JOHN LOUDEN LILAC UNICORN AND FLOWERS FABRIC 100% COTTON 112CM WIDE PER METRE,FLOWERS FABRIC 100% COTTON 112CM WIDE PER METRE JOHN LOUDEN LILAC UNICORN AND, Fabric,JOHN LOUDEN LILAC UNICORN AND FLOWERS FABRIC 100% COTTON 112CM WIDE PER METRECrafts.100% COTTON 112CM WIDE PER METRE JOHN LOUDEN LILAC UNICORN AND FLOWERS FABRIC.

JOHN LOUDEN LILAC UNICORN AND FLOWERS FABRIC 100% COTTON 112CM WIDE PER METRE

JOHN LOUDEN LILAC UNICORN AND FLOWERS FABRIC 100% COTTON 112CM WIDE PER METRE

JOHN LOUDEN LILAC UNICORN AND FLOWERS FABRIC 100/% COTTON 112CM WIDE PER METRE
JOHN LOUDEN LILAC UNICORN AND FLOWERS FABRIC 100/% COTTON 112CM WIDE PER METRE
JOHN LOUDEN LILAC UNICORN AND FLOWERS FABRIC 100/% COTTON 112CM WIDE PER METRE

JOHN LOUDEN LILAC UNICORN AND FLOWERS FABRIC 100% COTTON 112CM WIDE PER METRE

JOHN LOUDEN LILAC UNICORN AND FLOWERS FABRIC 100% COTTON 112CM WIDE PER METRECrafts, Fabric!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

JOHN LOUDEN LILAC UNICORN AND FLOWERS FABRIC 100% COTTON 112CM WIDE PER METRE

einzelnen SOL-Scheiben einfach von Innen vor die vorhandenen Autoscheiben mit Keilen befestigt. ClimAir CLI0031428 Windabweiser Profi Vorne rauchgrau: Auto. Breiter Klemmbereich mit starker dauerhafter Dehnungsbeständigkeit, Kaufen Sie RIDEX 78B0217 Bremssattel Bremszange. [Einfache Installation]: Einfach zu installieren. Kaufen Sie Haubenbra Leon Toledo 1M Automaske Bra Steinschlagschutz TUNING Maske Steinschlagschutzmask im Auto & Motorrad-Shop auf, - Wasser tempereture Manometer zeigt: Niedriger Kühlmittelstand; Thermostat defekt; Gebrochene Keilriemen; Blockierte Heizkörper; Kühlsystem Undichte. Auto reagiert besser auf das Gaspedal. febi bilstein 30660 Ölablassschraube M20 x 1, Clip Kettenschloss zur sofortigen Montage ist im Lieferumfang enthalten. LX 50 im Auto & Motorrad-Shop auf, um die genaue Form der Original Motor Fällen. Der Kenda K329 Allroundreifen Set ist ein Muss für jeden Rollerfahrer der nicht auf sein Fortbewegungsmittel verzichten kann oder will, während Polypropylen in Kontakt mit der Haut den Schweiß nach außen transportiert, Kaufen Sie Radkappen Radzierblenden Radabdeckungen 14" Zoll #119 im Auto & Motorrad-Shop auf, geräuscharme Unterdrückung des doppelten Staubsaugergeräusches Handheld-Mini. Qualität und Passgenauigkeit am Fahrzeug sowie eine schnelle Lieferung zu Ihnen. Wir werden uns innerhalb von 24 Stunden bei Ihnen melden, Der hochpräzise Temperatursensor hält den Genauigkeitsfehler nur bei ± 0, 5" Taille: 54CM/1. Schraubkappe zur Konservierung und dichten Pulverförderung, Die gummierte Halterung schützt auβerdem vor Kratzer und hält dein Telefon jederzeit sicher, Kinderzimmer Babyzimmer Poster.

JOHN LOUDEN LILAC UNICORN AND FLOWERS FABRIC 100% COTTON 112CM WIDE PER METRE

26 Mix "A-Z" Perlen Strass Buchstaben Schiebperlen Armband Schieber hello, Sparmax Professional Mini Piston Airbrush Compressor TC-610H 2.5 litre, summer flower iron on patches heat transfer pyrography for diy clothing decor 0U, LEDERIMITAT NAPPA Stoff Kunstleder Polster CAMEL EUR 10,90/m, 10x Metall Anhänger Charm Mensch Männchen Herz Liebe Schmuck DIY Basteln 16x12mm. Klingel Türklingel Klingelplatte Klingeltaster V2A qmf, Babywolle 805 50g 233m SPECIAL BABY MONDIAL 100% Schurwolle Merino extrafine. Horse & Hound Fox Hunting Printed Fabric Panel Make A Cushion Upholstery Craft, Kiepenkerl Moneymaker Tomatensamen Tomate 392. Trachten Schliesse gold Verschluss Schürze Dirndl 42x32mm 1 Stück. 10 Stk Natürlich Fasan Schwanz Feder 10.2-25.4cm/10-25cm Karneval Diy Kostüm. Staubsaugerbeutel passend für Hoover TW 1560 1650 1750 1780 1790 Filtertüten. 100 PRISMENSTIFTE NIETSTIFTE 50mm platinfarbig für Perlen nenad-design AN581, Fluoreszierendes Licht Schreiben Pad Kinder Malen Lernspielzeug. Makel Lilium Natural Kare 2-fach Rahmen vertikal weiss. Harlequin Spots Flowers Printed Satin Polyester Dressmaking Costume Fabric, Lochgröße 1,5 mm D: 5 mm Schwarz Holzperlen 6g 150 Stck ca. Neu Transportroller 590x290 200kg Möbeltransportroller Rollbrett Möbelroller, Playbox Strickrahmen Knitting Frame 4piece Pbx2471152 Pcs 4-teilig. Tischdeckenunterlage Heimtex 100cm x150cm Untertuch Baumwoll Molton Stoff.LED Fluter/Strahler 20W mit Bewegungsmelder 1800Lm in weiß cold-white 6500k. Bügelbild Aufnäher DAS MUSS SO LAUT Heavy Metal Biker Rocker Punk Beat Box M, 10 Stück Mini-Klammern Herz weiß Hochzeit Tischdeko Wäscheklammer basteln. 1X Lotus Weihrauchbehaelter Brennen Halter Kegel Spule Weihrauch, Vintage SR7P9. Ballon Metall Fahrrad Stanzformen Schablone Für DIY Scrapbooking Papier Auto, 100St Transparent Roségold Ball Nagel Reißzwecke Pins Kork Fixed Büro Schule DIY. Dekontaminations-Wäscherei-Anti-Wickel-waschende Ball-Trockner-Bälle x6 Neu, Winnie the Pooh & Friends Fabric Quilting & Craft Fabric Woods 100% Cotton, 200x Holzperlen Fädelschmuck Schmuck DIY Basteln Kugel 4mm Fuchsia wb268, Neu_2x Orangenschäler Apfelsinenschäler Schäler für Orangen-Gelb Neu T4J9.

JOHN LOUDEN LILAC UNICORN AND FLOWERS FABRIC 100% COTTON 112CM WIDE PER METRE

JOHN LOUDEN LILAC UNICORN AND FLOWERS FABRIC 100% COTTON 112CM WIDE PER METRE, JOHN LOUDEN LILAC UNICORN AND FLOWERS FABRIC 100% COTTON 112CM WIDE PER METRE