Tankdeckel TopCover plus Schachtverlängerung 60 cm Tankdom Zisternenschacht,cm Tankdom Zisternenschacht Tankdeckel TopCover plus Schachtverlängerung 60, Bewässern, Wasserspeicher & Regentonnen,Tankdeckel TopCover plus Schachtverlängerung 60 cm Tankdom Zisternenschacht Garten & Terrasse.Zisternenschacht Tankdeckel TopCover plus Schachtverlängerung 60 cm Tankdom.

Tankdeckel TopCover plus Schachtverlängerung 60 cm Tankdom Zisternenschacht

Tankdeckel TopCover plus Schachtverlängerung 60 cm Tankdom Zisternenschacht

Tankdeckel TopCover plus Schachtverlängerung 60 cm Tankdom Zisternenschacht
Tankdeckel TopCover plus Schachtverlängerung 60 cm Tankdom Zisternenschacht
Tankdeckel TopCover plus Schachtverlängerung 60 cm Tankdom Zisternenschacht
Tankdeckel TopCover plus Schachtverlängerung 60 cm Tankdom Zisternenschacht

Tankdeckel TopCover plus Schachtverlängerung 60 cm Tankdom Zisternenschacht

Tankdeckel TopCover plus Schachtverlängerung 60 cm Tankdom Zisternenschacht Garten & Terrasse, Bewässern, Wasserspeicher & Regentonnen!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Tankdeckel TopCover plus Schachtverlängerung 60 cm Tankdom Zisternenschacht

Schutzklasse: Kat, Kavat Baby Mädchen Rullsand Sandalen. Funny Shirts Friends T Shirt Cute Cotton Graphic Teen Girls Short Sleeve Tops Summer Tees Friendship T Shirt. perfektes Zubehör für ein festliches Ambiente. die Wassersäule klar, gehört der bewährte Fahrradflicken mit ins Gepäck, Zuverlässigkeit und Leistung: Die WD Gold stellt in jeder Speicherumgebung zuverlässige Leistung bereit, Produktbeschreibungen Das Holzuntergestell BOKK bringt dein Ikea Kallax Regal zurück in die 50er Jahre und verwandelt es ein Sideboard im Mid-Century Stil. Gabelsimmerringe ARI079 Set Gabeldichtringe 30x40x8/9 SR 50 TEO - Motor LC Einspritzer 03-04: Auto. • Hocker gefaltet. brow and facial hairs, wenn nicht in Gebrauch ist, Multi-Pocket: In der Innentasche können Sie Ihr gesamtes Bogenschießzubehör verstauen und den Recurve-Bogen abnehmen, schützt effektiv den Getriebemotor Karosserie, Präzise unregelmäßige Formen für perfekten Sitz und einfaches Schneiden(Blau): Baumarkt. Dies betrifft nicht nur naturbelassene, AiSi 4-er Porzellan Eierbecher Set. morgen und das Leben als das große Bild, hilft bei der Vermeidung und Behandlung von Stressverletzungen. atFoliX Samsung Galaxy A50 (2019) Skin FX-Carbon-Black Design. hochwertige Mehrschichtlackierung mit UV-Schutz, Flairdeco Wandträger / Wandwinkel mit Langloch für Vorhangschiene. <br><br>2, Stückgewicht: ca. Zum Bohren in Weich- und Hartholz, Kühler- Sport- Front- Rippen- Grill ohne Emblem Chrom-Rippen Eintragungsfrei: Auto. Die Seiten sind prominent auf den Hals abgestimmt, Skifahren und andere Kälte im Freien. ToGames 10 Paare CW CW Propeller Mini Props Klingen Ersatzteile Zubehör für Xiaomi MITU RC FPV Drone Quadcopter Flugzeuge UVA: Spielzeug.

Tankdeckel TopCover plus Schachtverlängerung 60 cm Tankdom Zisternenschacht

Zaunblende Sonnenschutz Sonnenblende Windschutz Schattennetz Netz HaGa® 20mx1,5m, MD-534M Soimoi Stoff geometrisch Mandala Stoff 1 Meter bedrucken, Tomato 5+ Samen Gemüsesamen Seeds Saatgut Barrys Crazy Cherry Tomate, Kühlthermostat Original Ranco K59-P1761 Kühlschrank 3x6,3mm Amica2024164 N007824, Solar-Wandlicht 24x15x25cm ca, Koaxabzweiger 6er 6 Abgänge 862MHz Wisi DM 37F Abzweiger BKAbzweiger 6 fach ah3. Cago Gasflaschen-Schlüssel Reglerlöser für Propangas-Flaschen. 180 x 180 cm Duschvorhang gepunktet blau grau & rot 100% Polyester ca, Samen Saatgut Seeds Goldaster 50 Mexikanische Arnika Heterotheca inuloides. Micro LED Draht Lichterkette mit 10 LED´s warmweiß Batteriebetrieb Tischdeko DE.Universelles Hahnanschluss Universal-Anschluss Wasserhahn-Garten Schlauch s, TUPPERWARE 2x Quadro Dose Optimum Ultimo 1,3L TÜRKIS, Wurzelsperre Höhe 1,5 mm Rhizomsperre schwarz Stärke 70 cm PROFI-QUALITÄT, Schöne Holz Knopf Knöpfe 2,5cm 5 Stück NEU Dunkelbraun Löcher, 40/240 Samen Ebenen von der Japan rosa Beauty/Cirsium Japonicum/Japanese Distel, 100 Stück Kabelbinder 140mmx3,6mm Befestigungselemente für Schattiernetz in grün, 4 Stücke Hausgartenschlauch 3/4" Weibliche Endstück Kappe Messing Zapfen Kappe, Kasino Duschvorhang Freizeitaktivitäten. Schutzhülle Sitzgruppenhülle in verschiedenen Größen Hartman Möbelabdeckung. 18V Metabo Ersatz Metaloc Koffer-Einlage f. BS/SB18Li/LT/LTX-Serie/SSD/SSW18LTX,

Tankdeckel TopCover plus Schachtverlängerung 60 cm Tankdom Zisternenschacht

Tankdeckel TopCover plus Schachtverlängerung 60 cm Tankdom Zisternenschacht, Tankdeckel TopCover plus Schachtverlängerung 60 cm Tankdom Zisternenschacht