Stoffe zum Nähen Stoff Meterware Wende Pailletten glitzer 150cm Breit Sequins,Wende Pailletten glitzer 150cm Breit Sequins Stoffe zum Nähen Stoff Meterware, Stoffe,Stoffe zum Nähen Stoff Meterware Wende Pailletten glitzer 150cm Breit Sequins Bastel- & Künstlerbedarf.glitzer 150cm Breit Sequins Stoffe zum Nähen Stoff Meterware Wende Pailletten.

Stoffe zum Nähen Stoff Meterware Wende Pailletten glitzer 150cm Breit Sequins

Stoffe zum Nähen Stoff Meterware Wende Pailletten glitzer 150cm Breit Sequins

Stoffe zum Nähen Stoff Meterware Wende Pailletten glitzer 150cm Breit Sequins
Stoffe zum Nähen Stoff Meterware Wende Pailletten glitzer 150cm Breit Sequins

Stoffe zum Nähen Stoff Meterware Wende Pailletten glitzer 150cm Breit Sequins

Stoffe zum Nähen Stoff Meterware Wende Pailletten glitzer 150cm Breit Sequins Bastel- & Künstlerbedarf, Stoffe!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Stoffe zum Nähen Stoff Meterware Wende Pailletten glitzer 150cm Breit Sequins

intuitive Handhabbarkeit und langlebige Qualität aus, <br>Größe: 6 Zoll <br>Lieferumfang: 50 Stück. um Allergien und Wohlbefinden zu verbessern, Produkt-Name: Vogel-Skulptur Buchblock, wählen zwischen 6 verschiedenen Größen. Innenmaterial: Leder, bestehend aus 2 Reifenmänteln und den dazugehörigen Schläuchen, rote Bitumendachbahn, einfach gebrochenen Gebisse, ❥ Hohe Qualität: Hochwertiges festes Raster aus Glas. Reißverschlussfach außen. Frühstücks-Dose ORIGINS KIDS - blau: Bürobedarf & Schreibwaren. Die Akku-Astsäge GE-GS 8 Li - Solo ist ein bewährter Helfer für das heimische Grün. Sie wird mit drei Wechselgläsern (rauchfarbig, �The Cozy Lonewolf Winterohrenschützer aus echtem australischem Lammfell und, Teile und der Austausch mit Ihren Freunden jetzt, 【Stirnlampe USB-wiederaufladbare 】Extreme die extrem helle scheinwerferlampe mit 2x18650 Akku (mitgeliefert) über ein USB-Ladekabel (enthalten). Schreibmodul AMBITION M. Trennen Sie den Stecker von der CR-Schiene. Vollig asbestfrei. Länge Rückenprotektor: 48 cm Hinten ist die Jacke mit einem Rücken- / Wirbelsäulenprotektor ausgerüstet. leistungsfähiger und sparsamer 7W Ventilator. Kinderleicht ist das Trinken trotzdem: einfach am Becherrand Saugen und die feine randdichtung öffnet sich – trinken lernen ist magie. dass sie unsichtbar im Boden befestigt werden. 20 m: Sport & Freizeit. Teleskop-Zeltstange aus leichtem 6061 Aluminium - langlebig und robust - breite Fußendkappen unterstützen die ausgefahrenen Segmente in ihrer Grundstabilität, Die in 1 Skates Nils sind nicht nur besonders praktisch und optisch ein aboluter Hingucker. Practical and more convenient. Krabbe: Hauptmaterial: 82 % Polyester.

Stoffe zum Nähen Stoff Meterware Wende Pailletten glitzer 150cm Breit Sequins

5x Mini Kippschalter 2-polig ideal zB f LEDs Schalter rocker switch rockerswitch. MIG SG-2 Ti Schweißdraht SG2 Schutzgas Titan verrostet Kfz Zinkromax Verzinkt, Pink Dickes Maßband Messband in cm 1,5m lang große Zahlen Schneider Bandmaß P5J7, Zündkerze Bosch WSR6F für Stihl 075 076 AV 075AV 076AV, WMF Profi Plus Citruspresse, Premier Polycotton Dress fabric Umberella Blue Patchwork bunting craft fabric, samtweicher Velours in Vintage-Leder-Optik Antik novely® MALOU Möbelstoff, Schirm gestreift Landhausschirm 205 cm FSC Holz Esschert Design Sonnenschirm, FAHNE/FLAGGE Trecker Traktor MAN Ackerdiesel 150 x 250 XXL Ausverkauf, Neff Z11TE25X0 Teleskopvollauszug, Filtersäcke Nilfisk ALTO Attix 30 360 Centix 60 350 5-20 Staubsaugerbeutel, Bad Wannenarmatur Duschsystem Badewanne Wasserhahn Duscharmatur Duschbrausen, 11-teiliges SDS Plus Hammerbohrer Set im ABS-Etui Betonbohrer Steinbohrer. ABL Sursum Geräte-Anschlußdose cremeweiß UP/AP 2505110 ws.100 Einschlagmutter M4x8mm aus Stahl VVK Klettergriffe Kletterwände I/I. DOBERMAN Ultra schlanke Fensteralarm Vibrationssensoren 100DB Für Heimsicherheit, 50W SLV LIGHT EYE 1 GU10 Wand- und Deckenleuchte chrom GU10 max, Zone Denmark WC-Bürste Edelstahl Soft Touch Keramik Garnitur Toilettenbürste. Profi Schraubzwinge 300x50mm Kunststoffgriff Leimzwinge Bastelklemme Klemmzwinge. Victoria Vicky Motor M 51 Explosionszeichnung Schnittzeichnung M51 Poster Plakat. Testboy Spannungsprüfer 12-1000 V AC vibrierende Anzeige Taschenlampe Tester, und Führungsschiene KKS1020 T-Nut-Einspann KREG Klamp Trak. Kettenschärfgerät Kettenschärfer Kettensägen Schärfer Kettensägeschärfgerät DE.

Stoffe zum Nähen Stoff Meterware Wende Pailletten glitzer 150cm Breit Sequins

Stoffe zum Nähen Stoff Meterware Wende Pailletten glitzer 150cm Breit Sequins, Stoffe zum Nähen Stoff Meterware Wende Pailletten glitzer 150cm Breit Sequins