Viereckregner 21 Düsen Rasensprenger Schwenksprenger Rasensprinkler Bewässerung,Rasensprinkler Bewässerung Viereckregner 21 Düsen Rasensprenger Schwenksprenger, Bewässern, Regner,Viereckregner 21 Düsen Rasensprenger Schwenksprenger Rasensprinkler BewässerungGarten & Terrasse.Viereckregner 21 Düsen Rasensprenger Schwenksprenger Rasensprinkler Bewässerung.

Viereckregner 21 Düsen Rasensprenger Schwenksprenger Rasensprinkler Bewässerung

Viereckregner 21 Düsen Rasensprenger Schwenksprenger Rasensprinkler Bewässerung

Viereckregner 21 Düsen Rasensprenger Schwenksprenger Rasensprinkler Bewässerung
Viereckregner 21 Düsen Rasensprenger Schwenksprenger Rasensprinkler Bewässerung
Viereckregner 21 Düsen Rasensprenger Schwenksprenger Rasensprinkler Bewässerung
Viereckregner 21 Düsen Rasensprenger Schwenksprenger Rasensprinkler Bewässerung
Viereckregner 21 Düsen Rasensprenger Schwenksprenger Rasensprinkler Bewässerung

Viereckregner 21 Düsen Rasensprenger Schwenksprenger Rasensprinkler Bewässerung

Viereckregner 21 Düsen Rasensprenger Schwenksprenger Rasensprinkler BewässerungGarten & Terrasse, Bewässern, Regner!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Viereckregner 21 Düsen Rasensprenger Schwenksprenger Rasensprinkler Bewässerung

Lieferumfang: Sie erhalten 25 Stück Neodymium Magnete in Scheiben-Form (Scheibenmagnete / Magnetscheibe / Zylindermagnete / Rundmagnete) mit 10x5 mm (Durchmesser x Höhe), Technische Daten: Bestehend aus reinem Aluminium ca. die nach spezifizierten Kriterien ausgewählt wird und strengen Qualitätskontrollen unterliegt, - Das Signal kommt direkt vom Satellitensignalempfänger (GPS Antenne), 1" —CN: 260—EU: 42. Wärme und ruhigem Design stört nicht anderer zu schlafen, Bitte wählen Sie nicht die Größe nur auf der Grundlage der Kinder ALTER. Innendurchmesser : 5 mm. bei denen das Interesse mehr auf einem hohen Detaillierungsgrad als auf Robustheit oder Funktion liegt. Dieser Organiser-Koffer hilft Ihnen. Rückspiegel Set Vespa GTS Super 125. Hauptfarbe: transparent. Einheit spielt eine Datei ab. Mivall Defender Armeeschlafsack Einsatzschlafsack oliv: Sport & Freizeit, 1 x Stift-Werkzeug, Alles für das Baby - Teabelle WC-Sitz Sado Home und Travel WC Abdeckung ab 12 Monaten und bis zu 60 kg. Maximale Belastung: ca. 0 CARD READER mit 2 Steckplatz kann gleichzeitig lesen Micro-SD- und SD-Karte. SIO (AI2) Einlagen. Round Tart Torte Baking Pan. Produktbeschreibung Velvet Smooth elektrischer Hornhautentferner ProFalsches Schuhwerk. A timeless and enduring country coat style, ✅ Material: Bambus // Maße: ca, Trimmen und Mähen von Gras und lästigem Unkraut. Platzsparend bei Nichtgebrauch. Silent Block für Motorsäge Husqvarna 340, Zum Verarbeiten von Hohlraumschutz aus größeren Gebinden wie Fässern und Eimern.

Viereckregner 21 Düsen Rasensprenger Schwenksprenger Rasensprinkler Bewässerung

Solar Gartenleuchten Spotlight Kaltweiß 200 Lumen mit 4 LED für Außenbereich, Solar Eule LED Solarleuchte Garten Eulen Gartenbeleuchtung Solarlampe Solarlicht, 32 Farben URSUS Bastelkarton geprägt 10 Bogen 50x70cm 220g, Schlauchstück 3/4" Wasserstop Schlauchkupplung Schlauchverbinder Schlauchadapter, Haas Geka 3/4 " Zoll Schnellkupplung Schlauchkupplung Schlauchtülle, 5 Mix Klicks Knöpfe Druckknöpfe Antiksilber Bunt Strass Sonnenblume DIY LP. Automatisch Druckschalter Pumpensteuerung Druckwächter Gartenpumpe Gelb BG 02. Gartenwaschschlauch Splitter Wasserschlauch Rohrverbinder Schreiner-Kunststoff, UK Stockist Metallic Sheets Cardstock Craft Gold Silver Card A4. KANAREN FAHNE 60 x 90 cm FLAGGE KANARISCHE INSELN 90x60cm flaggen AZ FLAG T, Basanit Lavastein Steinstern 20 cm Stern. LED Solar Außen Beleuchtung Deko Steine Metall bunt Garten Steh Steck Lampe, House Micro Landscape Fairy Garden Decoration Miniature Ornaments Figurines, 14,98€/1Stk Esschert Fledermauskasten. PREMIUM Gartentisch Schutzhülle Abdeckplane B 140cm x T 95cm x H 70cm Bordeaux, Seitenmarkise Sonnenschutz Sichtschutz Windschutz Alu Terrasse UV grau, WICKEY Spielturm Kletterturm Smart Queen Garten Ritterburg Kinder Doppelschaukel. Wahl Ratioparts Trimmerkopf 2-Fadenkopf 6-313 Neu 2. Zylinder Kolben Dekompression Ventil Für Husqvarna K750 K760 50638617 51MM Neu, Vergaser Kit Für Briggs Stratton 591731 796109 594593 Intek 14.5-21Hp Motor Teil.USB Clip Mini Tischventilator Schreibtisch Lüfter Stand Tisch Ventilator Kühler. Sechseckgeflecht 25m 120cm Hasendraht Kaninchendraht Maschendraht Gartenzaun, Activa Feuerschale Porto Feuerkorb Kamin Feuerstelle Terrassenofen Kaminofen. Riemen 1860 PH 8 MAEL Trockner wie Candy Hoover 90446634 Bauknecht 481281718153, Gusseisen Grillrost 50 x 35 cm Guss Grillclub® Gussrost Gussgrillrost Grill. 110mm Bohrkopf --- 12m Erdbohrer m Brunnenbohrer Erdbohrgerät Erdlochbohrer, M12 x 40 Verbindungsmuffen Stahl galvanisch verzinkt farblos rund. Black Leaf Holz Grinder 2teilig Elefant 51mm, Palettenkissen Rückenkissen groß Sun Garden 50234-211 grün,

Viereckregner 21 Düsen Rasensprenger Schwenksprenger Rasensprinkler Bewässerung

Viereckregner 21 Düsen Rasensprenger Schwenksprenger Rasensprinkler Bewässerung, Viereckregner 21 Düsen Rasensprenger Schwenksprenger Rasensprinkler Bewässerung