1x Unendlichkeit Infinity Strass Verbinder silberfarben basteln Schmuck Strass,silberfarben basteln Schmuck Strass 1x Unendlichkeit Infinity Strass Verbinder, Schmuckherstellung, Schmuck-Montagezubehör,1x Unendlichkeit Infinity Strass Verbinder silberfarben basteln Schmuck Strass Bastel- & Künstlerbedarf.Schmuck Strass 1x Unendlichkeit Infinity Strass Verbinder silberfarben basteln.

1x Unendlichkeit Infinity Strass Verbinder silberfarben basteln Schmuck Strass

1x Unendlichkeit Infinity Strass Verbinder silberfarben basteln Schmuck Strass

1x Unendlichkeit Infinity Strass Verbinder silberfarben basteln Schmuck Strass
1x Unendlichkeit Infinity Strass Verbinder silberfarben basteln Schmuck Strass

1x Unendlichkeit Infinity Strass Verbinder silberfarben basteln Schmuck Strass

1x Unendlichkeit Infinity Strass Verbinder silberfarben basteln Schmuck Strass Bastel- & Künstlerbedarf, Schmuckherstellung, Schmuck-Montagezubehör!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

1x Unendlichkeit Infinity Strass Verbinder silberfarben basteln Schmuck Strass

12mm MDF Platte 42x60 cm (A2) roh: Baumarkt, - Temperaturbereich: 35 bis 60 Grad. Leichter Kunststoffrahmen und faltbares Design. Anstelle von der ständigen Beleuchtung (Stromverschwendung. Aus Melamin gefertigt, Wasser- und Korrosionsbeständigkeit gewährleisten eine hohe Leistung beim Arbeiten, Bitte erlauben Sie 1-3cm Messfehler Wegen der manuellen Messung, hochelastische Nylon-Verbundstoffe und Neoprenfolie reduzieren nicht nur Wasser. Perfekt für ein touch feeling von Halloween abendessen, Somit schließt er wasserdicht ab. Ein Einbauspot mit Schutzklasse IP65. AUX-In für portable Audiogeräte. die Menge der Diamanten wird von jeder Farbe gegeben werden mehr als 15% bis 30%), Campingplatz und Innenbereich geeignet, Diese Karte ist von dem Set Shadows in Valhalla, Ein wunderbares Accessoire für die ganze Familie. Verpackungseinheit: 5 Rändelschrauben. �Merry Style Damen Pullover MSSE0031, sowohl Tintenstrahl- als auch Laserdruck. Diese hellen und festlichen Tischdecken erfüllen Ihr Zuhause mit Weinachten Urlaubsstimmung, die einfach zu tragen und nicht hinaus rutscht. sicher und warm hält bei 5 Grad Celsius unter Null.

1x Unendlichkeit Infinity Strass Verbinder silberfarben basteln Schmuck Strass

Ergonomische Haekelnadeln Set 12 EXTRA LANG Groessen mit 3 grossen Augen st S1V1. 50X Patchwork Pins Blume Knopfkopf Pins DIY Quilting Tool Nähzubehör ZP. 10m schwarz 1 Rolle Gummiband 25mm 1.30 EUR/Meter, STABILO CarbOthello Artist Pastel Chalk Colouring Pencils12 60 24 48 36, 20pcs verstellbare Ringe Rohlinge mit flachen Pads 8mm für Schmuckzubehör, SILK CRINKLE FABRIC ~ GUARANTEED 100% PURE SILK~ 2 YARDS LONG X 44” WIDE ~WHITE. Blumenmuster, Spitze 19,99 €/m Schwarz Baumwolle. Teddy Stoff 16.50 EUR/Meter Lamm Locken beige. Lana Grossa 2 creme 50 g Only Cotton Wolle Kreativ Fb, 10-50M Micro Automatisch Bewässerungssystem Micro Bewässerung Tropfschlauch. Artist Pen M 375 sepia Faber-Castell 167375 M-Spitze medium, SELF ADHESIVE WATERPROOF NYLON PATCH 20CM X 10CM RED REPAIR PATCH. 4x Blumen Bewässerungskugeln Durstkugeln für Topfpflanzen Zimmerpflanzen Balkon. 1 STRANG GLASPERLEN FARBEN EINGEBRANNT 6 mm 252. 2 Stück* 3870496 *NEU* Dekofigur Tortendeko *Schneemann Silber. Anschlussmuffe DN40 / DN58 für Bosch NT Sauger Saugermuffe Muffe Saugmuffe, New Lightweight Chenille 3D Cube Geometric Pattern Black Gold Upholstery Fabrics. Football 5x wall art stencil,Strong,Reusable,Recyclable. Sechskantschrauben 8.8 mit Gewinde bis Kopf DIN 933 DIN-EN-ISO 4017 M 6 x 65. Rundstreifen 4 mm gold Kerze selbst gestalten Wachskunst Wachsornament.Kleine Maritime Anker Boot Steuerrad Holz Knopf Knöpfe 1,8cm 18mm 10 Stück NEU 3. Zimmertürdichtung Türdichtung TD 3001 braun 50 Meter # 423261. E4-20 8 MM FLAKE QUARZ KUGELN STRANG. Stanzschablone Schlagball Baseball Set Sport Geburtstag Karte Album Foto Deko. S?ge Sch?rfvorrichtung Sch?rfer Guide Drill Adapter für Bohren Rotary GE. Red Yellow Green Blue Black Wavy Lines Quilting Fabric by Yard #978, 1081 Decoupage Serviettentechnik 4 lose Servietten Napkins Blumenherz, Bild Perlen sticken Stickpackung Familie 40x53 cm Stickvorlage vorgedruckt Set,

1x Unendlichkeit Infinity Strass Verbinder silberfarben basteln Schmuck Strass

1x Unendlichkeit Infinity Strass Verbinder silberfarben basteln Schmuck Strass, 1x Unendlichkeit Infinity Strass Verbinder silberfarben basteln Schmuck Strass