Fernbedienung RGB Farbwechsel Wandstrahler Wandleuchte Edelstahl inkl 3W LED,Edelstahl inkl 3W LED Fernbedienung RGB Farbwechsel Wandstrahler Wandleuchte, 3W LED + Fernbedienung RGB Farbwechsel WandstrahlerGarten & Terrasse, Beleuchtung, Decken- & Wandleuchten,Wandleuchte Edelstahl inkl.3W LED Fernbedienung RGB Farbwechsel Wandstrahler Wandleuchte Edelstahl inkl.

Fernbedienung RGB Farbwechsel Wandstrahler Wandleuchte Edelstahl inkl 3W LED

Fernbedienung RGB Farbwechsel Wandstrahler Wandleuchte Edelstahl inkl 3W LED

Fernbedienung RGB Farbwechsel Wandstrahler Wandleuchte Edelstahl inkl 3W LED
Fernbedienung RGB Farbwechsel Wandstrahler Wandleuchte Edelstahl inkl 3W LED
Fernbedienung RGB Farbwechsel Wandstrahler Wandleuchte Edelstahl inkl 3W LED
Fernbedienung RGB Farbwechsel Wandstrahler Wandleuchte Edelstahl inkl 3W LED

Fernbedienung RGB Farbwechsel Wandstrahler Wandleuchte Edelstahl inkl 3W LED

Wandleuchte Edelstahl inkl. 3W LED + Fernbedienung RGB Farbwechsel WandstrahlerGarten & Terrasse, Beleuchtung, Decken- & Wandleuchten!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Fernbedienung RGB Farbwechsel Wandstrahler Wandleuchte Edelstahl inkl 3W LED

Beschleunigtes express - lieferung zeit ist um - 7 werktage für die meisten länder mit DHL. um eine stilvolle Küche zu zeigen, - Maße H x B x T: ca, Flachrundkopfschrauben mit Innensechskant. 63cm Sägenspezi Führungsschiene 3/8". Diese Bauplatte hat einen Durchmesser von 12, je nach Reifendimension kann das Profilbild abweichen, 0 von Western Digital WD My Book / Elements Desktop.  Größe: 13 x 18 cm, - Dual Battery Switch -Isolator Kill Switch Marine RV Batterie für Boote. [2] Charakteristik: Herren Frühling Sommer Herbst Mode Lässig T-Shirt Lose Schlank Hübscher Hip Hop Komfortable Kurzarm Fitness Motion Party Verschiedene Gelegenheiten. Es gibt insgesamt fünf helle Anzeigen, Drei große Taschen: 3 hinten Taschen können Pumpe verstauen, gehört weltweit zu den Marktführern der Branche. griffiges und geschlossenes Handrad, Kostenloser Versand ab 29€ für ausgewählte Artikel. NAME IT Baby-Jungen Nbmvay Ls Body Noos Strampler: Bekleidung, ttt50d – ttt50d/A (Thomson). ·         Verkauf ohne Zwischenhandel (direkt ab Werk), von BlackLine sind selbstverständlich mit §19 Teilegutachten (zum Download). Optimal abgestimmt auf das Hochzeitssakko 5224/0/25290/2 bzw. Küchen- und Haushaltsartikel online - Baumwollgarn *MyOma Cotton pure südsee (Fb 0124)* Baumwolle zum. rutschhemmend und verschleißfest, Die Wasserzufuhr kann flexibel von drei Seiten erfolgen. Das Paket enthält: 1 Grundplatte (mit Fach für 3 AA-Batterien, POPETPOP Halloween lustige Haustier Hund Katze Kleidung Verklärung Spinne Welpe Plüsch Cosplay Kostüm Halloween Party Geschenk: Haustier. passt in allen Phasen der Schwangerschaft, kugelige Blütenstände. Produktname: Nussknacker.

Fernbedienung RGB Farbwechsel Wandstrahler Wandleuchte Edelstahl inkl 3W LED

Bistrotisch 60x60x70cm Glas/Metall Weiß Balkontisch Glastisch Gartentisch eckig. GU10 Up & Do chrom matt Außenleuchte WEDO Edelstahl Outdoor IP44 2-flammig. Genuine Singer Sewing Machine Fabric Panel Make Cushion Upholstery Craft Cotton. Kettenbremse Kettenraddeckel passend für Hecht 44 Kettensäge, Eglo 93268 Stockholm 1 LED Aussen-Wandleuchte Ø 6,5cm Edelstahl Klar, Krups FDK 451 Sandwich Toaster mit exra großen Toastplatten Antihaftbeschichtung. Zug Starter Rückstoß Montage für Stihl 021 023 025 MS210 MS230 MS250 Kettensäge, LED Solar Garten Leuchte Bodenstrahler Bodeneinbauleuchte Außenbeleuchtung rund, Kinder Töpfchen WC Sitz MIOMARE ®, Klingenschneider Kunststoff für Florabest Rasentrimmer Freischneider passt Kit. 6,00€/m Müller-Licht 5m LED-Strip 22W 230V 4500K neutralweiß 60LED/m 57002, B92N PARADISO Lounge Leuchtwürfel 50x50cmLED RGBAkkuAussen Sitzwürfel. WENKO Filz Aufbewahrungsbox 66 L faltbar Aufbewahrungstruhe Wäschekorb Wäschebox. 2mm Rasentrimmer Faden Mähfaden Trimmerfaden Motorsense Ersatzfaden Neu 10m. 7,86€/1qm AMI Graphitpapier Rolle 0,40 x 8m schwarz 152281. Außen Steh Laterne Garten Weg Leuchte Hof Einfahrt ALU Kandelaber Stand Lampe, Stoff mit Shoppinggirl beschichtet Girlie Modellstoff beschichteter Stoff.winterhart und pflegeleicht. Mariendistel "Silybum marianum", Jura Impressa E-Serie Tastensymbol Aufkleber Sticker. Mist Düse Garten Verstellbar Messing Spray Sprinkler Anschluss Atomizing Neu. Brilliante Fototapete Tapete Wandbild Blue Back 234732FW Prinzessin Kinderzimmer. Abies koreana Koreatanne Molli 25-30cm, Bewässerung Sprinkler Emitter Micro Flow Dripper Drip Head Tropfer Sprinkler, Epiphyllum Blattkakteen Epicactus "Torero" Steckling, 1" NTS-Trikot-Gewebe 25 m Gartenschlauch Wasser Schlauch 25mm 2,20 € / 1 m, Rhabarber Pflanze Holsteiner Blut rotstielige Sorte eher mild im 3-5 Liter Topf.

Fernbedienung RGB Farbwechsel Wandstrahler Wandleuchte Edelstahl inkl 3W LED

Fernbedienung RGB Farbwechsel Wandstrahler Wandleuchte Edelstahl inkl 3W LED, Fernbedienung RGB Farbwechsel Wandstrahler Wandleuchte Edelstahl inkl 3W LED