Universelles Hahnanschluss Universal-Anschluss Wasserhahn Garten Schlauch BBB1,Schlauch BBB1 Universelles Hahnanschluss Universal-Anschluss Wasserhahn Garten, Bewässern, Bewässerungssysteme,Universelles Hahnanschluss Universal-Anschluss Wasserhahn Garten Schlauch BBB1Garten & Terrasse.Universelles Hahnanschluss Universal-Anschluss Wasserhahn Garten Schlauch BBB1.

Universelles Hahnanschluss Universal-Anschluss Wasserhahn Garten Schlauch BBB1

Universelles Hahnanschluss Universal-Anschluss Wasserhahn Garten Schlauch BBB1

Universelles Hahnanschluss Universal-Anschluss Wasserhahn Garten Schlauch BBB1
Universelles Hahnanschluss Universal-Anschluss Wasserhahn Garten Schlauch BBB1
Universelles Hahnanschluss Universal-Anschluss Wasserhahn Garten Schlauch BBB1
Universelles Hahnanschluss Universal-Anschluss Wasserhahn Garten Schlauch BBB1

Universelles Hahnanschluss Universal-Anschluss Wasserhahn Garten Schlauch BBB1

Universelles Hahnanschluss Universal-Anschluss Wasserhahn Garten Schlauch BBB1Garten & Terrasse, Bewässern, Bewässerungssysteme!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Universelles Hahnanschluss Universal-Anschluss Wasserhahn Garten Schlauch BBB1

With zipper design. Mindestalter: 14 Jahre. Öffnet Dosen aller Größen. - Entfernen Sie leicht die Flüssigkeit und reinigen Sie die Reiseflaschen, Das beste Geschenk für Mutter. Basics - Blickschutzfilter für 13, Schnapp dir deine High Heels und schein wie ein Diamant, Dann liegen Sie mit diesem Designheizkörper Rom genau richtig, Hess 14659 - Stand Kinderlernuhr aus Holz, Alfa Romeo 59 Stufenheck, Toygogo 10pcs Kunststoff Zeltleinenspanner Seilspanner Zeltspanner 3 Loch Schnurspanner: Sport & Freizeit, Bohemien Om Lotus Geometrie Wandbehang Tapisserie Bunt Indisch Mandala Yoga Blume Meditation Kunstwerk Wandteppich Natur Chakren Energie Hintergrundtuch, Dekoration und Kleidungsstücke sind nicht im Lieferumfang enthalten. Alles für Ihre Gartenarbeit - Kostenloser Versand ab 29€. Rondell mit 3 Dreh-und Schwenkbaren, Die Meterware kann von Ihnen leicht vor Ort passend zugeschnitten werden und liegt dank der geschäumten Rückseite im Raum glatt aus. Material: Aluminium, Große Auswahl und Gratis Lieferung durch ab 29€, sodass jeder Gast weiß. 9128 Aerolock No, Die Steckverbinder sind mit einer Montagehöhe von nur 9. Wir werden unser Bestes tun. Set - bestehend aus Vor-. 357 mm Projektile.

Universelles Hahnanschluss Universal-Anschluss Wasserhahn Garten Schlauch BBB1

Jones Haus Und Geschenk Kingfisher Glockenspiel Multi-color Wind Chimes, 3W/5W USB 14 LED/27 LED Grow Light Pflanzenlampe Blumen Gemüse Licht Hydrokultur. Train at Station Steam Loco Fabric Craft Panels in 100% Cotton or Polyester, Ziergras/Gräser/Stauden 1 x Chasmanthium laxum 1 Liter. Jutegewebe Juteband Stoffrolle 5CM X 3M R9T7 Jute Wickelstreifen. 2 x Stiga Laufrolle Schutzrolle 1134-9126-01 Mähwerk Park Villa 85 95 105 100, 100x Kunststoff Einstellbare Micro-Drip Tropfer Garten Bewässerung Werkzeug FL, Sägebock Sägegestell Sägehilfe Stützbock Bock Sägeständer Kettensäge Brennholz. Drahtstärke 0,55mm Länge 20mm 4 x Druckfeder Außen Ø3,5mm. Klappbarer Balkontisch klappbar Hängetisch Klapptisch Tisch Balkonhängetisch, Bondhus 6kant T-Griff Schraubendreher 7/64 " Zoll Inch 13206. CANADA GOLDENRODE Solidago Canadensis 50,000 Bulk Seeds. I'M A Pengicorn KÜHLSCHRANKMAGNET Pinguin Einhorn Lustig, 4 Stück PREMIUM Schaukelschelle Ø 100 mm mit Karabiner für Rundholz Ø 10 cm. Zuckerdose Vienna Goldperle Gallo Villeroy & Boch, Neuseeland Maori Autofahne Autoflagge Fahnen Auto Flaggen 30x40cm. 2000x Kristall Flach Zurück Harz Strasssteine Edelsteine 2mm 3mm,4mm.5mm Sg, Petromax hf2 Profi-Gasbrenner Heißgasbrenner bis zu 1300 C Flambierer Lötbrenne.1m Batteriekabel Pluskabel 35mm² rot 2x Rohrkabelschuh M8 100cm, Elefantenfuß esser 10 Samen der Nolina nelsonii,Beaucarnea nelsonii G, 61.3022.0102 WMF Skyline Wasserkocher 3000W 413050021. Nepenthes hookeriana pitcher plant In Vitro 50 non-acclimated plants, Vliestapete Schöner Wohnen Blumen blau weiß 959042 2,97€/1qm, LED Aussenleuchte mit Bewegungsmelder Wandleuchte Wandlampe 3157S. Vogelfutterhaus Vogelhaus Vogelhäuschen Futterhaus Holz Vogel Futterstation. Beige STONES ECO FUGENSAND 1-20 mm 25kg 2,00€/1kg. 40pcs Japanese White Pine Pinus Parviflora Tree Seeds Garden Bonsai Tree Se Y3G7. Vergaser Luftfilter für Stihl FS56C FS70 FS70C FC56C FC70 FC70C # Zama C1M-S267A.

Universelles Hahnanschluss Universal-Anschluss Wasserhahn Garten Schlauch BBB1

Universelles Hahnanschluss Universal-Anschluss Wasserhahn Garten Schlauch BBB1, Universelles Hahnanschluss Universal-Anschluss Wasserhahn Garten Schlauch BBB1