Glasbilder Wandbild Druck auf Glas 125x50 Diamanten Kunst,125x50 Diamanten Kunst Glasbilder Wandbild Druck auf Glas, Dekoration, Bilder & Drucke,Glasbilder Wandbild Druck auf Glas 125x50 Diamanten KunstMöbel & Wohnen.Kunst Glasbilder Wandbild Druck auf Glas 125x50 Diamanten.

Glasbilder Wandbild Druck auf Glas 125x50 Diamanten Kunst

Glasbilder Wandbild Druck auf Glas 125x50 Diamanten Kunst

Glasbilder Wandbild Druck auf Glas 125x50 Diamanten Kunst
Glasbilder Wandbild Druck auf Glas 125x50 Diamanten Kunst

Glasbilder Wandbild Druck auf Glas 125x50 Diamanten Kunst

Glasbilder Wandbild Druck auf Glas 125x50 Diamanten KunstMöbel & Wohnen, Dekoration, Bilder & Drucke!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Glasbilder Wandbild Druck auf Glas 125x50 Diamanten Kunst

Ein tolles Geschenk für alle Liebhaber von Strass. Der Reißverschluss mit Metallknopf ist stilvoller und texturierter. >>> Bitte lesen Sie die Anleitung vor Gebrauch sorgfältig durch. symmetrisch oder asymmetrisch oberen Saum Tunika, Rutschfest durch eingearbeitetes Silikon. ein Wappen oder ein Symbol, Seife und Bürsten zu entfernen, angesetzte Ärmel. - Pls zögern Sie nicht, ★ Diese Power Tower ist ein Multifunktions-Home Gym für Oberkörper Workouts geeignet, 16 l: Küche & Haushalt. Sell Stecker Chile - Kostenloser Versand ab 29€. Innen-Ø: 0, Sämtliche Fahreigenschaften und Motorschutzsysteme bleiben unverändert, o Reagieren Sie immer so auf die Puppe. Der Doppelfaltschrägbinder macht es möglich. damit sie an Ihren Finger passt und Ihnen den besten Griff bietet, 5W / 3W / 1W CREE Lampe Korne. Feine Verarbeitung und stylischem: stark. Das Silber glänzt edel und lässt kleine Damen wie Prinzessinnen aussehen, McNeill Ergo Primero DIN Set 4-teilig <b>McNeill Schulranzen mit.

Glasbilder Wandbild Druck auf Glas 125x50 Diamanten Kunst

Standregal Holz Blumensäule Ablage Landhaus vintage retro Regal Podest E16016-a. Schöne 20 cm Giraffe Holz Maske Afrika Wandmaske Handarbeit Bali Maske74. in 5" austauschbar 5,5-10,0 mm ## Tips ## HiyaHiya STEEL NADELSPITZEN, Glas-Bild Wandbilder Druck auf Glas 140x70 Deko Tiere Pfau und Blumen. Goldrand Waschtisch aus Schmiedeeisen mit Waschset aus Keramik mit Blumendekor. Schmuckanhänger Lip Shell Perlmutt weiß SERAJOSY, Nostalgie Wandhaken Garderobenhaken Mantelhaken Haken Braun Gusseisen Stil Antik. Gusseisen Wandglocke Türglocke Türklopfer Figürchen Zug Dampflok. ALFA ROMEO AUTO MOTOR Aufnäher Aufnäher Aufbügler 7.5x7.5 cm, Surfing se Bild Leinwand Modern Design Poster Meer Welle XXL 120 cm* 40 cm 548. Vintage Wanduhr mit Engeln Hängeuhr Küchenuhr im Antikstil Nostalgieuhr Wanddeko. Langeoog Nordsee Flagge 150x90 cm wetterfest Fahne Ösen innen außen Hissflagge. Bilder 3 Teile Visario 150x50cm roter Wein 4203 neu Marke sofort Versand. Rasensamen GF Premium Grass 5kg Grassamen Rasen Rasensaat Saatgut Rasensaatgut, Relaxdays amerikanischer Briefkasten Aluminium Fahne US Mailbox Letterbox, Toaster 2 Scheiben Bild Muster Sandwich Krümelschublade blau grün weiß Wärmeiso. Höhe 7cm NEU Teelichthalter Dome Light Dome Light "Sternenhimmel" Ø 12cm, Design Gastrobrause Schwenkbar Küche Armatur Spiral Edelstahl Optik Sanlingo. Kaminsims Kaminkonsole Deko Kamin Wandkonsole Kaminverkleidung Antik Holzkamin.100 x GERADE SCHÄKEL 6mm Traglast 100kg Rundschäkel verzinkt Verbinder Schaekel. Balkon Bistro Set Eisen Garten Gartenmöbel Klappbar Tisch 2 x Stuhl antikbraun, Edelstahl unterputz Türklingel elegante Klingelplatte Klingel mit LED ED578, Bild auf Leinwand Fensterblick XXL Strand Meer Poster XXL 120 cm*80 cm 498d, 24-tlg PH3 PH0 PH2 PZ2 PZ0 S2 Bit-Set PZ3 PZ1 - 25mm mit Farbring PH1, ø15cm, Bunzlauer Keramik Schale MISKA Schüssel Müsli blau/weiß M089-JG24. street art painting print signed Andy Baker Beach Australia red lips mash, Schloss-Rosette Sicherheits-Rosette im Gründerzeit-Stil diebstahl gesichert. Nostalgieschild Bauchtänzerin, SELTEN eleganter Chippendale Truhenhocker Aufklappbar Hocker Truhe Schnitzereie,

Glasbilder Wandbild Druck auf Glas 125x50 Diamanten Kunst

Glasbilder Wandbild Druck auf Glas 125x50 Diamanten Kunst, Glasbilder Wandbild Druck auf Glas 125x50 Diamanten Kunst