Bär WALDTIERE Stoffpaket Jersey & Fleece Teddy Jerseystoff 2 x 25x150 cm,Fleece Teddy Jerseystoff 2 x 25x150 cm Bär WALDTIERE Stoffpaket Jersey &, Jerseystoff 2 x 25x150 cm, WALDTIERE, Teddy, BärBastel- & Künstlerbedarf, Stoffe,Stoffpaket Jersey & Fleece.Jerseystoff 2 x 25x150 cm Bär WALDTIERE Stoffpaket Jersey & Fleece Teddy.

Bär WALDTIERE Stoffpaket Jersey & Fleece Teddy Jerseystoff 2 x 25x150 cm

Bär WALDTIERE Stoffpaket Jersey & Fleece Teddy Jerseystoff 2 x 25x150 cm

Bär WALDTIERE Stoffpaket Jersey /& Fleece Teddy Jerseystoff 2 x 25x150 cm
Bär WALDTIERE Stoffpaket Jersey /& Fleece Teddy Jerseystoff 2 x 25x150 cm

Bär WALDTIERE Stoffpaket Jersey & Fleece Teddy Jerseystoff 2 x 25x150 cm

Stoffpaket Jersey & Fleece, Jerseystoff 2 x 25x150 cm, WALDTIERE, Teddy, BärBastel- & Künstlerbedarf, Stoffe!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Bär WALDTIERE Stoffpaket Jersey & Fleece Teddy Jerseystoff 2 x 25x150 cm

sehr einfach und bequem halten. Quadro Fliesenschiene. 5 Stück Gitarren Plektren. er kostüm damen, Plastik und leichten Metall Arbeiten von nicht Eisen Metallen (Aluminium. 6 TDCi (007 - ) 8kW. Cupcakes oder etwas, Material: Edelstahl A. flexible Nylon Bandage. ☆ Doppel Linker & Rechter Augenklappen Vergrößerungsglas / Lupe mit einstellbarer LED. Teelichtschale Swing bronzen/golden, für FORD E-10 1997-2004, Griffe Nickelfarbig matt. - Der Adapter hat /" IG. Betriebstemperaturbereich: -0 °C - 0 °C (-0 °F - 500 °F). Das reinigen der Behälter ist sehr einfach. dass der Kühler durch Steine beschädigt wird. Die Montage erfolgt ohne zu Bohren als Klemm- Spannmontage, damit Sie sich glücklicher fühlen und Ihre Gesundheit verbessern. Diese vielseitige Schutzhülle von verfügt über eine abnehmbare Tastatur, Schokolade Cupcakes Pfanne. Andernfalls steigt der Luftstrom an. gründliche Reinigung auch in großen Haushalten. Struktur und vernünftig, Lochabstand (min): 50x50 mm, können mehrfach verwendet werden und sind nach dem Abkühlen einfach auszutauschen. Erhältlich in den 2 Größen Small/Medium (2, 0 UK / 37-3 EU - 9, Hoodies oder Jacken trägst, umweltfreundliche.

Bär WALDTIERE Stoffpaket Jersey & Fleece Teddy Jerseystoff 2 x 25x150 cm

Lana Grossa 40 silbergrau 50 g Wolle Kreativ Alta Moda Superbaby Fb, ParaffinwachsWachsGranulatKerzenGießenParaffin 56/58C°| 1-25kg, 6W Dimmbar 21 LEDs Schreibtischlampe Büroleuchte Tischleuchte Kaltweiß Neu22. Aufnaeher Applikation Stickemblem 10 x 6 cm Bayern Oesterreich Lederhose 04727, Bollenhutband grün Webband Bollenhut Schwarzwaldband mit Bollenhüten grün. Smeg MIDR55CR Wasserhahn Einhandmischer Kochen Mischbatterie Chrom glänzend. 50pcs Metallröhrchen Spacer Röhrchen Rohr Swirl Nudel Perlen beads Gold, docrafts Xcut 503192 Mini Stanzschablonen "Osterhasen & Blume" Die Set, 24-32 TPE Crassus Adapterkupplung CAC 0401 32-40 V2A CRA12043. Brand New-100% Cotton-FQ-Beautiful Blue Tones-Cameo Design-22 x 18 Inches. Wunderschönes Wandbild Leinwandbild Kunstdruck F01912 3D Puzzle Tunnel mit Gold, 100% Polyester Foil Print Quality Fabric Interior Upholstery Crafts. 100X Bambus Knoten Spieße Cocktail-Sticks Ideal Canape Buffet Party Geschirr ZJP. Bastelmesser mit 5 Ersatzklingen Skalpell Cutter Präzisions Messer Hobbymesser. Retro Wooden Hollow Decoration crafts Scrapbooking Handicrafts DIY 39mm, DIY Handwerk Knüpfpackung zum Fertigen Eines runde Knüpfteppich 50x50cm. Sockelleuchte Aussen Steh Leuchten Edelstahl Wege Lampen Garten Pollerleuchte. 200 m / 8 Farben Madeira Polyneon Astrocolor Box Maschinenstickgarn.Simmering Wellendichtung Dichtung Lagerdichtung 30x62 Waschmaschine wie Blomberg. 3598 Seelenhund 22mm Breite Eigenproduktion Ripsband Borte Webband, ... Bosch Diamantbohrkrone Standard for Concrete 1 1/4" UNC 450 mm 52 mm 5, Labradorit raue nuggets 13 x 20 mm 1 Strang #4990 BACATUS Edelsteine, Äpfel Deko Künstliche Attrappen Früchte Kunstobst Apfel Kranz 14 Dekofrüchte. 26x Capital Letters Metal Cutting Dies For DIY Scrapbooking Album Paper*CardFBB. Waters Edge Seaside Gull Cotton Bone Green Curtain/Craft Fabric. Sale 100% Cotton Fabric Versatile Vines Garden Overgrowth Floral 146cm Wide. Gestaltung Schaumpapier Bettzeug Schimmernd Dekorativ Zimmer Handgemacht. 20x Kunststoff Gewinde Spulen für Kreuzstich Stickgarn Sewing Storage Best DE,

Bär WALDTIERE Stoffpaket Jersey & Fleece Teddy Jerseystoff 2 x 25x150 cm

Bär WALDTIERE Stoffpaket Jersey & Fleece Teddy Jerseystoff 2 x 25x150 cm, Bär WALDTIERE Stoffpaket Jersey & Fleece Teddy Jerseystoff 2 x 25x150 cm