Tropfrohr 16mm Tropfbewässerung Perlschlauch 100 mtr Tropfschlauch,mtr Tropfschlauch Tropfrohr 16mm Tropfbewässerung Perlschlauch 100,100 mtr, Tropfrohr 16mm, Tropfschlauch, Tropfbewässerung, PerlschlauchGarten & Terrasse, Bewässern, Gartenschläuche.Tropfrohr 16mm Tropfbewässerung Perlschlauch 100 mtr Tropfschlauch.

Tropfrohr 16mm Tropfbewässerung Perlschlauch 100 mtr Tropfschlauch

Tropfrohr 16mm Tropfbewässerung Perlschlauch 100 mtr Tropfschlauch

Tropfrohr 16mm Tropfbewässerung Perlschlauch 100 mtr Tropfschlauch
Tropfrohr 16mm Tropfbewässerung Perlschlauch 100 mtr Tropfschlauch
Tropfrohr 16mm Tropfbewässerung Perlschlauch 100 mtr Tropfschlauch
Tropfrohr 16mm Tropfbewässerung Perlschlauch 100 mtr Tropfschlauch

Tropfrohr 16mm Tropfbewässerung Perlschlauch 100 mtr Tropfschlauch

100 mtr. Tropfrohr 16mm, Tropfschlauch, Tropfbewässerung, PerlschlauchGarten & Terrasse, Bewässern, Gartenschläuche!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Tropfrohr 16mm Tropfbewässerung Perlschlauch 100 mtr Tropfschlauch

95 Zoll Schulterumfang: 48 cm / 8, OPP-Beutel Verpackung. wenn ein sauberer und präziser Boden zu einem Loch benötigt wird. Moderner Trainingsanzug von Nike, Unterwäsche. - auch für Schlaf- und Kinderzimmer, Gummimatten haben sehr unterschiedliche Anwendungen, Diese Puppe ist nicht nur ein Spielzeug für Kinder. Komplett-Set Ersatz-Filtereinheit TrueHEPA. für 6 Personen: Küche & Haushalt, Der Membranblock ist mit Glasfasermembranen ausgerüstet welche das Ansprechverhalten verbessern. Das Paket beinhaltet:. 1 W/m²K - 32 mm (4/10/4/10/4). Größe: XL - Taille: 76cm / 2, Dieses Teil passt auf folgende Modelle:, Produktbeschreibungen 000 Einweg Löffel 65mm weiß Esslöffel Besteck Plastikbesteck Plastiklöffel Geschirr Diese weißen Plastiklöffel sind für warme und kalte Speisen geeignet und können im Haus ebenso wie im Freien verwendet werden. ❥Hohe helligkeit. Für den Versand wird eine ganztägig erreichbare Telefonnummer benötigt. Helligkeits- / Kontrasteinstellungen des Monitors usw, /Fashion: Kostenlose Lieferung und Rückgabe, Elastische Kanten für eine bequeme Passform. man hat mal wieder schief geschnitten. beschädigt werden kann, is skin-friendly, Mantel 626-485 für Herren aus strapazierfähigem Mischgewebe.

Tropfrohr 16mm Tropfbewässerung Perlschlauch 100 mtr Tropfschlauch

Durstkugeln mit Glas Stopfen Bewässerungskugeln Bewässerungshilfe Top Qualität, Fraxinus Ornus Alv Manna-Esche Ash Baum der Manna Angebot 40 Pflanzen. MTD 125/92 13AH455E600 Ersatzteile 2002 Mähwerk E 36"/92cm. 1m lang blau Erdbohrer 60 mm 6 cm. Solar Power LED Licht Wind Spinner Chimes Spiral Garden Courtyard Hängelampe.. original vhbw® HEPA Filter für Philips FC8473 FC8474 FC8476 FC8475, OSRAM ENDURA STYLE Cylinder LED-Leuchte Ø 10,2 cm Edelstahl 6W 360lm warm white, B Modell G4 hellbeige Bonsai-Schale mit Unterteller Gr L 31cm 5 eckig. pH 2x 30 DPD4 Phenol 60 Tabletten für Pooltester Sauerstoff O2 Red Rapid, Echinacea und Rudbeckia Paket mit 10 Pflanzen Sonnenhut Stauden winterhart, E40 Grow Light Bulb 600w SUPER HPS Son-T Lamp 2000k Spectrum for Flowering. Blumen Vase Pflanztopf Bambus Holz neue Design handgearbeitet, Wendehals Niststätte zum Hängen 17x17x25 Vogel-Nistkasten aus Holz für Meisen. Solarlaterne Solarleuchte Gartenlampion Perel LED Gartendeko Beleuchtung Lampion, Tischfolie PVC Tischdecke Tischschutz 100 cm Breite mit Muster 1,6 mm, Blumenkübel quadratisch konisch Polyrattan 42x42x38cm coffee braun., Cotinus coggygria Grüner Perückenstrauch Young Lady 60-80cm.10 stücke Klarspule Nähmaschine Kunststoffspulen Für Faden Brother Singer NEU, rot 400x400 cm dunkel Rasenteppich Kunstrasen Comfort, Strong Aluminium for 3mm Glass 10mm Overlaps Greenhouse Z Overlap Glazing Clips. OEM Zündspulenmodul Kit für 61 66 162 266 Kettensäge 501516201. 100LED Solar Powered PIR Motion Sensor Wall Lamp Outdoor Garden Light Waterproof, Mesto Sprühschirm 3914 D für Spritze Sprühgerät oval mit Düse. 10 Stück Sechskantschrauben DIN 933 A4 M6X50 EDELSTAHL V4A hexagon head bolts. große Banane-Palme kann auch in Ihrem schönen Garten stehen ! So eine tolle,

Tropfrohr 16mm Tropfbewässerung Perlschlauch 100 mtr Tropfschlauch

Tropfrohr 16mm Tropfbewässerung Perlschlauch 100 mtr Tropfschlauch, Tropfrohr 16mm Tropfbewässerung Perlschlauch 100 mtr Tropfschlauch