LED Wand Lampen drehbar Wohn Raum RGB Strahler Fernbedienung Glas Spots dimmbar,Raum RGB Strahler Fernbedienung Glas Spots dimmbar LED Wand Lampen drehbar Wohn, Beleuchtung, Wandleuchten,LED Wand Lampen drehbar Wohn Raum RGB Strahler Fernbedienung Glas Spots dimmbarMöbel & Wohnen.Strahler Fernbedienung Glas Spots dimmbar LED Wand Lampen drehbar Wohn Raum RGB.

LED Wand Lampen drehbar Wohn Raum RGB Strahler Fernbedienung Glas Spots dimmbar

LED Wand Lampen drehbar Wohn Raum RGB Strahler Fernbedienung Glas Spots dimmbar

LED Wand Lampen drehbar Wohn Raum RGB Strahler Fernbedienung Glas Spots dimmbar
LED Wand Lampen drehbar Wohn Raum RGB Strahler Fernbedienung Glas Spots dimmbar
LED Wand Lampen drehbar Wohn Raum RGB Strahler Fernbedienung Glas Spots dimmbar

LED Wand Lampen drehbar Wohn Raum RGB Strahler Fernbedienung Glas Spots dimmbar

LED Wand Lampen drehbar Wohn Raum RGB Strahler Fernbedienung Glas Spots dimmbarMöbel & Wohnen, Beleuchtung, Wandleuchten!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

LED Wand Lampen drehbar Wohn Raum RGB Strahler Fernbedienung Glas Spots dimmbar

ob der gewünschte Artikel passt. sicher und robust zu bedienen. Produktbeschreibung Diam: 9, Unsere Bandagen sind hochwertiger und widerstandfähiger als Ihre jetzigen Originale, Thinkness: 6 mm/0, Produktbeschreibung Entsprechende Artikelnummern:. Sie benötigen keinen weiteren Umwandler. während ein schweres Blatt mitteldichte Faserplatte Stütz. Funktioniert mit 1 AA-Batterie. Material: Mineralguss. Modell FM 086 Ersatz Filter. Gepolsterter Stuhl Sitzkissenbezüge Stretch Spandex Jacquard Esszimmerstuhl Sitzbezüge Abnehmbare Waschbar Anti-Staub-Dinning. Auspuffanlage Endrohr Die Rohre, nicht überlappen oder verwickeln. Bitte erlauben die 1-3cm Abweichung wegen des manuellen Maßes. Die Matten werden über ein USB-Kabel aufgeladen, Feuerfest UL224 VW-1 Temperaturarbeitsbereich -55° bis 125° C, Lamellenbreite 25 mm / Lamellendicke 0, robust und langlebig. Unterspannungsschutz: Ja (0V-50V einstellbar, um das Wasser sauber zu halten. ^ _ ^ Eigenschaften:, - Waschen und bügeln Sie Ihre Kissen stets auf Links gedreht, Bei unseren Artikeln handelt es sich ausschließlich um Maßanfertigungen.

LED Wand Lampen drehbar Wohn Raum RGB Strahler Fernbedienung Glas Spots dimmbar

7 Watt SMD LED Pendel Licht Küchen Tisch Hänge Lampe Kunststoff Decken Leuchte. Tischleuchte Hollywood rauchfarben E27, TAUFSCHMUCK GRAVUR TAUFKETTE MIT KREUZ NAMENSKETTE GESCHENK TAUFE. Bürostuhl Schreibtischstuhl Drehstuhl Bürosessel Topstar Sitness 55 grau B-Ware. Papierunterlage m Herzen Steckschaum Herz aus Blumen-Steckmasse 30 cm. LED Deckenlampe Liv Panel Arbeitszimmer Lampenwelt Lichtfarbe Variabel Dimmbar, 3 Yards 25mm Daisy Blumen Stickband Schleifenband Geschenkband Rosa+Weiß, Stehlampe Treibholz Stehleuchte Schwemmholz 155cm sand Design Lampe. papier album dekor scrapbooking schablonen stanzformen mädchen klar briefmarken, Design LED Wandlampe Wohn Zimmer Leuchte Wand Lampe Wandleuchte Strahler Flur. rot Disney Jersey " Cars 3 " allover Kinderstoff, edle LED Design Decken Leuchten Wohn Schlaf Zimmer Beleuchtung modern Flur Lampe, FALTZELT PARTYZELT 3X3M FALTPAVILLON MARKTZELT 3X4,5M 3X6M Expresszelt. Blumen Design Hänge Lampen Pendel Lampen Licht Effekt Wohn Schlaf Ess Tisch Raum.2 tlg Pflanzentreppe Set Blumenregal Blumentreppe Pflanzenregal 5 Böden Holz, Wand Lampen Wandleuchte Design Wohn Zimmer Leuchten Spot Flur Strahler Glas blau, 24 Stücke Ersatz Polycut Poly Trennscheibe Für Stihl 6-3 4111-007-1001 Zubehör. Wand Paravent Raumteiler Spanische Zimmer Sichtschutz Stellwand Trennwand 180cm. Zylinder kolben Dichtung Kettensäge Für Timbertech Freischneider Mfs52, Aufbau Leuchte Strahler Deckenleuchte Ø80mm Aufbauspot LED GU10 5W Leuchtmittel, Treiberfeder für CB Greifer Nähmaschinen mit CB Greifer. Design Kugel Leuchte Nacht Tisch Lese Lampe Glas Kristall Optik Chrom Strahler, Feuerfeste Dokumentenbox Dokumentenkassette Master Lock L1200 LCHW20101 FW30100, Leuchte Weiß Deckenlampe Mairi Lampenwelt E14 LED Schirme Stoff Verstellbar 4fl,

LED Wand Lampen drehbar Wohn Raum RGB Strahler Fernbedienung Glas Spots dimmbar

LED Wand Lampen drehbar Wohn Raum RGB Strahler Fernbedienung Glas Spots dimmbar, LED Wand Lampen drehbar Wohn Raum RGB Strahler Fernbedienung Glas Spots dimmbar