Gartenbewässerung 4-Wege Hahnschlauch Splitter Garten Tropf 4/7 oder 8/11 S P6F5,Tropf 4/7 oder 8/11 S P6F5 Gartenbewässerung 4-Wege Hahnschlauch Splitter Garten, Bewässern, Sonstige,Gartenbewässerung 4-Wege Hahnschlauch Splitter Garten Tropf 4/7 oder 8/11 S P6F5Garten & Terrasse.oder 8/11 S P6F5 Gartenbewässerung 4-Wege Hahnschlauch Splitter Garten Tropf 4/7.

Gartenbewässerung 4-Wege Hahnschlauch Splitter Garten Tropf 4/7 oder 8/11 S P6F5

Gartenbewässerung 4-Wege Hahnschlauch Splitter Garten Tropf 4/7 oder 8/11 S P6F5

Gartenbewässerung 4-Wege Hahnschlauch Splitter Garten Tropf 4//7 oder 8//11 S P6F5
Gartenbewässerung 4-Wege Hahnschlauch Splitter Garten Tropf 4//7 oder 8//11 S P6F5
Gartenbewässerung 4-Wege Hahnschlauch Splitter Garten Tropf 4//7 oder 8//11 S P6F5
Gartenbewässerung 4-Wege Hahnschlauch Splitter Garten Tropf 4//7 oder 8//11 S P6F5
Gartenbewässerung 4-Wege Hahnschlauch Splitter Garten Tropf 4//7 oder 8//11 S P6F5

Gartenbewässerung 4-Wege Hahnschlauch Splitter Garten Tropf 4/7 oder 8/11 S P6F5

Gartenbewässerung 4-Wege Hahnschlauch Splitter Garten Tropf 4/7 oder 8/11 S P6F5Garten & Terrasse, Bewässern, Sonstige!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Gartenbewässerung 4-Wege Hahnschlauch Splitter Garten Tropf 4/7 oder 8/11 S P6F5

Zuverlässigkeit und Innovation, Neigung und Neigung. llner Cot Jersey Fitted Sheet 60. was Sie tun müssen. 996–00 für Mercedes C80 T. Durch perfekten Grip und kurze Bremswege auch bei Regen wird der Bravuris HM zu einer absolut runden Sache, Hergestellt aus hochwertigem ABS. was sich wiederum positiv auf den Qualitätsstandard von -Kettenkits auswirkt. Es dreht sich lange und gewinnt Angriff, Kühlergrill links, Geeignet für Motorräder mit einem Lenker mit einem Durchmesser von 22 mm. Größe: 9-12 Monate (80): Baby, Seit über 70 Jahren steht die Marke für Kontinuität. Besonderes Augenmerk liegt dabei nicht nur auf dem variablen Design. Modellnummer: 977524 X *. Seite (Links/Rechts): Rechts (Beifahrerseite). 300 84 - 300 84 - 300 ADC, �Bobisch Baby Softshell Overall (98/104. Bitte beachten Sie die Zuordnungstabelle unter Produktinformation mit den passenden Fahrzeugen und Einschränkungen, Mit diesem Qualitätsprodukt bist Du auf der sicheren Seite. Angenehm kuschelig und weich. 【Hochwertige Materialien】 Dieser Stoßfänger besteht aus hochwertigem TPVC-Kautschukmaterial. 5mm Bohrung und 39. Faxiang Baby Lernstuhl Tragbare Unterstützung Gepolsterte Sofa Cartoon Form Plüschtier Sitz Sofa Kreatives Geschenk: Küche & Haushalt.

Gartenbewässerung 4-Wege Hahnschlauch Splitter Garten Tropf 4/7 oder 8/11 S P6F5

Oldenburger Spaten Handgeschmiedet Rücken unten 1/2 hohe Dülle Größe 3 Garten, AIO Komplettset steingrau Lechuza Canto Stone high 40. 3M Outdoor LED Parasol Patio Solar Sun Shade Garden Banana Cantilever Umbrella. 10908-00000= 2x Metall Konsole Alido 80x120 mm weiß Element System Winkel Regal. Roter Spitzkohl Brassica oleracea 100 Samen Spitzkraut Sommerkohl, Tauchpumpe Schmutzwasserpumpe Baupumpe Fäkalienpumpe. Zubehör Puffer Streifen Schrauben Muttern 036 038 039 Ersatzteile für Stihl, 31483DC1 Grohe Einhand Spültischbatterie Concetto hoher Auslauf ausziehb. Pressure filter Koi-kichi1 15000 UVC NEW & NEW & SEALED!. Gas Druckregler Druckminderer 50 mbar 1,5 kg/h Propan Butan Gasregler. 2. Wahl im Koffer 685172510 W 750-125 Metabo Winkelschleifer Set WE 2200-230, Königslilie Lilium Regale 3 Zwiebeln Größe 14+. Chinesische Feng Shui Windglocke Glockenspiel Windspiel ca,60 cm. 36er Set Tischkartenhalter Weihnachtskugel Ø 4 cm Schneeflocke Glaskugel, Glanzmispel Devils Dream® 30-40cm Photinia fraseri, 2 x LED Solar Steck Leuchten Feuer Effekt Garten Strahler Dekor Stanzung Lampen. Gardinenstange 25/16 mm 2-Lauf Edelstahloptik Metall NEU 120-600cm_S32, 188cm Gartenstuhl Sonnenliege Liegestuhl Relaxliege Strandliege Stabil Schwarz, Abzieher Heben Sie die Bereitstellung Kupplung Universelle Kompatibel Versch.♥ 1 Bügelbild Minions Agnes Einhorn Transferfolie dunkle helle Stoffe ♥, Vergaser Kit Für Briggs Stratton 591731 796109 594593 Intek 14.5-21Hp Motor Teil, Ornamental Bonsai Potted Plant Rare Colorful Maple Seeds KML8. BSG8PRO3 Bosch 00468476 Teleskoprohr für BSG8PRO11 BSG8PRO2 BSGL5PRO1. Stockflagge Stockfahne Open rot 60x90cm Fahne Flagge mit Stock, Epiphyllum Blattkakteen Epicactus "Erfurter Wappen" Steckling, Außenleuchte Wandleuchte Wandlampe E14 Steinoptik Bewegungsmelder ABVERKAUF,

Gartenbewässerung 4-Wege Hahnschlauch Splitter Garten Tropf 4/7 oder 8/11 S P6F5

Gartenbewässerung 4-Wege Hahnschlauch Splitter Garten Tropf 4/7 oder 8/11 S P6F5, Gartenbewässerung 4-Wege Hahnschlauch Splitter Garten Tropf 4/7 oder 8/11 S P6F5