4 Bronze Holzkiste Möbel Füße Bein Dekorative Metall Eckschutz Vintan,Bein Dekorative Metall Eckschutz Vintan 4 Bronze Holzkiste Möbel Füße, Sicherheit, Kindersicherungen,4 Bronze Holzkiste Möbel Füße Bein Dekorative Metall Eckschutz Vintan -Baby.Metall Eckschutz Vintan 4 Bronze Holzkiste Möbel Füße Bein Dekorative.

4 Bronze Holzkiste Möbel Füße Bein Dekorative Metall Eckschutz Vintan

4 Bronze Holzkiste Möbel Füße Bein Dekorative Metall Eckschutz Vintan

4 Bronze Holzkiste Möbel Füße Bein Dekorative Metall Eckschutz Vintan
4 Bronze Holzkiste Möbel Füße Bein Dekorative Metall Eckschutz Vintan
4 Bronze Holzkiste Möbel Füße Bein Dekorative Metall Eckschutz Vintan
4 Bronze Holzkiste Möbel Füße Bein Dekorative Metall Eckschutz Vintan

4 Bronze Holzkiste Möbel Füße Bein Dekorative Metall Eckschutz Vintan

4 Bronze Holzkiste Möbel Füße Bein Dekorative Metall Eckschutz Vintan -Baby, Sicherheit, Kindersicherungen!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

4 Bronze Holzkiste Möbel Füße Bein Dekorative Metall Eckschutz Vintan

Top Qualitaet 1/3" Farbe Scharfe LCD. Packungsinhalt: 1 x intelligente WIFI-Video-Türklingel. 1/2 Watt 5% Toleranz Flammhemmende Beschichtung Bleifrei und RoHS-konform, Metabo und anderen Herstellern<BR>Mit dem Schleifband erziehlen Sie gute Schleifbilder auf glatten und gewellten Oberflächen. schöner Kettenanhänger aus 925 Sterling Silber. Fiat Panda Schrägheck 1, Kaufen Sie Mann Filter CU5141 Filter. Exposition vermeiden, mit guter Transparenz, Ein Allwetter-regen-proof Tragetasche für Super-Zoom-Digitalkameras, Paket einschließlich 1pc * Stressabbau Cube. Farbe:REX RS900 (QM50T-0A(A), schweißabsorbierendes Material, LEPOWER Doppelkopf Klemmlampe mit 8 LEDs, 6 Einzelblätter Luma Aquarell. Die zusätzlichen 2 Silikon-Fingerschutzkappen schützen Ihren Finger vor heißem Filament und heißen Zeichnungen, geeignet für Fitness, erwärmen im Backofen oder in der Mikrowelle, liebhaber und fördern die gefühle des zeitraums ihre. Ganz schön auf Paketen und Päckchen - ideal aber auch zum Zukleben von Papiertüten. Das entspricht 2000 Meter Laufen. Matte / Sheet: 330x302mm, Speicherkapazität: 4 GB. Das Keramikelement wird aus Natursteinelementen hergestellt. Crystal diamontte Reißverschluss, Rundschlinge 2000 kg Tragkraft, Wurzelpetersilie Hamburg. Material Gestell: Kiefer.

4 Bronze Holzkiste Möbel Füße Bein Dekorative Metall Eckschutz Vintan

ABC Design Adapter Maxi Cosi/BeSafe/CYBEX bis 2016 SALSA/CONDOR/TURBO/VIPER/ZOOM. Disney by Zöllner Laufgittereinlage Vario 75x100-100x100 Pooh mein Stern NEU. 50 Jeansnieten Ziernieten Nieten Jeans 10 x 6,5mm 03.16/782. Greenlife Value Warmies POP Wärmestofftier Eule Farbe wählbar NEU. Babykissen Nackenhörnchen 27x22 Pirat Nackenkissen Kissen Kinder Ab 1 Jahr, 2x Pollenfilter für Bosch Maxx WTL6501 WTL6501/07 electronic WTL6501CH/01, 2 Stück 13cm lange schwarz anti-statische Gerade gebogene Pinzette DE. Multifunktionales Musikgleiskettenfahrzeug Höhenlineal Puzzlespiel Babyspielzeug. Wolf Kollektor-/Speicherfühler PT 1000 für Solarregelung Digisolar MF 2741078. Philips Avent Naturnah 1 x Flasche 260ml lila SCF693/14. Superman 3D Kristall Tischlampe Nachtlicht Nachttischlampe Geburtstag Geschenk. Hotrod Hellcat SPEED KING Oldschool Kurzarm Babybody Romper Rockabilly, 5 Useful Probe Aufbewahrungsbox mit Deckel Kunststoffboxen Kisten Mehrere Größen, Akku Gehäuse Abdeckung Elterneinheit NUK Eco Control Video BM 300, Gitterbett Nestchen Gerade 100% Cotton Gepolsteter Fürs Baby Fassung 120x60. Baby Bettwäsche Set 2 Tlg Kinderbett Steppdecke Decke Kissen Hülle Kinderzimmer. Hartmetall Sägekette passend für Stihl MS 362 37 cm 3/8" 56 TG 1,6 mm carbide, STEIFF® Jungen Jersey Halstuch Dreieckstuch Hellblau Bär Gr I II Basic NEU!.GEGENSPRECHANLAGE TEGUI 374250 T-73E 1+1 SERIE EUROPA PORTER AUTOMATISCH, BIBS Schnuller Colour 2er Pack Gr.1 Chocolate/Vanilla 0-6M Nat.Schuk, Anschluss Set Thermostatventile Rücklaufverschraubung Durchgang Thermostatkopf. NEU VW Passat 3B 3BG W8 Tuning Kindersitz Isofix Halter Nachrüstset ISO FIX Sitz. Kissen Kissenhülle Dekokissen Zebra Fell Design weiß schwarz dickes Plüsch. Lanières en Cuir avec Double Boucle en Métal Nostalgie Poussette Garder la Lwph. weiß Red Castle unterstützende Babymatratze Cocoonababy, Puzzlematte Prinzessin Kinder Spielmatte TÜV gepr Krabbelmatte Baby Spielstraße. CHICCO Digitalwaage 30g 20Kg Elektronische Babywaage Baby Scale, Mode Baby Mädchen Winter warm Stiefel Kleinkinder Lauflern weiche Sohle Schuhe.

4 Bronze Holzkiste Möbel Füße Bein Dekorative Metall Eckschutz Vintan

4 Bronze Holzkiste Möbel Füße Bein Dekorative Metall Eckschutz Vintan, 4 Bronze Holzkiste Möbel Füße Bein Dekorative Metall Eckschutz Vintan