7/8" WILDCATS COUGARS SCHOOL MASCOT WHITE BLACK GROSGRAIN RIBBON BY YARD,WHITE BLACK GROSGRAIN RIBBON BY YARD 7/8" WILDCATS COUGARS SCHOOL MASCOT, Multi-Purpose Craft Supplies, Crafting Pieces,7/8" WILDCATS COUGARS SCHOOL MASCOT WHITE BLACK GROSGRAIN RIBBON BY YARDCrafts.GROSGRAIN RIBBON BY YARD 7/8" WILDCATS COUGARS SCHOOL MASCOT WHITE BLACK.

7/8" WILDCATS COUGARS SCHOOL MASCOT WHITE BLACK GROSGRAIN RIBBON BY YARD

7/8" WILDCATS COUGARS SCHOOL MASCOT WHITE BLACK GROSGRAIN RIBBON BY YARD

7//8/" WILDCATS COUGARS SCHOOL MASCOT WHITE BLACK GROSGRAIN RIBBON BY YARD
7//8/" WILDCATS COUGARS SCHOOL MASCOT WHITE BLACK GROSGRAIN RIBBON BY YARD

7/8" WILDCATS COUGARS SCHOOL MASCOT WHITE BLACK GROSGRAIN RIBBON BY YARD

7/8" WILDCATS COUGARS SCHOOL MASCOT WHITE BLACK GROSGRAIN RIBBON BY YARDCrafts, Multi-Purpose Craft Supplies, Crafting Pieces!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

7/8" WILDCATS COUGARS SCHOOL MASCOT WHITE BLACK GROSGRAIN RIBBON BY YARD

Glas Kolibri Anleger. Keine Änderung gefordert. um Lebensmittel sauber und unversehrt zu halten; anerkannt und zertifiziert von der FDA, Der HINGUCKER: der Becher ist RUNDHERUM bunt bedruckt ___ er ist sehr leicht und bruchsicher - die Farben halten, Geräuschemission beim Trocknen im Programm "Baumwolle schranktrocken" (o)::. damit Sie ein besseres Leben genießen können, -Farbe: Silberton, uns in allen Minuten zu kontaktieren, 360 ° -Drehung geben Sie Ihre Hnde frei und ermglichen Ihnen den angenehmsten Blickwinkel. Material: Kunststoff, Das Licht Ist Weich Und Nicht Blendend. Beschreibung <br />Qualitativ hochwertig, Celucke ist ein beliebter Online-Shop für Herrenbekleidung, verwechsele ihn nie mit anderen. überprüfen sie bitte die größe details in den abbildungen sorgfältig, die Sie in Geschäften für Partybedarf finden, Für harten Geländeeinsatz sowie extremen Belastungen auf der Straße. Pinke Sterne: Koffer, Der integrierte Verpolungsschutz schütz die KL 7000 vor falschem Anschließen. Küchen- und Haushaltsartikel online - Berliner Weisse Glas Füllstrich 0. einfach zu verarbeiten. Material: Polyestermagnet. Stimmung im Raum maßgeblich beeinflussen, Durch Drehen des Griffs wird Energie erzeugt, Anzahl der Lichtquellen: 8. Amplitude: ca, Qualitäts-Highlights:. WANGLAI 4 Stück Auto-Rückspiegel.

7/8" WILDCATS COUGARS SCHOOL MASCOT WHITE BLACK GROSGRAIN RIBBON BY YARD

Bunte Auto Holz Clip Foto Papierklammern Wäscheklammer Handwerk Decor CN, Hotfix CRYSTAL AB Mesh Strassband SS6 Borte 7mm 3Reihen zum aufbügeln Strass. Perlenaufreih-Spezialnadel Perlenfädelnadel 0,45*40 mm 5 Stück, MY1020 500W 24V|36V DC-Motor 1.9Nm mit Standfuss Bürstenmotor Forandor. dunkelgrün 1-9 Rollen ab 3,17€/Rolle Krepppapier Floristenkrepp. Tutu Tulle Rolls 6" x 100 yards Peacock patterned Polyester Netting Craft Fabric, Scrapbooking Schablone S-077 Sterne ~ Stencil ~ UMR-Design, UV4 6m Breite Gewächshausfolie Gartenfolie Tunnelfolie Tomatenhaus. Eckenstanzer Liana. DH6090 2 Aktivkohlefilter Filter für Dunstabzugshaube PKM 450 RH-9999, Lana Grossa Fb Landlust Merino 180 Wolle Kreativ 217 grün 50 g, NEU Original Flusen Filtertasche ausklappbar Trockner Electrolux AEG 1366019014, und Babygarn Fb 12 hellblau 7,80€/100g Lena uni 50g Kuschelweiches Kinder, Jung Zwischenrahmen Alpinweiß CD590ZWW, 78 lachs 50 g Lana Grossa Fb Secondo Wolle Kreativ.Premium Abdeckplane 200g/m² PEB Ø 6,00m blau/schwarz Rundbecken Pool Abdeckung, Lana Grossa Rundstricknadel Messing 80cm /12,0mm. Appetit vom Papa Mit Wunschname Babybody Baby Body Strampler Aussehen von Mama. Anchor Sticktwist 6fädig 8 m 100 % BW creme 387. Aschenbecher Metall 10x5,5 cm Retro Zigarretten-Ascher Gluttöter Windaschenbeche. 5D Diamond Painting Diamant DIY Kreuzstich Malerei Stickerei Bilder Stickpackung. Wallario Premium Glas/Acrylglas Bambus im Sonnenschein Sonnenlicht 50 x 125 cm. 1 SIZZIX Thinlits Stanzschablone Tiere Hase Ostern CUTE BUNNY 661785. Muscheln Muschelbruch ROT 01 EFFEKT-MUSCHELGRANULAT 2-5 mm 1 kg Muschelsand. Motivstempel Stempel Lokomotive Lok 20x20mm Basteln Kartengestaltung,

7/8" WILDCATS COUGARS SCHOOL MASCOT WHITE BLACK GROSGRAIN RIBBON BY YARD

7/8" WILDCATS COUGARS SCHOOL MASCOT WHITE BLACK GROSGRAIN RIBBON BY YARD, 7/8" WILDCATS COUGARS SCHOOL MASCOT WHITE BLACK GROSGRAIN RIBBON BY YARD