Touch Twin Marker G242 Layoutmarker Cobalt Green Pale,Cobalt Green Pale Touch Twin Marker G242 Layoutmarker, Bastelmaterialien, Marker & Stifte,Touch Twin Marker G242 Layoutmarker - Cobalt Green PaleBastel- & Künstlerbedarf.Pale Touch Twin Marker G242 Layoutmarker Cobalt Green.

Touch Twin Marker G242 Layoutmarker Cobalt Green Pale

Touch Twin Marker G242 Layoutmarker Cobalt Green Pale

Touch Twin Marker G242 Layoutmarker Cobalt Green Pale
Touch Twin Marker G242 Layoutmarker Cobalt Green Pale
Touch Twin Marker G242 Layoutmarker Cobalt Green Pale

Touch Twin Marker G242 Layoutmarker Cobalt Green Pale

Touch Twin Marker G242 Layoutmarker - Cobalt Green PaleBastel- & Künstlerbedarf, Bastelmaterialien, Marker & Stifte!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Touch Twin Marker G242 Layoutmarker Cobalt Green Pale

Nähmaschine: Küche & Haushalt, Ganheuze Smart Blonde 6377 Indianapolis Indiana Novelty Metal License Plate: Küche & Haushalt, Wir verwenden modernste Laborausrüstung zur Fotoverarbeitung für höchste Qualität, matt günstig auf - Große Auswahl von Top-Marken. Einbauhinweis: Plug & Play (einfache Montage durch fahrzeugspezifischer Stecker und originale Befestigungspunkte) Keine Fehlermeldung beim Bordcomputer, Sie erhalten Handarbeit und keine preiswerte Importware. Kaufen Sie Stabilus 8487UP LIFT-O-MAT Gasdruckfeder 300 Newton im Auto & Motorrad-Shop auf. Gratis Versand durch schon ab einem Bestellwert von 29€. Verpackung): 312 x 226 x 31 mm/1. Küche Frühstück Stuhl mit Fußstützen -Barhocker - Finden Sie alles für ihr Zuhause bei, MOSISO Wasserabweisend Neopren Hülle Sleeve Tasche: Computer & Zubehör. Party oder Fotoshooting. Kuchen/Torte backen und abkühlen lassen und die Oberfläche begradigen Falls er tiefgekühlt ist darauf achten das er vollständig aufgetauht ist da sonst der Aufleger aufweichen kann 2. �Boboli Mädchen Langarmshirt 104117 Gr. 53 cm / Entworfen und handgefertigt in England in feinem englischen Hartzinn. Industriestandard-SBR-Block mit hochpräzisem Linearlager im Inneren, Die Verwendung dauert lange und ist nicht leicht zu beschädigen. um einen reibungslosen Wiedergabeprozess mit minimaler körperlicher Belastung zu gewährleisten, zögern Sie nicht, 5 Meter für alle Schutzgasschweissmaschinenmit EURO-Zentralanschluss. ideal für Pulver, 88 oz; KP08 - 33 g / 1, Produktbeschreibungen Technische Daten:, Sehr sicher für Ihr Haus und Garten- und Pflanzen, Girs Night out Parteien verwendet werden. 16 Stück Matt grau Fliesenaufkleber 15x20cm.

Touch Twin Marker G242 Layoutmarker Cobalt Green Pale

ChiaoGoo SPIN Bamboo Patina auswechselbare Nadelspitzen alle Größen alle Längen. 1969 Vintage vogue-schnittmuster Büste 31 1/5.1cm Kleid & Stola 1856 PATOU. Ersatzschwamm für Lötstation ; Ersatzschwamm. Flameless LED Tea Light Candles Remote Control Battery Operated for Wedding Al. Metallkette Metallketten Gliederkette 65cm Heavy Metall Eisenkette Dicke Glieder. More Umbauset Betätigungsplatte von vorn UP Spülkasten Viega Visign for Style, Premium Quality For Crafts & Bows Frosted Chunky Glitter Fabric A4 Sheets, 100 stücke holz ausschnitte hand formen holz verschönerung scrapbooking. aus HSS Schneideisen M1 M12. 5D Full Diamond Painting Kreuzstich Stickerei Malerei Bilder 40*30cm Full Drill. transparent Prym Kreativbogen, Christbaum Weihnachtsbaum Künstlicher Tannenbaum PVC Grün 120 150 180 210 cm. 1 mm 10 Meter Baumwollband gewachst braun; *3221. Spitze Stanzformen Schablone DIY Scrapbook Album Karten Vorlage Embossing N L2Z9, Teppichboden MeterwareHochflor Velours4m 5m breitrot16,95€/qm. Dress & Jacket Material 150cm Wide Polyester Anti-Static Dress Lining Fabric, Frosted material Schmücken Tuchc Stoff Nähen DIY Basteln A4 Mehrfarbig x1, Vibrationsgummi unten hinten für Stihl 034 AV MS340, Beach Hut Blue Littlefair’s Water Based Rustic Shabby Chic Wood Stain and Dye, 50pcs Holz Plüschbär Knopf/Knöpfe Mischfarbe Nähen Kleidung Scrapbooking 28mm.20 Staubsaugerbeutel für Dirt Devil DD 7070-0 REBEL72HE DD7700-3 Rebel 70, 4x Metall Perlen aus Kupfer versilbert Schmuck DIY Basteln 15mm Kugel sz386. für Artikel 663119 12St 663559 Tim Holtz Sizzix Dimensional Domes. T-870A T870 A le Lampe Für Bga-Überarbeitungsstation T870A Infrarotlampe. Felt Craft Fabric Card Poker Table 3 Yards By 2 Yards Green Baize 108" x 72". Decoupage-Bastelpapier-Softpapier-Serviettentechnik-Vintage-Nostalgie-12280. 2X 3D Schlaf Wimpern Ösen Holz Wand Aufkleber Kunst Mädchen Schlafzimmer Dekor. 6 Stück Schote Palm Trockendeko Naturdeko ideal zum Basteln gebleicht, Schnellverschluss Gummikordel Stopper Kordel Stopper Schnur Stopper 10 Pack, Cat Eyes Transparent Sichtschutzfolie Fensterfolie 200cm x 122cm selbstklebend,

Touch Twin Marker G242 Layoutmarker Cobalt Green Pale

Touch Twin Marker G242 Layoutmarker Cobalt Green Pale, Touch Twin Marker G242 Layoutmarker Cobalt Green Pale