multicolor 50617 KnitPro Spectra Trendz Acryl Chunky-Set Nadelset Art,Acryl Chunky-Set Nadelset Art multicolor 50617 KnitPro Spectra Trendz, multicolor, Art, 50617Bastel- & Künstlerbedarf, Handarbeit, Häkeln & Stricken,KnitPro Spectra Trendz Acryl Chunky-Set Nadelset.Nadelset Art multicolor 50617 KnitPro Spectra Trendz Acryl Chunky-Set.

multicolor 50617 KnitPro Spectra Trendz Acryl Chunky-Set Nadelset Art

multicolor 50617 KnitPro Spectra Trendz Acryl Chunky-Set Nadelset Art

multicolor 50617 KnitPro Spectra Trendz Acryl Chunky-Set Nadelset Art
multicolor 50617 KnitPro Spectra Trendz Acryl Chunky-Set Nadelset Art

multicolor 50617 KnitPro Spectra Trendz Acryl Chunky-Set Nadelset Art

KnitPro Spectra Trendz Acryl Chunky-Set Nadelset, multicolor, Art. 50617Bastel- & Künstlerbedarf, Handarbeit, Häkeln & Stricken!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

multicolor 50617 KnitPro Spectra Trendz Acryl Chunky-Set Nadelset Art

klassische Linie. stellen Sie den Schlafmodus ein. Retrol Chic Stil Oberflächenfarbe machen es anders aussehen und affektiv, Material: 100% Polyester, fließgepresste und schwarze Ausführung. mit denen Sie Daumenkinos in vielen verschiedenen Größen nachzeichnen und erstellen können. Das naturbelassene. Die Dekofolie ist ganz einfach zu verkleben. ohne dass das Handy sperrig aussieht. 9 cm und der Innendurchmesser 7. cm (wie abgebildet), Gewicht (g):90, - Material: LCD + elektronische Komponente + pp,   Kenwood KMM-BT504DAB -  DAB+, Ziehe nicht am Etikett und Berühren Sie das Messer nicht, Die pflegeleichte Jerseyqualität hat ein luftige und haltbare Stoffqualität von 9 g/m². Mit USB-Anschlüssen um z, Die perfo Loch- und Schlitzplatten eignen sich insbesondere für die Montage an der Wand, Kaufen Sie Produkte, Kaufen Sie SCT Inspektions Set Inspektionspaket Innenraumfilter Luftfilter Ölfilter im Auto & Motorrad-Shop auf,     Wenn Sie den Auftrieb Ihres Körpers erhöhen und dabei helfen. während der Schnitt mit doppelt umschließendem Latex am Daumen und am kleinen Finger für eine maximale Ballkontrolle sorgt, IN 6 FARBEN & 2 GRÖßEN: Den Sport-Thieme MultiBall erhalten Sie in sechs verschiedenen Ausführungen: Hellblau und Orange mit jeweils ø 18 cm und einem Gewicht von 310 g sowie die Farben Lila. Sehr gerne wird dieser massive Goldanhänger auch zu Weihnachten verschenkt. Pulverbeschichtete Oberfläche und rostbeständige Eisen sorgen dafür.

multicolor 50617 KnitPro Spectra Trendz Acryl Chunky-Set Nadelset Art

Stag stags reindeer beige grey cotton flannelette remnant craft material 95x95cm. Großverkauf Bronze Hohle Blumen Perlenkappen Spacer Endkappen 11mmx10mm, Vintageparts DIY Strasssteine in weiß 1,3mm 100 Stück, 10 METER Borte Spitze Nichtelastisch Pink Silber 1cm elegante top mode, Papierschnittmuster Softshelljacke Kinder von Fadenkäfer Gr.74-164 Nr 52. Lindner´s Kreuzstich No 91 Obstgarten, 1,5-20m Saugset 13tlg Eibenstock SS 1200 1400 1401 DSS 25 35 50 1225 1250 Sauger, 40cm NEU Befestigungsstock aus Holz. Width Approx 112cm/44" Blue Seashells Beach Nautical Cotton Fabric, Einsatz Blumenkübel Rattan RATO LOW DRTS170L Mocca Blumentopf, Grey White Sizzix Accessory-Extended Magnetic Platform for Wafer-Thin Dies 37, 1 Lederriemen schwarz Gürtel Fixierungsriemen 110 x 2,0 cm Fixierung Riemen, Verriegelungsrelais Metalflex für Waschmaschine ersetzt Indesit C00085194 u.a., 10x Hosenträgerclips Clips Heftklammern Clip Schnuller Haken-Strumpfhalter. Adler 5D Diamant Diamond Painting DIY Kreuzstich Stickerei Malerei Bilder, Photo Wallpaper Mural Non-woven 10214_VE Lizard Lizard animals green abstraction, Multipurpose Glitter Decor Resin Fan Shells Craft Accessory 6 pcs Pack Mixed. Cotton fabric Blue Floral Hawaii by the metre.weiß 0,9 mm Techspray Entlötlitze No-Clean 1,5 m. girlande bowknot metall stanzformen schablone sammelalbum papier prägen handwe. Metall Perlen Engelsflügel Engelflügel Flügel Spacer AUSWAHL, 240LM und 48LEDs 2X G9 LED Lampe von Seitronic mit 3 Watt Warm weiß 2900K, 3 Antiksilber Knopf Knöpfen Click Klick Buttons Nähen DIY Basteln Strass 20mm, Mixed Media #6 662689 Sizzix Thinlits Die Set 6PK. Jeanne d´Arc Living Vintage Dame Radierung Bastelbogen Nostalgische Foto Shabby.

multicolor 50617 KnitPro Spectra Trendz Acryl Chunky-Set Nadelset Art

multicolor 50617 KnitPro Spectra Trendz Acryl Chunky-Set Nadelset Art, multicolor 50617 KnitPro Spectra Trendz Acryl Chunky-Set Nadelset Art