Nordsee Bild auf Leinwand Modern Design Poster Wandbild XXL 120 cm* 40 cm 494,Design Poster Wandbild XXL 120 cm* 40 cm 494 Nordsee Bild auf Leinwand Modern, Dekoration, Bilder & Drucke,Nordsee Bild auf Leinwand Modern Design Poster Wandbild XXL 120 cm* 40 cm 494Möbel & Wohnen.Wandbild XXL 120 cm* 40 cm 494 Nordsee Bild auf Leinwand Modern Design Poster.

Nordsee Bild auf Leinwand Modern Design Poster Wandbild XXL 120 cm* 40 cm 494

Nordsee Bild auf Leinwand Modern Design Poster Wandbild XXL 120 cm* 40 cm 494

Nordsee Bild auf Leinwand Modern Design Poster Wandbild XXL 120 cm* 40 cm 494
Nordsee Bild auf Leinwand Modern Design Poster Wandbild XXL 120 cm* 40 cm 494
Nordsee Bild auf Leinwand Modern Design Poster Wandbild XXL 120 cm* 40 cm 494
Nordsee Bild auf Leinwand Modern Design Poster Wandbild XXL 120 cm* 40 cm 494

Nordsee Bild auf Leinwand Modern Design Poster Wandbild XXL 120 cm* 40 cm 494

Nordsee Bild auf Leinwand Modern Design Poster Wandbild XXL 120 cm* 40 cm 494Möbel & Wohnen, Dekoration, Bilder & Drucke!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

 • 3 žaidimai per mėnesį
 • Pirmas žaidimas - nemokamas
 • Atšaukimas bet kuriuo metu
 • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

 • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
 •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
 • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Nordsee Bild auf Leinwand Modern Design Poster Wandbild XXL 120 cm* 40 cm 494

ohne Grate und der Schriftzug ist klar. Perfekte Abdichtung zwischen der Treppenklappe und der Zarge aufgrund der besonderen Abdichtung im Kasten. Material: Kunststoff in schwarz, Aufhängung: Sockel und Mast sind aus schwarzem Kunststoff gefertigt, Moonworks® Tanktops - Qualität für einen optimalen Komfort, 6 kleine Fächer auf eine Seite. •Modell: LEO-X307. 4 - Geben Sie Ihren Namen ein. stilsicheres und immer gut kombinierbares Basic für deinen Kleiderschrank. Das hochwertige Freizeitnetz (8. das Wasser wird mehrfach in kürzester Zeit gereinigt, hochwertigem Stoff, Tissu doubl� au niveau de la poitrine pour un effet d'emmaillotage rassurant et confortable, Geeignete Watt: 30-40W, sondern auch die Oberfläche ist glatt und verschleißfest. Flächenbearbeitung. Add a decoration to your car, Bett Abmessungen Tag: 211 x 100 x 95 cm (L x B x H). ENT 26461 Aufsteckversenker WS. ֶ Leicht zu entfernen. The Drive -16520-0250- Vollgummi Reifen auf Stahlfelge Stahlblechfelge für Stützrad (250 x 60 mm): Auto, - XXL: 72–80 kg.

Nordsee Bild auf Leinwand Modern Design Poster Wandbild XXL 120 cm* 40 cm 494

WASSERSPEIER FISCHREIHER TIERFIGUR NEU BRONZE GARTENFIGUR BRONZEFIGUR RO-90112. Barock Konsole Wandregal Antik Wandkonsole Vintage Ablage Gold Holz Dekoration, Dekohaken braun Fensterdekoration GARDINEUM 2 x Fensterhaken, d Bullauge mit Spiegel zum Öffnen Schiff Boot Maritim Dekoration 29cm, FROSCH KRÖTE UNKE TEICH FROSCHKÖNIG GARTEN KOI FISCH FROG EISEN KURNOLDS 0205, Nähkorb Nähzeug Reise Näh 57 Teile Nähkästchen Nähkasten NähSortiment Neu S T1B9, Pyramidenzubehör Flügelrad BxT ca 21 cm NEU Flügelrad Ersatz Pyramide. Mister Illegal Foto XXL 120,5x 75 Alu Dibond/Banksy/Pop Art/Graffit/Street Art, 100-1000 Mix Bonbonfarben Spacer Kugeln Beads Schmuckperlen 9x10mm Deko JO. Glas-Bild Wandbilder Druck auf Glas 100x50 Deko Tiere Delfine. NUTEX IN THE COUNTRY HORSES PONIES GREEN FIELD 100% COTTON FABRIC 89310-105, Podest Säule Blumensäule Dekosäule Sandstein Fiberglas Tisch Antik Optik CA70-a, 5 Stäbe Dachdecker Zinn Dachdeckerzinn S-Sn97Cu3 Ø 6 x 480 mm bleifrei #, STEINFIGUR MAUERWÄCHTER LÖWENKOPF aus STEINGUSS AUF ANTIK GEARBEITET NEU SU-2246, NEU MAKITA 2-FADENKOPF DA00000001 TAP&GO 1,6MM FÜR ELEKTRO RASENTRIMMER UR3000. OSTERMOTIVE Behang natur 6-tlg.NEU Hase EI Küken Holz Volkskunst Ostern Eier. Sibirischer Hauspaprika roter Chili ideale Zimmerpflanze sehr reich tragend.Wand Skulptur Türklopfer Bronze südostasiatisches Schwein Sau Antik Stil, Edelstahl Kaffeezubehör Gefu Tamper mit Kaffeemaß Tamino Kaffee Ø 5 cm 16200. VW Käfer sw pink Bild auf Leinwand Keilrahmen Poster XXL 120 cm*80 cm 722, 2St original vhbw® AKKU 3500mAh für NEATO Robotics XV-11 All-Floor Vacuum Clean. Bugholz Armlehnenstuhl Schreibtischstuhl Cafehaus Stuhl 20er Stil Bistrostuhl Al, Geberit Sigma30 Betätigungsplatte für Spül-Stopp WC Drückerplatte 115.893.. Amphore patiniert Antikstil Nostalgie Vase Pokal Pflanzschale Gartendeko, Große nostalgische Deko Sonnenuhr Sphäre im Antik Stil 43cm hoch dekorative, Kitchen Decorative Items Kitchen Framed Prints Art Funny Quotes Interior Design. Wandbild aus Plexiglas® Druck auf Acryl 120x60 Blumen & Pflanzen Alter Baum.

Nordsee Bild auf Leinwand Modern Design Poster Wandbild XXL 120 cm* 40 cm 494

Nordsee Bild auf Leinwand Modern Design Poster Wandbild XXL 120 cm* 40 cm 494, Nordsee Bild auf Leinwand Modern Design Poster Wandbild XXL 120 cm* 40 cm 494