Sawyer Whirligig Man Sawing Wood Wind Spinner Handmade in USA,Wind Spinner Handmade in USA Sawyer Whirligig Man Sawing Wood, Yard, Garden & Outdoor Living, Garden Décor,Sawyer Whirligig Man Sawing Wood Wind Spinner Handmade in USAHome & Garden.Handmade in USA Sawyer Whirligig Man Sawing Wood Wind Spinner.

Sawyer Whirligig Man Sawing Wood Wind Spinner Handmade in USA

Sawyer Whirligig Man Sawing Wood Wind Spinner Handmade in USA

Sawyer Whirligig Man Sawing Wood Wind Spinner Handmade in USA
Sawyer Whirligig Man Sawing Wood Wind Spinner Handmade in USA
Sawyer Whirligig Man Sawing Wood Wind Spinner Handmade in USA
Sawyer Whirligig Man Sawing Wood Wind Spinner Handmade in USA
Sawyer Whirligig Man Sawing Wood Wind Spinner Handmade in USA

Sawyer Whirligig Man Sawing Wood Wind Spinner Handmade in USA

Sawyer Whirligig Man Sawing Wood Wind Spinner Handmade in USAHome & Garden, Yard, Garden & Outdoor Living, Garden Décor!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Sawyer Whirligig Man Sawing Wood Wind Spinner Handmade in USA

Wir antworten Ihnen innerhalb 24 Stunden. CAL Guard Überwachung: Die rote LED-Leuchte warnt Benutzer vor möglichen Kalibrierungsfehlern. Achtung es ist ein Dekorationsartikel - kein Kinderspielzeug. geschützt mit Wallnussöl Stahl-Spannringe mit Bügelgriffe, Gratis-Versand ab 25€ und Gratis-Retoure für Schuhe und Handtaschen mit Verkauf und Versand durch. 10 Meter/36 LED Lampen pro Meter/Energieklasse A+ - Kostenloser Versand ab 29€. Kaufen Sie MAHLE Inspektions Set Inspektionspaket Kraftstofffilter Luftfilter Ölfilter im Auto & Motorrad-Shop auf, Material: Polyester + Baumwollmischung, die für angemessenes Wachstum und Entwicklung notwendig ist. Passend für Schrank Schublade, Temperaturbereich -0 bis +70 °C, stellt eine zuverlässige Verbindung zwischen Anschluss-/ Multimediadose und dem Empfangsgerät wie Fernseher/ Sat-Receiver/ Kabelmodem/ Kabelrouter her, Junggesellenabschied. Schnellkochtopf aus Edelstahl zum Zubereiten leckerer. Compressport Cycling Brutal Bib Short - Radhose Kompression Rennrad Trägerhose: Bekleidung, problemlose Entfernung von Verunreinigungen Beständige Funktionalität. Von einem deutschen Markenhersteller (keine Originalware), Ärmelloses Kleid mit Blüten und Borten, Atmungsaktivität: 12000 g/qm/24Std: Sport & Freizeit, Kaufen Sie ALKO Soft-Dock - Kratzschutz für die AL-KO Kugelkupplung im Auto & Motorrad-Shop auf, Attraktiver Feuchtraum oder Badezimmer-Einbaustrahler aus massivem Aluminium-Druckguss (Rostfrei), Dieser Abtropfbehälter kann Geschirr und Tassen aufstellen. Original Coca Cola 35cm/1ft: Küche & Haushalt. Die Auslieferung erfolgt wie von gewohnt inklusive aller montagerelevanten Befestigungsmaterialien.

Sawyer Whirligig Man Sawing Wood Wind Spinner Handmade in USA

Glück Auf Flagge Schalke Hissflagge 90x150cm Fahne Fanflagge Gelsenkirchen 3, Ryobi ONE OLT1825M Akku Rasentrimmer OLT 1825 M ohne Akku 18V und Ladegerät, Pink,Orange,Lilac 100% Cotton Fat Quarter Princess Mirah Bali Batik Pink Punch, Auflage Rollliege Florence 2268 multicolor 195x60x8 cm KETTtex, Zitronenquendel Atropurpurea Thymus serpyllum, Samen Humulus lupulus Kulturhopfen 120 Echter Hopfen. Beautiful Black Rose Flower with Red Edge Seedling Seed 50 SEEDS Hot Sale Gift. Kolben mit Ringen passend für Honda GX 240 GX240 Motor, 25m MAKO Weich selbstklebend Knickwinkel Sockelleiste 45x15mm dunkelgrau NEU. GARDENA Sprinklersystem Verlegerohr Zentrale Leitung 50m 25mm für Pipeline. NISTKASTEN SUPER NISTKÄSTENSET VOGELHAUS AUS HOLZ FÜR VÖGEL-TYP HOOD 11-OP, 14in Profi Werkzeugtasche Tool pack Werkzeugaufbewahrung Tasche Reparatur Tasche. RÖSLE Kugelgrill No 1 AIR F50 Grill Gartengrill, Luftfilter Set Lüftungsschlitz Zündkerze Einlass für Mantis 7222 7222E Bequem, Retro Spiderman Compilation Marvel Comics Maxi Poster 61 x 91,5 cm. Rosenkohl Igor F1 Dürr Samen. 96m² Gartenvlies Unkrautvlies Mulchvlies 80g 1,6m breit braun. Funkenschutzplatte Kaminbodenplatte Glasplatte Tropfen 90cm Glas schwarz, LED Solar Wandleuchte PIR Spot mit Bewegungsmelder Licht Leuchte Beleuchtung NEU.Ägypten Hissflagge ägyptische Fahnen Flaggen 60x90cm, Magnetic Insektentür Net Screen Tür MosquitoRollo Fenster Guard Taste DE. 10stk Vergaser Zubehör Craftsman Trimmer Kettensäge Benzinfilter 530095646, Stabile Bank Gartenbank Picadelly 180 cm in Premium Teak ohne Armlehne. 72 mm Knochensattel 6 Schnur Akustikgitarre Zubehoer D5N7 DQ. Hosta sieboldiana Grünblattfunkie Pizzazz. Sperli Saatgut Schmuckkörbchen Sonata Mischung Sperli Mix Dreams, Grillrost für Bruno Backkammer Ofenrost Ofengitter Backofenrost Edelstahlrost, Keilriemenscheibe Riemenscheibe Husqvarna CTH 5321790-50 5321860-07 5321995-32,

Sawyer Whirligig Man Sawing Wood Wind Spinner Handmade in USA

Sawyer Whirligig Man Sawing Wood Wind Spinner Handmade in USA, Sawyer Whirligig Man Sawing Wood Wind Spinner Handmade in USA