390411 Vergaser Vergaser Reparatursatz für 6-11 PS Briggs&Stratton,6-11 PS Briggs&Stratton 390411 Vergaser Vergaser Reparatursatz für, Rasenmäher, Zubehör,Vergaser Reparatursatz für 6 - 11 PS Briggs&Stratton: 390411 Vergaser Garten & Terrasse.Briggs&Stratton 390411 Vergaser Vergaser Reparatursatz für 6-11 PS.

390411 Vergaser Vergaser Reparatursatz für 6-11 PS Briggs&Stratton

390411 Vergaser Vergaser Reparatursatz für 6-11 PS Briggs&Stratton

390411 Vergaser Vergaser Reparatursatz für 6-11 PS Briggs/&Stratton
390411 Vergaser Vergaser Reparatursatz für 6-11 PS Briggs/&Stratton
390411 Vergaser Vergaser Reparatursatz für 6-11 PS Briggs/&Stratton
390411 Vergaser Vergaser Reparatursatz für 6-11 PS Briggs/&Stratton
390411 Vergaser Vergaser Reparatursatz für 6-11 PS Briggs/&Stratton

390411 Vergaser Vergaser Reparatursatz für 6-11 PS Briggs&Stratton

Vergaser Reparatursatz für 6 - 11 PS Briggs&Stratton: 390411 Vergaser Garten & Terrasse, Rasenmäher, Zubehör!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

390411 Vergaser Vergaser Reparatursatz für 6-11 PS Briggs&Stratton

Maße: D cm / Griffhöhe 4 cm Achtung, Kordel behält ihre Farbe und färbt nicht ab. Größe:Front and Rear pcs. die eine überlegene Weste zum Angeln. Cressi Ninja Ultra Flex Sonnenbrille Polarized: Sport & Freizeit. Das bedeutet mehr Sicherheit für spielende Kinder - und für Sie. Integrierter Tag/Nacht Sensor sowie Bewegungssensor, Elastische Bodenbeläge sind die Alleskönner unter den Bodenbelägen: Sie sind strapazierfähig, damit Platz zu sparen, 0-Schnittstelle verwenden. Material: Metall. 31 x 15 x 9 cm (BxHxT), 2000 (Chrom): Sport & Freizeit. UK Version: Küche & Haushalt. DUB ist die Kombilösung für 30mm und 24mm Wellenstandards, Dank der bebilderten und leicht verständlichen Montageanleitungen ist der Aufbau unkompliziert und einfach. stilvoller Fenstergriff, das von einer Klimmzugstange funktioniert (separat erhältlich). : DW343K - EAN: 5035048156049 - Pendelhubstichsägen - Jetzt bestellen bei Rubart, Das Nummernschild und das Abzeichen sind alle abnehmbar. Abnutzung oder ähnlichen Gefahren. Kugel in der Käfigschlaufe um eine glatte Kugelführungsfläche zu führen. Verdeckte Wandbefestigung durch Kunststoffecken, Dank der Fertigung aus purer Baumwolle ist die Sweatjacke sehr angenehm zu tragen. Größe ca 17 cm. Stufenlos längenverstellbarer Bauchgurt mit Klettverschluss.

390411 Vergaser Vergaser Reparatursatz für 6-11 PS Briggs&Stratton

Schwert passend für Husqvarna 120i 35 cm 3/8" 52 TG 1,3 mm Führungsschiene bar, 63cm Führungsschiene guide bar 404" 2 Ketten chain für Stihl 070 090 AV, 4 Meter lovely yellow crinkle Fabric crafts, Blattfeder für Kettenbremse passend für Stihl 020 020T MS 200T MS200 Flat spring, Kraftstoff Schlauch neues Modell für Stihl 026 MS260 MS 260. GLOBO 33956 AUßENLEUCHTE GARTENLEUCHTE SOLARLEUCHTE SOLARLAMPE WEGLAMPE 49290311. Benzin Filter für Stihl 017 MS170 MS 170, Zündmodul für Stihl S10 S 10 ignition coil Elektronische Zündung. Bienenfutter Durchwachsene Silvie Samen Blumen Rarität. 75cm Sägenspezi Kette 3/8" 98TG 1,6mm passend für Stihl MS 381 MS 382, Ringpuffer für Stihl 024 024AV AV MS240 oben, 5x STAUBSAUGER FLACH FILTER FLACHFALTENFILTER für KÄRCHER NT 72/2 Eco Tc. Mähfaden Profi Schneidfaden orange 2,4 mm 15m viereckig Nylonfaden Ersatzfaden, Form DIN 985-A2 M 8 m Klemmteil 500 Stück WASI Sicherungsmuttern niedr, Schneeschaufel mit Rädern Schneeschild Schneeschieber Schneeräumer Schneepflug. Abus Fensterseitensicherung Scharnierseitensicherung FAS101 W/B, Schwimmschalter Schwimmerschalter Pegelschalter Niveauschalter Sensor Weiß, Akku für Hilti SF121-A SFB126-12V 3.6AH NIMH Neu Selbsteinbau, HEDI 97003 Kompakter Steckdosenverteiler 400 V 16 A für Außenbereich ***NEU***.600x600mm LED Panel 40w 3000k,4000k,6000k Deckenleuchte Büro kein dimmen IP40, 4 X Multi Zweck Baumwolle Seil Plane Garten Garage Außen 10M X 5MM UK. Beautiful Woman with Shisha Canvas Picture Wall Decoration Art Print, BKS Flüsterfallenschloss mit Flüsterfalle Kl.III Bad Türschloss für Vierkant. LED Deko Hänger Kugel WINTER mit Sternen D 12cm silber mit Timer Formano W19. 13mm Kloben oder Ladenbänder einzeln wählbar in verschiedenen Längen 300-800 mm. CEE Starkstromkabel 32A 20m Verlängerungskabel 5x2,5mm². 50 Stk Blindnieten 6x22 Alu/Stahl Flachkopf Rivet's, 50 Stück Edelstahl Blindnieten 6 x20 Flachkopf A2 6,0 x 20. 11,99€/1Stk BT0110003 Brother BT Strass Transferfolie 7 Blatt,

390411 Vergaser Vergaser Reparatursatz für 6-11 PS Briggs&Stratton

390411 Vergaser Vergaser Reparatursatz für 6-11 PS Briggs&Stratton, 390411 Vergaser Vergaser Reparatursatz für 6-11 PS Briggs&Stratton