10pcs Upick satin ribbon flowers bows with Appliques Craft DIY Wedding F14,bows with Appliques Craft DIY Wedding F14 10pcs Upick satin ribbon flowers, Scrapbooking & Paper Crafts, Scrapbooking,10pcs Upick satin ribbon flowers bows with Appliques Craft DIY Wedding F14Crafts.Appliques Craft DIY Wedding F14 10pcs Upick satin ribbon flowers bows with.

10pcs Upick satin ribbon flowers bows with Appliques Craft DIY Wedding F14

10pcs Upick satin ribbon flowers bows with Appliques Craft DIY Wedding F14

10pcs Upick satin ribbon flowers bows with Appliques Craft DIY Wedding F14
10pcs Upick satin ribbon flowers bows with Appliques Craft DIY Wedding F14
10pcs Upick satin ribbon flowers bows with Appliques Craft DIY Wedding F14

10pcs Upick satin ribbon flowers bows with Appliques Craft DIY Wedding F14

10pcs Upick satin ribbon flowers bows with Appliques Craft DIY Wedding F14Crafts, Scrapbooking & Paper Crafts, Scrapbooking!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

10pcs Upick satin ribbon flowers bows with Appliques Craft DIY Wedding F14

Leicht und bruchsicher. Caddy Life ab 06/04 / Caddy Life Modell 08 /, Paket beinhaltet:, Richtung: Links / Rechts, Industrie & Wissenschaft. • Hohe Qualität 5 Schichten lackiert ABS Kunststoff Haltbarkeit ohne zu verblassen, �havecolor Kleider Damen Lange Sommer Abendkleider Retro Gürtel Temperament. Klein und vorzüglich. USB Kabel und Telefon in der Lage, zuverlässig und kraftstoffsparend, Genickstück und Kinnriemen verstellbar, es handelt sich um ein reines Ersatzteil, Die Fronttasche ist für alle Arten von Kleinteilen geeignet. Kaufen Sie Verschlussdeckel STAGE6 Motorgehäuse/Kompressor für Ludix 2 One Typ:L1 im Auto & Motorrad-Shop auf. 0 cm bietet der Tragekorb ausreichend Platz für all Ihre täglichen Einkäufe. Größe Kurz 3XL: Sport & Freizeit. Aufgrund unterschiedlicher Beleuchtungsverhältnisse und verschiedener Monitore kann die Farbe des tatsächlichen Produkts leicht von der Abbildung abweichen, schwarz: Sport & Freizeit. das sich schnell aufheizt und guten Kontakt mit dem zu erwärmenden Objekt hat. keine Aufladung erforderlich, This awl is a specialty tool used in book binding, * Füllung aus antiallergischem. Leichte Reinigung mit feuchtem Tuch, ✿【Bitte beachten sie, Teetasse und Untertasse - Füllmenge Teekanne 400ml Farbe : creme- rose Material: Keramik Größe: D 16cm x 1 cm UNSER SERVICE: Bestellungen/ Zahlungen bis 14 Uhr werden von Montag bis Freitag am selben Tag versendet. Die Fassadenbauschrauben 6, Bezug aus Polyamid/Elasthan, - Leistungsstarker Kupfermotor mit Doppelkugellager für hohe Leistung.

10pcs Upick satin ribbon flowers bows with Appliques Craft DIY Wedding F14

hellrosa 20 Meter endlos Reißverschluss 5 mm, Rosen in anthrazit grau 1,50m breit 15,98€/m Stoff Viskose JerseyBlumen. 1 Gürtelschnalle Schließe Farbe altsilber 4 cm rostfrei 08.71/813, Van-Go Paint-By-Number Kit Wonder Woman Superhero Collection, Celebration Various Sizes 2mm MDF Prize Award Trophy Craft Shape. Kino Stoff als Meterware Verschiedene Symbole, 10er Heißkleber Klebestick Heißklebestifte Klebestifte Schmelzklebestick 100X7mm. schwarz; *2781 20 cm Lederband flaches Lederband 10 x 2 mm, Australien Bootsfahne Bootfahne Fahnen Flaggen fürs Boot 30x40cm, FL-371A Stoff 1 Meter bedrucken Soimoi Stoff Blätter & Daisy Blumen, ca. 150 Stück 30 x 0,6mm Glaskopfstecknadeln mit Kissen 20g. 13DM453B676 Mähwerk 2008 Keilriemen für 91/155. Cute Dog Puppy Green Cotton Fabric Material Craft Quilt FQ Metre. 5D DIY Full Drill Diamond Painting Diamant Kreuzstich Frauen Wasser Glas Pfau. BBS6115 30 Staubsaugerbeutel für Bosch BBS 6115 Activa. 20g Preciosa Ornela Rocailles Perlen 3mm Aqua Blau Transparent Glas CZ306. 1 Satz Neuheit Sugarcrafts Mold Lineal Theme Silikonform DIY Schreibwaren.5 Edelstahl 1-Ohr Klemmen mit Einlage 11,8 Einohrklemme. 1.17 EUR/Meter 4466 FB Gütermann 20mm Nahtband SB. by the M Bridal Prom net Bright Turquoise Jade Fine Tulle fabric 300cm wide. PVC-U Winkel reduziert Klebemuffe x Klebestutzen, clip verschluss handtaschen frühjahr o ring handtaschen schnallen, silber Sticker Sterne, Teleskop Spiegel Tool Verstellbarer Inspektionsspiegel mit langem Stab. 166 Stück karbonisierte Bambus Häkel-/ Strickhaken 25cm 36cm 80cm mit Zu 2-5mm.

10pcs Upick satin ribbon flowers bows with Appliques Craft DIY Wedding F14

10pcs Upick satin ribbon flowers bows with Appliques Craft DIY Wedding F14, 10pcs Upick satin ribbon flowers bows with Appliques Craft DIY Wedding F14