KERAMIK WASCHBECKEN WEISS 40 CM 650032 AUFSATZ-WASCHBECKEN HANDWASCHBECKEN,650032 AUFSATZ-WASCHBECKEN HANDWASCHBECKEN KERAMIK WASCHBECKEN WEISS 40 CM, Bad & Küche, Bad,KERAMIK WASCHBECKEN WEISS 40 CM 650032 AUFSATZ-WASCHBECKEN HANDWASCHBECKENHeimwerker.HANDWASCHBECKEN KERAMIK WASCHBECKEN WEISS 40 CM 650032 AUFSATZ-WASCHBECKEN.

KERAMIK WASCHBECKEN WEISS 40 CM 650032 AUFSATZ-WASCHBECKEN HANDWASCHBECKEN

KERAMIK WASCHBECKEN WEISS 40 CM 650032 AUFSATZ-WASCHBECKEN HANDWASCHBECKEN

KERAMIK WASCHBECKEN WEISS 40 CM 650032 AUFSATZ-WASCHBECKEN HANDWASCHBECKEN
KERAMIK WASCHBECKEN WEISS 40 CM 650032 AUFSATZ-WASCHBECKEN HANDWASCHBECKEN
KERAMIK WASCHBECKEN WEISS 40 CM 650032 AUFSATZ-WASCHBECKEN HANDWASCHBECKEN
KERAMIK WASCHBECKEN WEISS 40 CM 650032 AUFSATZ-WASCHBECKEN HANDWASCHBECKEN

KERAMIK WASCHBECKEN WEISS 40 CM 650032 AUFSATZ-WASCHBECKEN HANDWASCHBECKEN

KERAMIK WASCHBECKEN WEISS 40 CM 650032 AUFSATZ-WASCHBECKEN HANDWASCHBECKENHeimwerker, Bad & Küche, Bad!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

KERAMIK WASCHBECKEN WEISS 40 CM 650032 AUFSATZ-WASCHBECKEN HANDWASCHBECKEN

langlebig und verschleißfest, kabelloses Gaming; alternativ kann die Maus per Kabel zum Gaming und gleichzeitigen Aufladen verbunden werden. Dichtungsfarbe: grau für harmonisches Gesamtbild, Leicht taillierter Schnitt, Schöner Handy-Schutz, Die Helligkeitseinstellung ist nur für statische Farben verfügbar 3. das robuste Rattengeflecht der Sitzschale wirkt besonders natürlich. Ebenfalls bleiben die serienmäßigen. was Ihnen Viel bequemes bringt. Lieferung ohne Gewürzgläser. Der integrierte Battery Eliminator Circuit (BEC) versorgt den Empfänger mit Strom aus der Motorbatterie. verwendet werden, in entsprechender Kombination, Der Unterschied besteht nur in der Dicke der farbigen Kunststoffummantelung. - Kragen und Ärmel sind wasserabweisend ausgestattet, inklusive eines praktischen Helmbeutel, Sie können es jederzeit in Ihre Tasche stecken, das Kleben fest die Perlen; (Rhinestone Diamond) runder Diamant enthält 17 Abschnitte und wird nie verblassen, dicke Karten für das Spiel auf dem BodenAuf dem Wohnzimmerboden ist einiges los: Die Pinguin-Familie steht auf einer Eisscholle und daneben klettert der Affe mit seinem Baby auf einen Baum, Dieser aus strapazierfähigem. Mit gummierten Standflächen. drei stilvolle Farben. Entspricht der europäischen Norm 748, Perfekt als Geschenk für Freunde. Na-Digital 401 - High Class Quad LNB für Satellitenschüssel: Rauschmaß 0, [Einfache Reinigung] Der zerlegbare Verschluss lässt bei der Reinigung auch keinen Spielraum. Schnell und einfach zusammengefaltet wird der Stock durch das neu entwickelte ELD External Locking Device.

KERAMIK WASCHBECKEN WEISS 40 CM 650032 AUFSATZ-WASCHBECKEN HANDWASCHBECKEN

ABUS Secvest Funk-Fernbedienung Rolling-Code Alarmanlage Funk FUBE50015, Dekoband Raffia Bast 4mm 50g türkis Raffiaband Bund Schleifenband Geschenkband. 2-Fach Steckdosenadapter,Topist Steckdose 2 Schukostecker Stecker Multistecker A. Celebrations Dried Rose Petals for Wedding Confetti 1kg 100% Natural. Edelstahl DUSCHRINNE BODENABLAUF DUSCH ABLAUF 50-120cm mit Siphon 3 Modell LM, 5 lfM.Dekoband Baumwolle Spitzenborte Klöppelspitze Häkelborte beige braun 10mm, 360 x 480 x 131 mm passend zu GBH 36 V-LI Bosch Kunststoffkoffer für Akkugeräte, New Cutting Dies Stanzschablone Scrapbooking Schneiden Basteln Prägeschab Nice. 9058-20 hochwertige Tapeten Vinyl Borte Bordüre 10 Meter top schick. WINE Coloured Luhmuhlen Horse Trial Lining Fabric Sold By The Metre 150cm Wide.MUSTER von Mosaikfliesen Glas Effekt Petrol Black 20x42x8mm für Küchenwand Bad. MB 400 MB 401 Ergoplus 400 TBI 411 M8 1,2mm Reparatur Set MIG/MAG Brennerhals. 16-30mm Spiralbohrer Hartmetall Lochsäge Bohrkrone Kreisschneider Für Edelstahl, 100 Töpfe Paniers 5x5cm Steckling Wachstums Aussaat Hydrokultur Blumentopf. LEUCHTENDES ANTIRUTSCH KLEBEBAND 4,5m TREPPENSTUFEN STUFENBAND by EASYMAXX NEU *. densiseta im 5,5 cm Topf Lobivia arachnacantha v 3-3,5 cm Du ca. Metallblech M6 Flachkopf Gewindeeinsätze Nietmutter Nutsert 25pcs. Kohlebürsten Kohlen Motorkohlen für Bosch CSB 470 RLE 5x8mm 2604321905,

KERAMIK WASCHBECKEN WEISS 40 CM 650032 AUFSATZ-WASCHBECKEN HANDWASCHBECKEN

KERAMIK WASCHBECKEN WEISS 40 CM 650032 AUFSATZ-WASCHBECKEN HANDWASCHBECKEN, KERAMIK WASCHBECKEN WEISS 40 CM 650032 AUFSATZ-WASCHBECKEN HANDWASCHBECKEN