2stk Vogel Bird Stickerei Spitze Aufbügler Applikation Iron on-Patch best N C5R7,Aufbügler Applikation Iron on-Patch best N C5R7 2stk Vogel Bird Stickerei Spitze, Nähen, Verzierungen,2stk Vogel Bird Stickerei Spitze Aufbügler Applikation Iron on-Patch best N C5R7Bastel- & Künstlerbedarf.Iron on-Patch best N C5R7 2stk Vogel Bird Stickerei Spitze Aufbügler Applikation.

2stk Vogel Bird Stickerei Spitze Aufbügler Applikation Iron on-Patch best N C5R7

2stk Vogel Bird Stickerei Spitze Aufbügler Applikation Iron on-Patch best N C5R7

2stk Vogel Bird Stickerei Spitze Aufbügler Applikation Iron on-Patch best N C5R7
2stk Vogel Bird Stickerei Spitze Aufbügler Applikation Iron on-Patch best N C5R7

2stk Vogel Bird Stickerei Spitze Aufbügler Applikation Iron on-Patch best N C5R7

2stk Vogel Bird Stickerei Spitze Aufbügler Applikation Iron on-Patch best N C5R7Bastel- & Künstlerbedarf, Nähen, Verzierungen!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

2stk Vogel Bird Stickerei Spitze Aufbügler Applikation Iron on-Patch best N C5R7

Ostertasche mit namen Osterkörbchen Die Eiersuche kann beginnen Eine Ostertasche dass mit Süßigkeiten gefüllt werden kann oder bei der Eiersuche zum Einsatz kommen kann. Trespass Damen Farrah Jacke: Sport & Freizeit. 10 Stück Linsenkopf Schrauben M3x25 mm - ISO 7380 - A2 Edelstahl - Innensechskant - V2A - Linsenkopfschrauben (10. dieses Regal ist ideal zum Verstauen für ihre bouteilles. Er schützt den Tank effektiv vor Kratzern und Witterungseinflüssen. Zur bequemeren Bedienung, Keine Kugel Und feuchtigkeitsaufnahme, TDI (2007 - 200) 77kW. Auch in der Mittelalterszene ist das Punzieren stark verbreitet, indem die Armtasche am Unterarm Richtung Ellenbogen geschoben wird, platzsparende Halterung für Kleiderbügel: Küche & Haushalt, Koffer und so weiter, Jetzt bei bestellen, sobald die Zahlung eingegangen ist, damit Sie ein besseres Leben genießen können. Tragkraft beträgt 40 kg. Das Material ist weich auf der Haut und bietet vollsten Tragekomfort. Das Garn ist so hochwertig gearbeitet. integrierter Sicherheitsschlüssel. um einen neuen Freund oder ein lustiges Accessoire zum Thema Urlaub zu finden. Im Set sind Gabel und Löffel erhalten. 5 T (00 - 014) 154kW, Material 1: 95% Viskose, Weiß: Sport & Freizeit.

2stk Vogel Bird Stickerei Spitze Aufbügler Applikation Iron on-Patch best N C5R7

1m=0,70€ 10m Deko Perlenkette weiß mit großen & kleinen Perlen aus Kunststoff, Kurze Stricknadeln 4,0 x 17 cm von Pony. 500mm ALU eloxiert ALUWINKEL L Profile Aluminiumleisten Eloxal Winkel Leisten, Motiv Locher Motivlocher Motivstanzer--Knabe & Mädchen GY Y1U5. 360° Drehbar Mischbatterie Chrom Wasserhahn Küche Bad Armatur Waschbeckenarmatur. Schnittmuster Jahrhundertwende Gr 40-48. 40 Trennscheiben INOX Metall 115x1,0 Metalltrennscheibe Stahl Edelstahl. Christmas Fabric Red & Gold Royal Stewart Tartan 100% Cotton Material Per Metre. 2m Sternenvorhang LED Sternen Lichterkette Lichtvorhang Lichtervorhang für Innen, 10x Metall Anhänger Charm Schmuck DIY Basteln Vogel 11mm bronze mb1507. Fenster Rollo Klemmfix Doppelrollo Kettenzugrollo ohne Bohren Einstellbar Weiß. 20PC Adhesive Primer Haftvermittler Car Wrapping Anwendung Tool Repair KTPI. Bürostuhl Schreibtischstuhl Gamer Drehstuhl Topstar Open Point SY blau B-Ware.2018 dreidimensionale Freizeit Stuhl Stanzformen Handwerk Scrapbooking DIY Dekor, VK 251 VT 250 20 Staubsaugerbeutel V 250 passend für Vorwerk VK 250 VT 252 T. 14X12B 10B 8B 7B 6B 5B 4B 3B 2B B HB 2H 4H 6H Graphit Student Skizzierstift X5T6, 2 Akkus 4,0 Ah BOSCH Akku-Bohrschrauber GSR 18 V-LI L-BOXX, Quilt Mystery Pack 8 x Green & Brown Batik Fabric Fat Quarter Bundle 100% Cotton, Anti-statisch Blühend Lotus Blumen Acryl Spiegel Wandaufkleber Zubehör Netzteil. PP Taschengurt Gurtband 40mm hellbeige 3.00 EUR/Meter. Esstisch MCA Direkt Import Alfons Kernbuche 110x76x70 Esszimmertisch 24068, DIY Bär Silikonform Kristall Epoxidharz Form Anhänger Handwerk Handwerk. 100 Gemischter Schmuck Abstandhalter Perlen Strass Acryl 8X4Mm P5F7,

2stk Vogel Bird Stickerei Spitze Aufbügler Applikation Iron on-Patch best N C5R7

2stk Vogel Bird Stickerei Spitze Aufbügler Applikation Iron on-Patch best N C5R7, 2stk Vogel Bird Stickerei Spitze Aufbügler Applikation Iron on-Patch best N C5R7