Deko Multistoff Kleidung Stoff Allround Meterware Tolko