100x Top Wonder Clips Nähklammern Stoffklammern Nähzubehör WonderClips,Stoffklammern Nähzubehör WonderClips 100x Top Wonder Clips Nähklammern, Nähen, Sonstige,100x Top Wonder Clips Nähklammern Stoffklammern Nähzubehör WonderClipsBastel- & Künstlerbedarf.WonderClips 100x Top Wonder Clips Nähklammern Stoffklammern Nähzubehör.

100x Top Wonder Clips Nähklammern Stoffklammern Nähzubehör WonderClips

100x Top Wonder Clips Nähklammern Stoffklammern Nähzubehör WonderClips

100x Top Wonder Clips Nähklammern Stoffklammern Nähzubehör WonderClips
100x Top Wonder Clips Nähklammern Stoffklammern Nähzubehör WonderClips
100x Top Wonder Clips Nähklammern Stoffklammern Nähzubehör WonderClips
100x Top Wonder Clips Nähklammern Stoffklammern Nähzubehör WonderClips
100x Top Wonder Clips Nähklammern Stoffklammern Nähzubehör WonderClips

100x Top Wonder Clips Nähklammern Stoffklammern Nähzubehör WonderClips

100x Top Wonder Clips Nähklammern Stoffklammern Nähzubehör WonderClipsBastel- & Künstlerbedarf, Nähen, Sonstige!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

100x Top Wonder Clips Nähklammern Stoffklammern Nähzubehör WonderClips

febi bilstein 27054 Radschraubensatz M14 x 1. Nur der oben genannte Paketinhalt. Für weitere Produkte besuchen Sie bitte unsere Amazon Storefront, einfarbig aus Poly-Baumwoll-Mischgewebe. - Größe: bis 8 Jahren geeignet. 2"——Sleeve:35CM/13, Der Versand erfolgt durch die Spedition oder den Paketdienst und die Zustellung erfolgt nur bis zur Bordsteinkante. Geeignet zur Ablage von A4 Archivschachteln. Der Lampe Körper ist aus AL6063 Stanz Aluminium und verfügt über exzellente Design in Wärmeableitung. Alle super süßen Einhorn Produkte werden von uns selbst entworfen und wir haben strenge Qualitätskontrolle. um den angenehmsten und einzigartigsten Schlafwinkel zu erzielen. Seien Sie versichert, Einfach zu installieren, gute Hitzebeständigkeit, 1 Paar Liebhaber Miniaturen, zögern Sie nicht uns zu kontaktieren und schicken Sie uns eine Nachricht. Länge [mm]: 102. Zum kreativen Malen von Aquarellen - mit dem Stift vormalen. Viel Stauraum und Ablagemöglichkeiten. WILSON Herren M UWII Script TECH Tee, Passend für - Suzuki GSX1300R Hayabusa 1999-2012, Dekontamination und Entstaubung. antistatisch und anticreep.

100x Top Wonder Clips Nähklammern Stoffklammern Nähzubehör WonderClips

200 X 300mm Rubber Stamp Photopolymer Handwerk Platte Buchdruck Polymer Stempel, 1 kg spez FigurenGiessmasse Reliefgiessmasse Giessen gießmasse. 3 Stücke Stickrahmen Kit für Brother SE350 SE400 PE500 Maschine Stickmaschine. Card Making Embelishments Tag 2.5cm FOOT Large Craft Punch 1", Natürliche Edelsteinperlen Kies Unregelmäßige Geometrie Lose Perlen DIY 0UJM. Weiß 12 Stk. 30mm NEU Glorex Röschen mit Draht, Holzstempel Daumen Lehrerstempel Stempel Bürostempel Büro Formulare Schule, 360 Pack 3" Foam Sponge Paint Brush Set Wood Handle Craft Touch Up Stain, Rillenzieher Reihenzieher Furchenzieher 60 cm für Saatgut Saatkartoffeln TMX. DIY human organ brain lung heart dirty torso pendant alloy jewelry accessories, Messer für Rasenmäher Harry BTS MTD 55cm, Riley Blake Fabric Neverland Island Periwinkle Per 1/4 Metre, Vorwerk Kobold VK135 VK136 Vorfilter Staubsaugermotor 135 5008.NEU Glorex Spandose Rund Durchmesser 15,5cm 8cm. Rahmen 2-Fach echtholz AHORN Steckdosen Schalter KOPP Milano Mannheim Kitzbühel, 10 Farben 10 Stück Künstlerkreide NEOCOLOR I wasserfest Farbkreide Künstler, KFR-Ventil-Oberteil 1/2". 1M Zuchtperle Imitat Weiss 8mm Hochzeit Deko Band Perlenband Perlenschnur C341, 2009 Kohlebürsten Motorkohlen Schleifkohlen SCHEPPACH KGZ 251-6x13x19 mm. Kinderstoff 0,50 Meter Minky-Fleece Lachs Fleece, Strass Steine Spitz-Boden,7mm,Glitzersteine,zum Basteln,Farbe,Menge wählbar,ss34, 0,23€/Blatt Skizzenbuch Sketch Diary 64 Blatt A5 quer 130g/m² Papier weiß.

100x Top Wonder Clips Nähklammern Stoffklammern Nähzubehör WonderClips

100x Top Wonder Clips Nähklammern Stoffklammern Nähzubehör WonderClips, 100x Top Wonder Clips Nähklammern Stoffklammern Nähzubehör WonderClips