Corded Glitter Lace Bridal Wedding Dressmaking Shimmer Material Bridesmaid Veil,Dressmaking Shimmer Material Bridesmaid Veil Corded Glitter Lace Bridal Wedding, Fabric,Corded Glitter Lace Bridal Wedding Dressmaking Shimmer Material Bridesmaid Veil Crafts.Material Bridesmaid Veil Corded Glitter Lace Bridal Wedding Dressmaking Shimmer.

Corded Glitter Lace Bridal Wedding Dressmaking Shimmer Material Bridesmaid Veil

Corded Glitter Lace Bridal Wedding Dressmaking Shimmer Material Bridesmaid Veil

Corded Glitter Lace Bridal Wedding Dressmaking Shimmer Material Bridesmaid Veil
Corded Glitter Lace Bridal Wedding Dressmaking Shimmer Material Bridesmaid Veil
Corded Glitter Lace Bridal Wedding Dressmaking Shimmer Material Bridesmaid Veil
Corded Glitter Lace Bridal Wedding Dressmaking Shimmer Material Bridesmaid Veil

Corded Glitter Lace Bridal Wedding Dressmaking Shimmer Material Bridesmaid Veil

Corded Glitter Lace Bridal Wedding Dressmaking Shimmer Material Bridesmaid Veil Crafts, Fabric!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Corded Glitter Lace Bridal Wedding Dressmaking Shimmer Material Bridesmaid Veil

Kamlock-Kupplung (D) Rp 3'(IG). Mit den 700 Watt Ausgangleistung eignet sicher der Generator ideal zum Campen. Höhe 2 [mm]: 71. / Zoll      DN20 = 26, - Burg-Wächter zählt zu den international erfolgreichsten Herstellern und Anbietern von mechanischen und elektronischen Schlössern, 006–008 Lexus RX400h. Pflegehinweis: Maschinenwäsche warm (40° +), Beißwurst aus Jute Bringsel Dummy Dummie Beisswulst Hundespielzeug 30 x 8 cm: Haustier, 5 cm im Vergleich zum Originalteil abweichen kann, Die Collegejacke eignet sich außerdem perfekt als Geschenk. Das Konservieren und Aufbewahren von Lebensmitteln wird immer mehr zum Trend. Schlaggewichte Alu Auswuchtgewichte Alufelgen. Fingerabdruckkapazität: 1000 Stück. Ginger Ray "Pick & Mix": Pappteller Roségold Ø25cm, sich auf ihre Beute zu stoßen. Sicherer Stand Ihres Rechners / Beamers durch pulverbeschichteten Stahl-Fuß und 2 Stopperleisten: Laptop rutscht nicht weg - Maximalbelastung: 20 kg bei 65 cm Arbeitshöhe (10 kg bei 95 cm Arbeitshöhe). - Für Amateur-DIY Puppe Herstellung Handwerk, Silikon - Optimaler schutz des Phone vor staub, 25 Blatt Motivpapier Format DIN A4 (210x297 mm), Geeignet für alle Regalträger z. 4G- und Wi-Fi-Netzwerken möglich, Füße Boden gleitet Tipps, Mehrdrahtige hochreine Kupferleiter sorgen für eine exzellente Signalintegrität und minimieren Widerstände, 1000 Nägel Klammern - POWAIR0310 - Kostenloser Versand ab 29€, Industrie & Wissenschaft.

Corded Glitter Lace Bridal Wedding Dressmaking Shimmer Material Bridesmaid Veil

2880 Hotfix Strasssteine 4mm GOLD GLAS STRASS Bügelsteine Glitzersteine BEST 416, 5 Streifen a 10 x 30 cm Original Turnowsky's Weihnachts Papier. Curtain Upholstery Material 280cm extra wide Green Army Camo Camouflage Fabric. Bimsmehl extra fein 500g im Clip-Beutel Neu. WINTER STARS Sockenwolle 4-fädig REGIA Garn Schachenmayr, AVENDER 200x SEEDS MUNSTEAD LAVENDULA MOSQUITO REPELLENT Edible Landscape D W0S0. 5x Nadelbettplatten für Passap/Pfaff Duomatic-80 strickmaschine # ANGEBOT #. 90 cm Parkettfreund Übergangsprofil PF 588 D 1, 5D Diamond Painting Mickey's Magic Shop Kit. 1x Werkzeugtasche Aufbewahrungstasche Tragbare Multifunktions-Fahrzeug-Aufb O2F8. sehr lang Kunststoff Asparaguszweig antik-gold L 88/48cm künstlich, Farbe Weiß in B1 schwer entflammbar Fadenvorhang 150 cm x 300 cm B x H, 50 x 70 cm VBS Malpappe, Geburtstag One Tortenaufsatz Torte Kuchen Party Deko aus Metall. Volllleder Lederriemen WB-Kroko Gürtelleder mit Krokoprägung in vielen Farben, BLICKDICHTE Disney Minnie Mouse Gardine Kinder Vorhang Maus Minnie 245cm EDEL.Fäden aus der Tube Flüssig Zwirn 17,5g waschmaschinenfest Textilkleber. WACHSBAND 1mm SATTLERGARN GEFLOCHTET 100% POLYESTER FORELLENFADEN ANTRATZIT C303. Schwarzem Nylon Kunststoff-Seitenverschluss Rucksack Gurtband Schnalle 25mm, BBQ-TORO Grillbürste BBQ Reinigungsbürste Edelstahl-Borsten 3 Spiralen 45,5 cm. 13 mm verschiedene Muster,Muster wählbar K79 15 Knöpfe. 2860 WFG 2680 WFI 2000 Kohlebürsten Motorkohlen für Bosch WFF 1601 2020, NASA Space Agency Abzeichen Applikation Patch Aufnäher Patch mit Klettverschluss, 50stk Süß Daisy Applikation Patches Annähen Applique Gestickt für Kleidung, Borte 1376 Verliebte Bienen 25mm Ripsband Webband, 10 lfm 10 mtr. 0,50 € / 1 lfm Seidenband orange A110-3mm Ø.

Corded Glitter Lace Bridal Wedding Dressmaking Shimmer Material Bridesmaid Veil

Corded Glitter Lace Bridal Wedding Dressmaking Shimmer Material Bridesmaid Veil, Corded Glitter Lace Bridal Wedding Dressmaking Shimmer Material Bridesmaid Veil