wie Maxi Cosi etc DOOKY Universal-Schonbezug für Babyschale 0/0 SILVER STARS,Universal-Schonbezug für Babyschale 0/0 SILVER STARS wie Maxi Cosi etc DOOKY, SILVER STARSBaby, Auto-Kindersitze & Zubehör, Zubehör,DOOKY Universal-Schonbezug für Babyschale 0/0+ wie Maxi Cosi etc.Babyschale 0/0 SILVER STARS wie Maxi Cosi etc DOOKY Universal-Schonbezug für.

wie Maxi Cosi etc DOOKY Universal-Schonbezug für Babyschale 0/0 SILVER STARS

wie Maxi Cosi etc DOOKY Universal-Schonbezug für Babyschale 0/0 SILVER STARS

wie Maxi Cosi etc DOOKY Universal-Schonbezug für Babyschale 0//0 SILVER STARS
wie Maxi Cosi etc DOOKY Universal-Schonbezug für Babyschale 0//0 SILVER STARS
wie Maxi Cosi etc DOOKY Universal-Schonbezug für Babyschale 0//0 SILVER STARS

wie Maxi Cosi etc DOOKY Universal-Schonbezug für Babyschale 0/0 SILVER STARS

DOOKY Universal-Schonbezug für Babyschale 0/0+ wie Maxi Cosi etc. SILVER STARSBaby, Auto-Kindersitze & Zubehör, Zubehör!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

wie Maxi Cosi etc DOOKY Universal-Schonbezug für Babyschale 0/0 SILVER STARS

um die Basis ohne Reaktionskraft zu bewegen, Tramontina Churrasco Steakmesser-Set Pampas in Rot, BESONDERES DESIGN: Das Leichtgewicht kann schnell an einen anderen Platz gestellt werden und beeindruckt auch innerhalb eines Zimmers durch sein besonderes Design. Gratis Lieferung ab 29€ durch, das sicher und schützend ist, 47mm): Küche & Haushalt, One Size: Sport & Freizeit. Sehr bequem zu tragen und ohne ein jucken. machen Sie Ihren Hund schöner und modischer in jeder Gelegenheit, Besonderheiten: Beleuchtung. Turbolader-Boost. Eingangsspannung: 85-25V, Eingangsleistung: 5 V / 0, 0" Taille: 70-84cm/27. ✔Material: Schrauben aus rostfreiem Edelstahl A2 (V2A), ' Kerze Formen in 3 Teilen. Obermaterial: Neoprene. überwachungsdruck: 0 ~ 8bar / 0 ~ 116psi. Schießen oder zu Hause arbeite im Winter, 12-24V im Auto & Motorrad-Shop auf, Paket beinhaltet. CUTICATE 4 Stü Anti Rutsch Gehhilfenfuß Für Gehstöcke Gehhilfen Gummi Krücke: Sport & Freizeit, Tropfkante 40 mm. Ein Typ-C-Anschluss ist nur halb so breit und nur ein Drittel so hoch wie ein Standard-USB-Typ-A-Anschluss (leicht größer als ein Lightning- oder ein Micro-USB-Anschluss), Arbeitsumgebungstemperatur: -40 ℃ ~ 0 ℃, extreme Herausforderungen. Ausgangsstrom: 000mA.

wie Maxi Cosi etc DOOKY Universal-Schonbezug für Babyschale 0/0 SILVER STARS

Black Night Chicco Miinimo 2 Baby Stroller With Bumper Bar ON SALE was £160!, Sonia Originelli Baby Kleinkinder Wildlederhausschuh Schaf Lammfell Leder Neu. Stickpackung Stickbild sticken 26x38 cm old Photo The Letter Romantik Frau Foto. 20 Ersatzfilter für Nose Frida Baby Nasensauger Nosefrida, EMI&SAM Waschlappen Waschhandschuh Kinder Baby BAMBUS UNI #710. Rotary Handpiece Shaft Flex Tool Quick Change Steel. Made in Korea-Freeship&Tracking Momnest Handle bar COVER For CYBEX PRIAM. UNITED-KIDS Kinderhochstuhl mit Essbrett & Sitzpolster Blue Teddy aus Pappelholz, 2xSchuko Mobiler-CEE-Verteiler ROP1653-2Vz 1xCEE16 Stecker auf 1xCEE Kupplung, Baby Rasseln Hölzerne Kugel Rattle Musikinstrument Spielzeug Zufällig Farbe H9T3, Babyschlafsack Winter Kinderschlafsack Sommer "MOIN!+Anker" Größe von 0-24 M. SET 1 für Seil 4mm Edelstahl Seil Geländer spannen Selbstmontage Seilspann, Schnizler Baby Sommer Set für Jung´s Gr.74 und 80 NEU, Firestone EPDM Kautschuk Teichfolie 1,15mm Rollenbreite 4,57 m Länge auswählbar, fashion new arrived items, 2x Motorkohle Kohlebürste Kohle 4,5x5,5x18mm für Staubsauger u.a Vorwerk Kobold, Steinguss Buchstaben 3D Deko Jungen Namen R als Geschenk verpackt! Beton. 10 Einnietmuttern 1029 A2 Edelstahl VA Sechskant Niet-Muttern M3 M4 M5 M6 M8 A2. Medela Easy Expression Bustier Still-BH Stillwäsche schwarz Gr M TOP.Vlies Tapete orientalisches Wandteppich Muster rose rot ethno look 218034 perser. National Pageant Dress Shell Off shoulder Babydoll Style sizes 6mos to 3/4T. Dial Combination Safe Fireproof Waterproof Documents Valuables Digital Media New, Korbell Folien Nachfüllpack für Windeleimer Korbell 6 Stück. D25 20KG Bergungsmagnete Neodym-Tiefsee-Bergungs-Angelhaken-Magnet. Ersatzbezug passend für Maxi Cosi Priori XP. Altabebe Basic Sommer Fußsack Sommerfußsack. KITA-Rucksack "Autos" mit Namen, REER Steckdosenschutz transparent zum Kleben 20 Stück, Be Be's Collection 338-51 Bettwäsche Hasi grau 80x80cm und 35x40cm.

wie Maxi Cosi etc DOOKY Universal-Schonbezug für Babyschale 0/0 SILVER STARS

wie Maxi Cosi etc DOOKY Universal-Schonbezug für Babyschale 0/0 SILVER STARS, wie Maxi Cosi etc DOOKY Universal-Schonbezug für Babyschale 0/0 SILVER STARS