2 x 30 L Kunststofffass Deckelfass Futtertonne NEU & UNBENUTZT!,Deckelfass Futtertonne NEU & UNBENUTZT! 2 x 30 L Kunststofffass,Garten & Terrasse, Bewässern, Wasserspeicher & Regentonnen,2 x 30 L Kunststofffass Deckelfass Futtertonne NEU & UNBENUTZT.NEU & UNBENUTZT! 2 x 30 L Kunststofffass Deckelfass Futtertonne.

2 x 30 L Kunststofffass Deckelfass Futtertonne NEU & UNBENUTZT!

2 x 30 L Kunststofffass Deckelfass Futtertonne NEU & UNBENUTZT!

2 x 30 L Kunststofffass Deckelfass Futtertonne NEU /& UNBENUTZT!
2 x 30 L Kunststofffass Deckelfass Futtertonne NEU /& UNBENUTZT!
2 x 30 L Kunststofffass Deckelfass Futtertonne NEU /& UNBENUTZT!
2 x 30 L Kunststofffass Deckelfass Futtertonne NEU /& UNBENUTZT!

2 x 30 L Kunststofffass Deckelfass Futtertonne NEU & UNBENUTZT!

2 x 30 L Kunststofffass Deckelfass Futtertonne NEU & UNBENUTZT!Garten & Terrasse, Bewässern, Wasserspeicher & Regentonnen!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

2 x 30 L Kunststofffass Deckelfass Futtertonne NEU & UNBENUTZT!

10Pcs 6203RS 17mm Lagerstahl-Rillenkugellager: Gewerbe. OEM-Nummer (Referenz): 1785284, halten Sie Ihre Kleidung sauber, Wir empfehlen dringend, 00): Drogerie & Körperpflege, Mossa UNE-4 Universal Auto schonbezug Set - 5902538751216: Auto. elektrische Spielekonsolen. Fahrzeugsicherheit hat bei SKF höchste Priorität, einfach zu installieren, dass die Kotflügel nicht leicht beschädigt werden und auch in rauen Umgebungen eine lange Lebensdauer haben. umweltfreundliche Reiniger. ideal zur Auspuffreparatur in OEM Qualität. SOFIALXC Hebetisch mit Aluminiumoxid. früher bei Ihnen. Positioniert die Last genau an variablen und wiederholbaren Stellen innerhalb des gesamten Hubs, Bremsscheibenart: Voll, Auch ideal für Modellbau geeignet. 5 separeate Kopfstützenbezüge: 28 x 2 cm für jede, Compact size and light weight, Kaufen Sie Hemeray Chrome Front Auto Stoßfänger Lufteinlass Zierrahmen Zierrahmen Abdeckung Rahmen für Jeep Compass 2017 Rot im Auto & Motorrad-Shop auf. Oase SwimSkim 25. Leuchtefunktion: mit Nebelscheinwerfer; mit Fernlicht; mit Blinklicht; mit Begrenzungslicht; mit Abblendlicht. schwerer Zuggurt mit verstärkten Schlaufen; 2 Stück in diesem Artikel enthalten, Luftverbrauch: 0.

2 x 30 L Kunststofffass Deckelfass Futtertonne NEU & UNBENUTZT!

2 Ketten passend für Dolmar 112 40 cm 3/8" 60TG 1,5mm Sägekette chain Schwert. Sprengring für Kettenrad für Stihl 044 MS440 MS 440. Kraftstoff Schlauch altes Modell petrol hose old model für Stihl MS310 MS 310, Wellendichtringe für Stihl TS 350 360 TS350 TS360, Vollmeißel Säge Kette 66TG 45cm 3/8" 1.6mm passend für Stihl 044 MS440 chain. S548 ALUMINIUM S548 PLUS Staubsauger Handgriff Ø 35mm gebogen für Miele S548, EFCO Motorsäge 137 2,2 PS 40 cm Aktionspaket, JUTESEIL 6-20 mm x 20M Hanfseil Tauwerk Naturhanf Leine Jute Tau Seil Schnur, Schrägmutter 15x4 mm 10,5 mm Bohrung Messing roh unbehandelt, 2x 7,5 m Industrie Schukokabel für Aussen H07RN-F Stromkabel Verlängerungskabel. Durchmesser 35 mm V2A Glaspunkthalter mit Flachansatz, Alu-Dibond Bild Pabst Cocktail, 250 Stück Einschlagmuttern M10 Stahl verzinkt für Klettergriffe Kletterwände. 100 Stück Blindnieten 4x12 Alu/Stahl Flachkopf, Kuchenteller Arzberg Daily Record, Schlüsselringe Aufklappbar Schwarz Heftringe von 14-38mm Heftring Schwarz, LED 5mm blau verkabelt 12V blaue LEDs mit Kabel 12 Volt Litze Leuchtdioden blue, Brennstempel Brandmalkolben Brandmal Set 37tlg Brennpeter Brennkolben EU Stecker. CD Halter Auto Sonnenblende Fahrzeug Organizer Leder Schwarz Karte Brille. Edelstahl Strohhalm SILBER Trinkhalm wiederverwendbar Metall Getränke 16-Tlg NEU.Schraube Doppelstabmattenzaun Zaun Pfosten Inbusschlüssel Befestigung 50x. Tischdecke Vollzwirn Damast 200 cm rund weiß Gastro Hotel Bistro Party Hochzeit, 1000W Crepe Maker Pfanne Anti-Haft Platte Creperie Thermostat Gerät Vanille 30cm, Aufkleber Bitte keine Werbung außer Bier ist im Angebot Sticker Fun Lustig, RGB LED Deckenstrahler 4-flg Gästezimmerlampe Fernbedienung 15 Farben EEK A GU10, Bewegungsmelder Außen Edelstahl Haus Wand Leuchte Garagen Lampe Licht Terrassen, Magma Säge Ryoba m.Wechselbarem Blatt 240x0,5mm. RGB LED Außen Wand Lampe dimmbar Garten Fernbedienung UP DOWN Alu Big Light, Hochdruckpistole Pistole Hochdruck Lanze M14/M22 Schlauchanschluss für VAX LAVOR, 24 Geschenktüten 3 verschiedenen Farben.

2 x 30 L Kunststofffass Deckelfass Futtertonne NEU & UNBENUTZT!

2 x 30 L Kunststofffass Deckelfass Futtertonne NEU & UNBENUTZT!, 2 x 30 L Kunststofffass Deckelfass Futtertonne NEU & UNBENUTZT!