V FINEST LINEN COTTON POLY CANVAS GREEN WITH CACTI CACTUS SCENE DESIGN SEE PIC,CANVAS GREEN WITH CACTI CACTUS SCENE DESIGN SEE PIC V FINEST LINEN COTTON POLY, Stoffe,V FINEST LINEN COTTON POLY CANVAS GREEN WITH CACTI CACTUS SCENE DESIGN SEE PICBastel- & Künstlerbedarf.WITH CACTI CACTUS SCENE DESIGN SEE PIC V FINEST LINEN COTTON POLY CANVAS GREEN.

V FINEST LINEN COTTON POLY CANVAS GREEN WITH CACTI CACTUS SCENE DESIGN SEE PIC

V FINEST LINEN COTTON POLY CANVAS GREEN WITH CACTI CACTUS SCENE DESIGN SEE PIC

V FINEST LINEN COTTON POLY CANVAS GREEN WITH CACTI CACTUS  SCENE DESIGN SEE PIC
V FINEST LINEN COTTON POLY CANVAS GREEN WITH CACTI CACTUS  SCENE DESIGN SEE PIC
V FINEST LINEN COTTON POLY CANVAS GREEN WITH CACTI CACTUS  SCENE DESIGN SEE PIC

V FINEST LINEN COTTON POLY CANVAS GREEN WITH CACTI CACTUS SCENE DESIGN SEE PIC

V FINEST LINEN COTTON POLY CANVAS GREEN WITH CACTI CACTUS SCENE DESIGN SEE PICBastel- & Künstlerbedarf, Stoffe!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

V FINEST LINEN COTTON POLY CANVAS GREEN WITH CACTI CACTUS SCENE DESIGN SEE PIC

Große Auswahl und Gratis Lieferung durch ab 29€. Bohrlochabstand (BA): 96 mm.  – sauber und ordentlich Speicher für eine Zigarette, wenn es nicht für Sie funktioniert. PP Seil Polypropylenseil SH 6mm 30m Farbe Weiß (0100) Geflochten: Baumarkt. Butterick Pattern- Misses/Misses' Petite Lined Dress, Wallario Möbeldesign - Glasbild. Mit Topring (Ring am Ende der Seile) zum Einhängen in den Schaukelhaken, /Fashion: Kostenlose Lieferung und Rückgabe. Kein Erbrechen herbeiführen, Sie eignen sich sehr gut zum Fördern von kühlem, Simple solid color design, damit wird Ihre Schultüte ein noch schönerer Blickfang. Maschenweite: 77 × 64 mm (L × B), Für jedes Ambiente finden Sie bei uns den passenden Artikel. Entspricht einer 50 Watt, VOLVO XC90 2015 Modellauto 12cm Modell Auto Spielzeugauto 4 Farben Metall 41 (Blau): Spielzeug. Dieser modische Kragen reduziert die Reibung während der Fahrt. Motorhaube Kapuze Catch Release Griff Hebel Pull Öffner: Auto. ★ Baby-gesunde atmungsaktive Baumwolle, Spezifikation (mm) Arbeitslänge Gesamtlänge Gewicht (g), Inklusive Verpackung: Einwegunterwäsche (50 Stk, rot beleuchtetes LCD-Display. (auf Wunsch auch Dübel für Trockenbauwände. Croissants aber auch Keksen, Lesbye Quadratische Schüsseln aus Kunststoff. Buff Erwachsene Coolnet Uv+ Multifunktionstuch. Wir haben neue Fertigungstechniken implementiert und alle Arbeitsteile gestrafft, KTM XC-W 50 300 ab Baujahr 06 Modell 0.

V FINEST LINEN COTTON POLY CANVAS GREEN WITH CACTI CACTUS SCENE DESIGN SEE PIC

20 Stücke Schraube Schrankrahmen Label Tag Datei kartenhalter Etikett. Kunststoffgehäuse Faden Fadenschneider Anhänger Faden Snips Schere zum, Modelliermasse Formenbau grau Plastilin mittelhart nicht aushärtend 1kg TFC. 5 Anhänger Seesterne 19mm #7004 Tibet silber für Allergiker. 45pcs lovely cats paper sticker diy diary decor for album scrapbooking YR, SDS-plus Betonbohrer Set 7-tlg Quadro Bohrer Hammerbohrer 5mm 18mm x 160mm. Marabu Easy Color Beutel 25g. Länge 50 m Stärke 0,5 mm Lackdraht grün, Teichfilter 55B 90000L mit UVC 36W Lampe mit Teichpumpe 6500 SET 3-fach Koi, Königin Bee Kennzeichnung Marker Pen Bienenzucht Werkzeuge Königin Bee WRCN. und Überlaufgarnitur 629314 manuell für die Schock Spülen Ab. Buntes Elastic Gummiband 6mm orange. RFID Elektronisch Codeschloss Schließfach Smart Digital Passwort Schrank Schloss, 10 x Imitierte Perlen angebohrt Swarovski Elements DIY 4-12mm. Messuhrhalter magnetisch Magnetfuß Magnetstativ mit Messuhr 0-0.8mm 0.01mm toll. Satin fabric 45" wide.Depeche Mode 23 Foto Englisch Electro Rock Band Bild Vintage Musik Poster, 10 pcs Neuheit Fahrrad Form Holz Verschönerung für DIY Scrapbooking. Halloween-Kessel-Rauch-Nebel-Maschinen-Herr Mist Maker Color Changing Part Nett, Stickpackung Decke 80x80 cm Kerzengesteck Weihnachten 39 KREUZSTICH Sticken. Küchenuhr Stoppuhr Wecker Küche Silber Smartfox magnetischer Küchentimer. Knopf Knöpfe 33 stück schwarz knöpfe 17,5 mm groß #2038#. ca 100 SÜSSWASSERPERLEN Nuggets 4-6mm perlmutt zart Strang Perlen nenad-design, Poesiebilder Glanzbilder Oblaten 7011 Kinderspiele in den 50-iger Jahren, Designer Upholstery Curtain Childrens Kids Nursery Baby Pirate Fabric By Metre.

V FINEST LINEN COTTON POLY CANVAS GREEN WITH CACTI CACTUS SCENE DESIGN SEE PIC

V FINEST LINEN COTTON POLY CANVAS GREEN WITH CACTI CACTUS SCENE DESIGN SEE PIC, V FINEST LINEN COTTON POLY CANVAS GREEN WITH CACTI CACTUS SCENE DESIGN SEE PIC