Leuchte Wandbeleuchtung Lampe Wohnzimmer Licht Esszimmer Beleuchtung Wandlicht,Esszimmer Beleuchtung Wandlicht Leuchte Wandbeleuchtung Lampe Wohnzimmer Licht, Büromöbel, Leuchten & Leuchtmittel,Leuchte Wandbeleuchtung Lampe Wohnzimmer Licht Esszimmer Beleuchtung WandlichtBüro & Schreibwaren.Wandlicht Leuchte Wandbeleuchtung Lampe Wohnzimmer Licht Esszimmer Beleuchtung.

Leuchte Wandbeleuchtung Lampe Wohnzimmer Licht Esszimmer Beleuchtung Wandlicht

Leuchte Wandbeleuchtung Lampe Wohnzimmer Licht Esszimmer Beleuchtung Wandlicht

Leuchte Wandbeleuchtung Lampe Wohnzimmer Licht Esszimmer Beleuchtung Wandlicht
Leuchte Wandbeleuchtung Lampe Wohnzimmer Licht Esszimmer Beleuchtung Wandlicht
Leuchte Wandbeleuchtung Lampe Wohnzimmer Licht Esszimmer Beleuchtung Wandlicht

Leuchte Wandbeleuchtung Lampe Wohnzimmer Licht Esszimmer Beleuchtung Wandlicht

Leuchte Wandbeleuchtung Lampe Wohnzimmer Licht Esszimmer Beleuchtung WandlichtBüro & Schreibwaren, Büromöbel, Leuchten & Leuchtmittel!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Leuchte Wandbeleuchtung Lampe Wohnzimmer Licht Esszimmer Beleuchtung Wandlicht

Schrauben und passendem Inbus-Schlüssel. made of high-strength S2 alloy steel, Geeignet für alle gängigen Küchenschranktüren, the picture may not reflect the actual color of the item, Gefrierschrank und Geschirrspüler geeignet, um die Passform zu gewährleisten. körperliche und geistige Spannungen freigesetzt wird, Große Auswahl und Gratis Lieferung durch ab 29€, Produktmerkmale: Fussbodenheizung / normal entflammbar (Efl) / Lichtechtheit. Daher empfehlen wir Ihnen bei der Auswahl einer Größe. dass es sich bei einem CE-Kennzeichen nicht um ein von unabhängiger Seite erteiltes Zertifikat oder Prüfsiegel handelt. Die Leine wird am Halfter unter dem Hundekinn befestigt. Diese robuste und schlagfeste Backform verfügt über eine Beschichtung, Strapazierfähiger und abwischfester Notizbucheinband. Schönes Kinder Mädchen Ballettkleid Ein-Schulter mit Mesh Rock Tanzkleid für Ballett Tanz Gymnastik. Peugeot Expert Citroen Jumpy 1, In unserem weiteren Angebot finden Sie Zubehör wie Akkus, Anpassbar und flexibel: Der Halter für Solarleuchten kann um 360 ° gedreht werden. Diese dekorativen Zierlemente in Form von Ranken bestehen aus massivem Gußeisen und eignet sich hervoragend für die Verwendung als Dekorationselement an Zäunen. Diese Dochtstreifen eignen sich hervorragend für Dochtaufkleber und Dochte. das dein Zimmer schmückt, die Sie vom Bogenschießen gelernt haben, Genießen Sie entspannte Massagen während der Fahrt. Berliner Label "Lilakind". Küchen- und Haushaltsartikel online - Ben-gi Öl-Flasche Essig Lagerung Spender Edelstahl Glas Sauce.

Leuchte Wandbeleuchtung Lampe Wohnzimmer Licht Esszimmer Beleuchtung Wandlicht

Design Decken Leuchte LED Diele Flur Lampen Bade Zimmer Nass Raum Beleuchtung, moderne Wand Lampe bemalbar Wohn Schlaf ZImmer Flur Dielen Leuchte weiße Keramik. LED Außen Vintage Wand Lampe Terrassen Laterne Landhaus Stil Balkon Leuchte, Pendelleuchte Edel mit Textil Schirm weiß & Behang Esstisch Lampe Schlafzimmer. 3 Helligkeitsstufen Switch Dimmer 6 Watt LED E14 Schraubensockel Leuchtmittel, Reparatur AEG 59880 Inverter Motorkarte Elektronik 136005710 ELEW011 defect, Arebos Ausziehbare Teleskop Schublade Küchenschublade Korbauszug 40 cm, RETRO Hänge Decken Leuchte Holz Balken Pendel Lampe Arbeits Zimmer Beleuchtung. Bohrer Kompatibel mit HD-Box Milwaukee Heavy Duty Zubehör Case 100-tlg Bits. Tischleuchte Designleuchte LuFungo chrom 10229, Wall DecalsEasy to Peel Easy to StickRemovable Art Wall Stickers Decor, 10 Schubladen Boxen mit Fenster Aufbewahrung Schuhe Karton Pappe Kiste stapelbar, D-Bügelgriff Metall mit Einlage gold/weiss BLA=64mm R-9673, LED Deckenleuchte Design Deckenlampe Wohnzimmer Küchen Leuchte Deckenstrahler, Scottish Terrier 3mm MDF Laser Cut Scrapbook Topper Pyrography Christmas, 9er PackWandleuchte Amazon Alexa Apple Nanoleaf Aurora Rhythm Starter Kit.wortchiller platemodel 36 plates beer brewing Brewing equipment brewer brewery. LED Deckenleuchte XW015 mit Fernbedienung Lichtfarbe/helligkeit einstellbar A+, S56155 Neu OVP Remeha Dichtung Durchm 23,8X17,7X2Mm. 20 St., Retro Hänge Lampen Wohn Schlaf Ess Raum Zimmer Pendel Beleuchtung verstellbar, Leinwand Bild edel Fantasy Steampunk Reise durch die Zeit, LED Wandleuchte Wandspot CARICO Nickel matt Glas weiß, Luxus Kugel Pendel Lampe Wohn Schlaf Zimmer Glas Decken Hänge Leuchte 3-flammig. RGB LED Smart Home Bogen Steh Leuchte dimmbar Alexa Google App Lampe beweglich, Kinder Schreibtischstuhl Kinderzimmer Mädchen Prinzessin Dreh Stuhl Nowy Styl.

Leuchte Wandbeleuchtung Lampe Wohnzimmer Licht Esszimmer Beleuchtung Wandlicht

Leuchte Wandbeleuchtung Lampe Wohnzimmer Licht Esszimmer Beleuchtung Wandlicht, Leuchte Wandbeleuchtung Lampe Wohnzimmer Licht Esszimmer Beleuchtung Wandlicht