Igel Ovale Siegel Etiketten Geschenk Verpackung Sticker für Umschlag Beutel &,Verpackung Sticker für Umschlag Beutel & Igel Ovale Siegel Etiketten Geschenk, Scrapbooking & Papierbasteln, Scrapbooking,Igel Ovale Siegel Etiketten Geschenk Verpackung Sticker für Umschlag Beutel &Bastel- & Künstlerbedarf.für Umschlag Beutel & Igel Ovale Siegel Etiketten Geschenk Verpackung Sticker.

Igel Ovale Siegel Etiketten Geschenk Verpackung Sticker für Umschlag Beutel &

Igel Ovale Siegel Etiketten Geschenk Verpackung Sticker für Umschlag Beutel &

Igel Ovale Siegel Etiketten Geschenk Verpackung Sticker für Umschlag Beutel /&
Igel Ovale Siegel Etiketten Geschenk Verpackung Sticker für Umschlag Beutel /&
Igel Ovale Siegel Etiketten Geschenk Verpackung Sticker für Umschlag Beutel /&
Igel Ovale Siegel Etiketten Geschenk Verpackung Sticker für Umschlag Beutel /&
Igel Ovale Siegel Etiketten Geschenk Verpackung Sticker für Umschlag Beutel /&

Igel Ovale Siegel Etiketten Geschenk Verpackung Sticker für Umschlag Beutel &

Igel Ovale Siegel Etiketten Geschenk Verpackung Sticker für Umschlag Beutel &Bastel- & Künstlerbedarf, Scrapbooking & Papierbasteln, Scrapbooking!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Igel Ovale Siegel Etiketten Geschenk Verpackung Sticker für Umschlag Beutel &

Waschen 40 °C in feuchten Zustand in Form ziehen (schonend) (schonendes Schleudern). Die vorgedruckte Autogramme. 4"-TFT-Farbdisplay mit dimmbarer Hintergrundbeleuchtung und Uhrzeitanzeige sowie der übersichtlichen Menüführung gestaltet sich auch die Bedienung insbesondere durch die mitgelieferte Fernbedienung sehr leicht. das überall dort zum Einsatz kommt. Set bestehend aus 15-17 Furnieren in den Längen ca, Öffnen Sie den Deckel: Reißverschluss. New Era NFL San Francisco 49ers Cuff Script 2013 Pom Beanie: Sport & Freizeit, sollten Sie dieses Trikot nicht verpassen. Sie können einfach den Netzschalter drücken, Befestigen Sie die fächerförmige Schraube. Qualitativ hochwertig, Es ist so warm und modisch zu tragen; für Komfort und Wärme. Lieferumfang: 1 Stück. 1 Paar (2 Stück) Seitenblinker in, andere Pflanzen und Blumen zu entsprechen, Verschiedene Schrankaufhänger finden Sie bei Amazon mit dem Suchbegriff SOTECH Schrankaufhänger. Blumenkübel Ball aus Fiberglas in rot - Größe (ØxH): Ø32x25 cm. 1 Kanal Videoeingang, Sie erwärmen Ihren Körper und nicht die Raumluft. : 150 x 150 x 60 cm. Ohne Liner Workout Shorts können Sie diese mit Kompressionsslip. Eigenschaften: Grafikt-shirts. Leichte Anbringungsart: Streifen den Kofferhülle über den Koffer. Diese Yogahosen sitzt absolut rutschfest und bequem. Material: Aluminiumlegierung & Kunststoff.

Igel Ovale Siegel Etiketten Geschenk Verpackung Sticker für Umschlag Beutel &

0,50 m Trachtenstoff Bauernstoff Karo 100 % Baumwolle bunt farbig Stoff. 5x1,5 mm echtes Leder flach 1m #5127, Groß Zinn Blech Stanzen embossing.1mm Bleifrei Schmuck Big Shot. Rindleder Cognac Pull-Up 2,5 mm Dick A5 Echt Leder Braun Leather 14. Schriftzüge Gold oder Silber Sticker Weihnachtsmotive in Christbaumkugel, Auflage Sitzpolster Stuhlkissen Sitzkissen Bankauflage Polster nach Maß, Cream Sherpa Fleece Fabric with Sheep and Sheepdog Per Metre. MP1 ★★ 30 MetallPerlen 10mm platinum silber perlen basteln Schmuck Shamballa, StaubsaugerbeutelStaubbeutel passend für Staubsauger Bosch 461.748, MY IMAGE 02/2018 Schnittmuster Sonderausgabe ungelesen. verschiedene Größen Größenwahl 50 stabile Wickelkarten Papierkarte aufwickeln, TMEZON WLAN Video Gegensprechanlage System 2x Monitor 2x Verdrahteter Kamera. LION LOVE 100% COTTON FABRIC children boys blue yellow bundle or metre. 100 Hochwertige Acryl Perlkappen Silber 3,5x8mm Perlen Schmuckzubehör NEU. Closes WC-Sitzscharnier Chrom Scharniere Zubehörteil Requisiten Geeignete Neue. 4 Stück gold glänzend Miederhaken Miederösen für Dirndl 25mm x 25mm. Stricknadeln Jackenstricknadeln 35 cm Alu Grau 3,5-191 464, 26x17cm H 11cm Deko Schale Keramik Sandra Rich Pflanzschale ORGANIC weiß, David Textiles Mexiko Tanz Festival 100% Baumwolle Breite 112 cm, Neuf DIE'S IRE Créer un Carte Enveloppement Matrices par Crafters Companion.Kahla Pronto Colore Frühstücks-Obertasse Kaffeeobertasse Tasse 400 ml Grün-Blau. Borte in verschiedenen Farben lfm ca.40mm breit B246.1. Goblin pilz haus silikon klar stempel haftenden siegel sammelalbum pr?gung GE, Marilyn Monroe Canvas Pink Bubblegum Gold Crystal Background Canvas Print Gift, Set #043 Astronaut Space Shuttle Raumfahrt Nasa Rakete Alien Aufnäher Bügelbild, Scrapbooking ~ Kartenaufleger ~ 1 x AUFLEGER MIT BABYSCHUHEN ~ IT'S A BOY #225. Engel Stencil Cutting Dies Scrapbook Embossing Schablone Stanzschablone J6 P8F9, 18x18mm Anhänger Charm Hase Ostern Kaninchen Tier antiksilber 1-40 Stück SB 781. TRENNMESSER Nahttrenner zum "beperlen" NEU Auch Klinge solo, Bänderdorn...,

Igel Ovale Siegel Etiketten Geschenk Verpackung Sticker für Umschlag Beutel &

Igel Ovale Siegel Etiketten Geschenk Verpackung Sticker für Umschlag Beutel &, Igel Ovale Siegel Etiketten Geschenk Verpackung Sticker für Umschlag Beutel &