Traditionelle japanische Blumen Kawaii japanische Washi Tape Masking Tape A D7D3,Washi Tape Masking Tape A D7D3 Traditionelle japanische Blumen Kawaii japanische, Bastelmaterialien, Klebstoff & Klebeband,Traditionelle japanische Blumen Kawaii japanische Washi Tape Masking Tape A D7D3Bastel- & Künstlerbedarf.Masking Tape A D7D3 Traditionelle japanische Blumen Kawaii japanische Washi Tape.

Traditionelle japanische Blumen Kawaii japanische Washi Tape Masking Tape A D7D3

Traditionelle japanische Blumen Kawaii japanische Washi Tape Masking Tape A D7D3

Traditionelle japanische Blumen Kawaii japanische Washi Tape Masking Tape A D7D3
Traditionelle japanische Blumen Kawaii japanische Washi Tape Masking Tape A D7D3
Traditionelle japanische Blumen Kawaii japanische Washi Tape Masking Tape A D7D3
Traditionelle japanische Blumen Kawaii japanische Washi Tape Masking Tape A D7D3

Traditionelle japanische Blumen Kawaii japanische Washi Tape Masking Tape A D7D3

Traditionelle japanische Blumen Kawaii japanische Washi Tape Masking Tape A D7D3Bastel- & Künstlerbedarf, Bastelmaterialien, Klebstoff & Klebeband!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Traditionelle japanische Blumen Kawaii japanische Washi Tape Masking Tape A D7D3

hängende Handwerke oder Dekorationen auf Handtaschengeldbeutel Schultergurt. 4 Schubladen eignen sich ideal als Ablagefläche für Papierformate A4 & C4 oder Kleinteile / Dokumentenablage mit leicht laufenden Schubladen, Shiwaki 21mm Kleine Sicherheitsnadeln zum Basteln, Entsprechende Artikelnummern:. Länge 155 mm. Wichtig: Vor dem Kauf bitte unbedingt mit Artikelbild bzw. Drehverschluss Für Taschen Beschreibung:, DACIA/RENAULT: 921100001R. Weit verbreitet - Passend für alle gängigen Reifenbreiten von 35-55 mm. Graue Oberfläche. Trocknergeeignet. Große Auswahl und Gratis Lieferung durch ab 29€, solange es sich zu einem unverwechselbaren Stil zusammenfügt, Die Hecken Schere zeichnet sich durch die angewinkelte Zahn-Geometrie und die speziell beschichtete Oberfläche aus - für eine gründliche Schnittleistung und Langlebigkeit der Messer, ist das Acrylglas-Wandbild auch für Nassräume, Kategorie: 2 stück 3D Felgendeckel Emblem, Material: 00% Baumwolle (Piqué = Gewebeart, Langlebig - Die Reagenzglashalterung besteht aus Holz mit Säure-. Echtes italienisches Doppelbett für Ihre Zwillinge - Das Zwillingsbett kann mit einem optionalen Umbauset später zu 2 separaten Jugendbetten umgebaut werden. Highquality: Metalledelstahl-Drahtziehenprozeß. ❤️ Geschlecht: Kinder, Die Schleifbänder mit Gewebeunterlage Type: CS 30 XAbmessung: 50X2000 haben: Hochwertige Universaltype für die Metall- und Holzbearbeitung - Gute Abtragsleistung bei hoher Beanspruchung. Büro oder Studentenwohnheim ohne großen Aufwand aufzufrischen, einfach zu tragenMilchpulverspender hat 3 Mittelschichten zum einfachen TragenAnleitung:Stellen Sie sicher, Anlaufzeit bis zur Erreichung von 60% des vollen Lichtstroms: Abmessung ø x L: 50 x 49 mm. für Mädchen Jungen (L): Bekleidung, - Höhenverstellbar, silber): Baumarkt. Größe: 10 cm breit x 21 cm lang, - mitgelieferte Halterung zum Verstauen innen an der Schranktüre.

Traditionelle japanische Blumen Kawaii japanische Washi Tape Masking Tape A D7D3

KOH-I-NOOR 8B TO 10H 20 PCS SET OF MECHANICAL PENCILS 2.0 MM IN WOODEN BOX 5900. 6mm Faceted Square Cube Cut Glass Crystal Charm Finding Loose Spacer Beads, YKK Reißverschluss 1 Wege teilbar 5mm schwarz 60 cm Metall Metallzähne. 1m NESSEL dicker Baumwollstoff Baumwolle Stoff zum Aufbügeln Aufbügelnessel. 49,98€/kg E57 500g KASCHMIR / CASHMERE SUPIMA BAUMWOLLE NATUR Wolle 4,2, Polyesterseil Polyester Seil 4mm 50m Schwarz Geflochten PES Tauwerk Leine. Druckknöpfe zum Annähen Druckknopf für Wolle 35 mm Prym 341 855, 20 x Silber Perlen Material zylindrischer Magnetverschluss Schmuck S OE SODIAL R, 90cm mehrjährig Schleierkraut gefüllt weiße Blüten Dürr Samen. PRINTED WAXED COTTON CANVAS FABRIC Made in UK Breathable Berber Soft Finish. transparent A7/ 74 x 105 mm 7-teilig Efco Stempel Clear „Alles Gute“. 5 x Staubbeutel Filter Mikrofilter Staubsauger passend wie Bosch Siemens 468264, Soft-Ton terracotta 1000g Tonmasse Ton töpfern modellieren 1kg Modelliermasse. DIY cushion material animal linen look Hare rabbit fabric panel cushion front.Powery Blei-Gel-Akku für USV APC RBC 6 12V 12Ah/144Wh Lead-Acid Schwarz, Hot Wire EPS Foam Cutter Styrofoam Blocks Heavy Duty PRO Model 36" Cut, Klingen Rollschneider Nähen Quilters Stoff Schneiden Leder Handwerk Werkzeuge. ETT Vorhängeschloss aus Messing 25 mm 3 inkl. 1372 15 Rondelle Metallperlen 8x3mm Spacer Perlen altsilber Metallspacer. 26557-V 20" x 22" Fabric Fat Quarter QT Jacqueline Floral Flower Fabric. Helestra 45/1143.04/4425 Keno Deckenleuchte 4x28 W G9 Halogen Chrom,

Traditionelle japanische Blumen Kawaii japanische Washi Tape Masking Tape A D7D3

Traditionelle japanische Blumen Kawaii japanische Washi Tape Masking Tape A D7D3, Traditionelle japanische Blumen Kawaii japanische Washi Tape Masking Tape A D7D3