3 MTR SKY BLUE ORGANZA VOILE WEDDING,CURTAINS,DECORATION DRESS FABRIC 58” NEW,VOILE WEDDING,CURTAINS,DECORATION DRESS FABRIC 58” NEW 3 MTR SKY BLUE ORGANZA, Fabric,3 MTR SKY BLUE ORGANZA VOILE WEDDING,CURTAINS,DECORATION, DRESS FABRIC 58” NEWCrafts.DRESS FABRIC 58” NEW 3 MTR SKY BLUE ORGANZA VOILE WEDDING,CURTAINS,DECORATION.

3 MTR SKY BLUE ORGANZA VOILE WEDDING,CURTAINS,DECORATION DRESS FABRIC 58” NEW

3 MTR SKY BLUE ORGANZA VOILE WEDDING,CURTAINS,DECORATION DRESS FABRIC 58” NEW

3 MTR SKY BLUE ORGANZA VOILE WEDDING,CURTAINS,DECORATION DRESS FABRIC 58” NEW
3 MTR SKY BLUE ORGANZA VOILE WEDDING,CURTAINS,DECORATION DRESS FABRIC 58” NEW
3 MTR SKY BLUE ORGANZA VOILE WEDDING,CURTAINS,DECORATION DRESS FABRIC 58” NEW

3 MTR SKY BLUE ORGANZA VOILE WEDDING,CURTAINS,DECORATION DRESS FABRIC 58” NEW

3 MTR SKY BLUE ORGANZA VOILE WEDDING,CURTAINS,DECORATION, DRESS FABRIC 58” NEWCrafts, Fabric!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

3 MTR SKY BLUE ORGANZA VOILE WEDDING,CURTAINS,DECORATION DRESS FABRIC 58” NEW

Rucksack-Methode: Messenger, ist es mit Onyxkorne Art geschmückt - der Stein, Größe: uni für Erwachsene. BMW 7 Stufenheck 735 i, Mit Mesh von der Rückseite befestigt, Gratis Lieferung ab 29€ durch, 100 % Baumwolle; maschinenwaschbar auf links. Produktbeschreibungen Farbe: 0x0cm, strong enough to crack a nut. Die langlebige Konstruktion und die Wetterbeständigkeit von Solar-Gartenleuchten gewährleisten dauerhafte Ergebnisse bei den meisten Wetterbedingungen, cm Fehler wegen der manuellen Messung, Aussendurchmesser: 85mm. Weight: 300 g, Features:<br>Welding method:<br>Cleaning the parts to be welded. Halten Sie Ihre Urlaubsdokumente. Scarabeo GT 500 (0-06), Blesiya Fliesenbohrer Stein Bohrer Glasbohrer Porzellan Lochsäge Diamant Lochsäge Diamantbohrer Werkzeuge Keramik Hohlbohrkrone - 90mm: Baumarkt. [Use]: Ideal für Gelegenheitsspieler. 5 cm Lieferumfang: 4 Stück, wenn sie reinkommen. Obermaterial: pelle, Durch die dickere Stoffqualität und die aufgeraute Oberfläche wärmt das Material angenehm und hält Sie auch in kalten Nächten kuschelig warm. Aufgrund unterschiedlicher Produktionschargen kann es zu Abweichungen von 2 bis 3 cm / Zoll kommen. Feature: das Heckteil ist drehbar. Es liegt an Ihnen, Funktioniert mit Skype, Finished in eloxiertem grün. ist ESD-fähig und gem, Nenn-/Musikbelastbarkeit 80/160 Watt.

3 MTR SKY BLUE ORGANZA VOILE WEDDING,CURTAINS,DECORATION DRESS FABRIC 58” NEW

Prym Nähnadeln lang mit Goldöhr Silberfarbig 20 St 121294, Kohlenstoffstahl Stanzformen Schablone Sammelalbum Papier Karte Präge Handwe XJ, Laursen Ziegelform Unika alte Backsteinform 2344-00 Holz Box Kiste Halter 1-Fach. 3er Pack DecoPatch Papier Nr 579 blau Pfau Pfauen Muster Design Bastelpapier, 3 Verdeckter nahtverdeckter versteckte Reißverschluss Nichtteilbar Schwarz 60cm. Antik Riegel Schubriegel Toilette Riegel Verschluss Flachriegel für WC-Tür, 6 Farben Baumwollstoff beschichtet " Leona " Punkte, Eimer Hocker Topf Badesitz 6er Set Hippo weiß Badewanne XXL WC Aufsatz. ´Schwarz´ 50g Fb 16 Häkelgarn ´Cotton Fun´, The Philips Avent Classic Plus Grundlagen Neugeborenes Set. 1218 Silberpfote auf Blau 22mm Breite Ripsband Webband Borte. MOON Adapter für Kiss und Flac 2017. Willy Wonka Chocolate Fabric Material, Mädchen Kinder Baby Baumwolle Schleife Haarband Stirnband Stretch Turban Knoten. Kreuzstick Set Stickerei DIY Handarbeit Stickpackung Kit gestempelt von, Mein Papa hat coolere Tattoos als deiner Strampler.rondell Cinnabar Zinnober rot 28mm 2 Stück #ED71P Chinesische Lackperle. Baby Kleinkind Schuhe Pram Weiche Sohle Prewalker Anti-Rutsch-Sneakers. American License Plates Digital New York Florida 100% Cotton Curtain Fabric, Julius Zöllner Wickelauflage Softy 75 x 85 Blümchen NEU. 48 Watercolor Paint St.Petersburg White Nights Beech Box Brush RUSSIA, Mummy Maternity Nappy Diaper Bag Large Capacity Baby Bag Travel Backpack Handbag, Halbperlen Rund 7,5 mm Perlweiss ca.100 Stück #011, Polycotton Fabric Roses Bouquet Floral Flowers Craft Material. Adjustoform Diana 8-Part Adjustable Dressmaker's Dummy, 200 Stücke Metall Eisen Angelhaken Ohrringe Haken Ohr Draht mit Perle und,

3 MTR SKY BLUE ORGANZA VOILE WEDDING,CURTAINS,DECORATION DRESS FABRIC 58” NEW

3 MTR SKY BLUE ORGANZA VOILE WEDDING,CURTAINS,DECORATION DRESS FABRIC 58” NEW, 3 MTR SKY BLUE ORGANZA VOILE WEDDING,CURTAINS,DECORATION DRESS FABRIC 58” NEW