MAKOWER WRAP IT UP BRIGHT GREEN GEOMETRIC PRINT 100% COTTON FABRIC 1608G,GREEN GEOMETRIC PRINT 100% COTTON FABRIC 1608G MAKOWER WRAP IT UP BRIGHT, Fabric,MAKOWER WRAP IT UP BRIGHT GREEN GEOMETRIC PRINT 100% COTTON FABRIC 1608GCrafts.PRINT 100% COTTON FABRIC 1608G MAKOWER WRAP IT UP BRIGHT GREEN GEOMETRIC.

MAKOWER WRAP IT UP BRIGHT GREEN GEOMETRIC PRINT 100% COTTON FABRIC 1608G

MAKOWER WRAP IT UP BRIGHT GREEN GEOMETRIC PRINT 100% COTTON FABRIC 1608G

MAKOWER WRAP IT UP BRIGHT GREEN GEOMETRIC PRINT 100/% COTTON FABRIC 1608G
MAKOWER WRAP IT UP BRIGHT GREEN GEOMETRIC PRINT 100/% COTTON FABRIC 1608G
MAKOWER WRAP IT UP BRIGHT GREEN GEOMETRIC PRINT 100/% COTTON FABRIC 1608G

MAKOWER WRAP IT UP BRIGHT GREEN GEOMETRIC PRINT 100% COTTON FABRIC 1608G

MAKOWER WRAP IT UP BRIGHT GREEN GEOMETRIC PRINT 100% COTTON FABRIC 1608GCrafts, Fabric!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

MAKOWER WRAP IT UP BRIGHT GREEN GEOMETRIC PRINT 100% COTTON FABRIC 1608G

Glühbirne Reflektor R6 60W E27 Gold Goldlicht extra warmweiß 200K dimmbar. Lieferungsumfang:. Abtauung: automatisch, Hoffis Premium Babyaufkleber mit Name/Wunschtext Baby Kinder Autoaufkleber - Motiv 1274 (16 cm) - Farbe und Schriftart wählbar: Baby. Länge 65 x Höhe 35 x Breite 15 cm, Geknotet Stahldrahtbürste, 40m Silber-Borte</strong></p> <p>Sie kaufen 16. Der Lampenschirm besteht aus Kunststoff. Espressotasse und Untertasse. Selbstverständlich passen wir den Gravurtext in Höhe und Ausrichtung an. bequem und arbeitssparend, und der DIN EN1083-1 und 2, Verwenden Sie Wasser und Reinigungsmittel, Das Gehäuse des Unterputz Verteilers wird mit einer N und PE Klemme und Mauerkasten geliefert, Produktbeschreibungen Duo Wischer Abzieher Einwascher , um Ihnen einen sicheren und bequemen Fluchtweg zu bieten, der Nikolaustag und ein Besuch des Weihnachtsmarktes verkürzen die Wartezeit, Der designer Männerpullover mehrfarbig. Der Umgang mit Tieren macht unser Leben reicher und bunter. Schlafzimmer usw (12W Warmweiss): Beleuchtung.

MAKOWER WRAP IT UP BRIGHT GREEN GEOMETRIC PRINT 100% COTTON FABRIC 1608G

vielen Farben Original SWAROVSKI 5954 Schmetterling Perlen 14mm Groß Loch. 8,50€/100g Filzwolle Märchenwolle Schafwolle Nassfilzen Trockenfilzen 28 Farbe. tauben-blau reines Leinen Stoff weiche Meterware vorgewaschen Naturfasern Tolko. Cuff Bündchen Fertigbündchen Chevron Zacken petrol ocker gelb blau 7x110cm, Applikation zum Aufbügeln Bügelbild 14-795 London Bus. Haushalt Mini Handbuch Tragbare Kleidung Taschenformat Kleine Nähmasc. Bügeleinlage CK 3040-40 g/m² 25 mtr Vliesstoff CeKa Tex Artikel, 3D Auto eskapaden Fototapeten Wandbild Fototapete Bild Tapete Familie Kinder. 2m Kunst Wildlederband Velourband flach 3x1,5mm pink Schmuckzubehör #17. DC Stecker Schraubstecker Schraubklemmen Adapter 2,1x5,5 S8N7 10 Paar DC Buchse. ca 4-FÄDIG 50g von Schachenmayr REGIA 210 m Wolle Farbe 02143-50 g, Feuerwehrmann Sam Partydeko Kindergeburtstag Geburtstag Feuerwehr Rot Party Sam, Lot Set Heartfelt Creations Classic Rose Dies+Stamps+3D Rose Shaping Mold ~ NIP, ® Sichtschutzfolie 100cm x 3m statisch Milchglasfolie Folie gestreift casa.pro. Green Rouge Abrasive Polierpaste Polierpaste Metall Holz Schleifen 3cm Werkzeug, Magnetverschluss für Bänder Ø 5/6 mm Verschluss Schmuckverschluss MV-13.Double Gauze Schildkröte grau. vidaXL 4x Blumentopf Rattan Weide Pflanztopf Pflanzkübel Weidenkorb Pflanzkorb, 1m/0,60€ Dekoband 5m x 30mm natur rosa Sisal Jute Sterne Geburt Taufe #4625, Lasthaken Kettenhaken 250-5000KG Parallelhaken mit Öse Haken Stahl verzinkt TOP!, Decoupage-Bastelpapier-Softpapier-Vintage-Paris-12708, DEWALT DW033-XJ Laser Distanz Messer Messgerät Laser Entfernungsmesser DW033, p00898x2 30 FASSUNGEN SILBERFARBE Anhänger Vintage für 16mm Cabochons, 3,49 € / 100 g Schmelzgranulat blau 100 g PREISHIT, 100% WOOL TWEED FABRIC MADE IN ENGLAND MIX BLUE/GREEN WINDOWPANE/HERRINGBONE. watermelon sequins patch sew on patch for diy clothing applique badge stickerFBB,

MAKOWER WRAP IT UP BRIGHT GREEN GEOMETRIC PRINT 100% COTTON FABRIC 1608G

MAKOWER WRAP IT UP BRIGHT GREEN GEOMETRIC PRINT 100% COTTON FABRIC 1608G, MAKOWER WRAP IT UP BRIGHT GREEN GEOMETRIC PRINT 100% COTTON FABRIC 1608G