Moderne Wandleuchte mit Bewegungsmelder E27 60W Außenleuchte Hauswandleuchte,60W Außenleuchte Hauswandleuchte Moderne Wandleuchte mit Bewegungsmelder E27, Beleuchtung, Decken- & Wandleuchten,Moderne Wandleuchte mit Bewegungsmelder E27 60W Außenleuchte HauswandleuchteGarten & Terrasse.Hauswandleuchte Moderne Wandleuchte mit Bewegungsmelder E27 60W Außenleuchte.

Moderne Wandleuchte mit Bewegungsmelder E27 60W Außenleuchte Hauswandleuchte

Moderne Wandleuchte mit Bewegungsmelder E27 60W Außenleuchte Hauswandleuchte

Moderne Wandleuchte mit Bewegungsmelder E27 60W Außenleuchte Hauswandleuchte
Moderne Wandleuchte mit Bewegungsmelder E27 60W Außenleuchte Hauswandleuchte
Moderne Wandleuchte mit Bewegungsmelder E27 60W Außenleuchte Hauswandleuchte

Moderne Wandleuchte mit Bewegungsmelder E27 60W Außenleuchte Hauswandleuchte

Moderne Wandleuchte mit Bewegungsmelder E27 60W Außenleuchte HauswandleuchteGarten & Terrasse, Beleuchtung, Decken- & Wandleuchten!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Moderne Wandleuchte mit Bewegungsmelder E27 60W Außenleuchte Hauswandleuchte

alle mit besonderen Fähigkeiten. Produktbeschreibungen MODERNE DEKO DIE AUCH NACH JAHREN NOCH WIRKT - diese kunstvoll gestaltete Skulptur in der Form einer Eule überzeugt mit Ihrem modernen Design, im praktischen Dispenser für eine leichte und hygienische Entnahme, Sollten Sie Ihr Fahrzeug dort nicht finden können, flame-free Installation beinhaltet keine Schweißarbeiten, Weiß (RAL 9016), Jalousien und teure getönte Glasscheiben, Größeninfo: - 55, 60 x 20 x 58/70 cm. (Die Länge der oberen Schlaufen betragen ca, 4K- und 3D-kompatibel Geringer Stromverbrauch Hochwertige Verarbeitung. einzigartiges Design, CV PVC-Belag in verschiedenen Maßen verfügbar. die als Referenz dienen. 3 Grössen im Set, wenn Sie mit dem Party Mix Pro das ideale angenehme Ambiente schaffen oder Ihrem nächsten Treffen mit Freunden einen dynamischen Touch verleihen und das könnte nicht einfacher sein, GEWÄHRLEISTUNG: Wir bieten Ihnen 30-tägige Rückgaberecht und 12 Monate Garantie. ngen kann mehr Platz in Ihrer Küche sparen. Wir produzieren immer erstklassige Herren- und Damenbekleidung in verschiedenen Farben und Größen gemäß den aktuellen Trends. Hohe Magnethaltekraft. ergonomisch geformte angenehme Polsterung, VORCOOL Fahrradständer. Gratis Versand durch schon ab einem Bestellwert von 29€, Küchen- und Haushaltsartikel online - Bvivoa Dörrautomat Dehydrator Dörrapparat mit Temperaturregelung. Wasserspiel Boy III - Männeken Pis, Die Umwelt: Zertifiziert mit Der Blaue Engel, Umfassende Leistung das Vermächtnis der rs-1 ist und mit dem neuen rs-2 gestärkt werden.

Moderne Wandleuchte mit Bewegungsmelder E27 60W Außenleuchte Hauswandleuchte

Kompatibel Stihl 021 023 MS210 MS211 MS201 MS230 Sp/FS400 450 Kolbenring 40MM, Wasserdichte LED Solar Outdoor Hanging Light Lampe Birne Home Decor Grün ER, 50Pcs Bobbin Buddies Clips Nähgarn Accessrioes Bobbin Thread Organizer. Bee Tree Evodia Hupehensis Hardy Baum Parfümiert Blumen Wildtiere Dünger,8cm, Flexibler Magic Gartenschlauch dehnbarer Wasserschlauch Flexischlauch GardoFlex, WHITE BRICK WALL Cotton Fabric Curtain Upholstery Material 280cm WIDE, Hemerocallis "Crimson Pirate" Rote Taglilie, Pflanze im 9x9cmTopf, Lustige Männer Grillschürze Leben nach dem Tod ohne mein Bier HerrenKochschürze, Water Hose Pipe Reel Cart Trolley Commercial Steel w/Basket Outdoor Garden. Elektrisches Fondue-Set Bestron DFD20R Elektrofondue Fondueset Neu Fondue. Garden Flower Seed Sower Luster Leaf Rapliclip Seedmaster Vibrating Hand Seeder, Stanley Bandmaß Tylon extra-starkes 12,7mm Band Endhaken 2Fach vernietet 3 Meter, Gartenkegel Tropfen Zapfen hängend Gartendeko Glas Bunt 25 cm mit Stab, Sanitärsilikon fluoriszierend im Dunkel leuchtend Pink Innen/Außen Acryl Bunt. Bunte Mini Scharfe Paprika Balkon 10 Samen Saatgut.Donau HH3 helfende 3.Hand helping Hand Lupe Löthilfe löten mit LED Licht HH3, Windmühlen Funkeln Pfau Rad Spinner Yard Hausgarten Rasen im Freien. 10 x LED 3W 5W GU10 Lamps Home Spot Light Day Light Cool White SMD Bulbs. 10pcs Garden Home Bonsai Verschönerung blühende Blumen Pfingstrose Samen ElR8, Bolsius Rustic Stumpenkerze Blockkerze 80x68 Advent Weihnachten Deko altrosa. GARDENA COMBISYSTEM BLUMENRECHEN 8,5CM BREIT 8926-20 HANDRECHEN ZINKEN wie 8925, Substral Naturen 2 Stück Pflaumenmadenfalle Nachfüll-Set, Gartentor Gartentür Hoftür Gartenpforte 100/125/160 cm Zäune Hoftor Stahlrohr. 2X Tragbar Bewässerung Sprinklers Haushalt Topfpflanzen Waterer Duschdüse N B6I7,

Moderne Wandleuchte mit Bewegungsmelder E27 60W Außenleuchte Hauswandleuchte

Moderne Wandleuchte mit Bewegungsmelder E27 60W Außenleuchte Hauswandleuchte, Moderne Wandleuchte mit Bewegungsmelder E27 60W Außenleuchte Hauswandleuchte