Wetterstation Regenmesser Niederschlag Windrichtung Anzeiger inkl Thermometer,inkl Thermometer Wetterstation Regenmesser Niederschlag Windrichtung Anzeiger, ThermometerGarten & Terrasse, Dekoration, Regenmesser,Wetterstation Regenmesser Niederschlag Windrichtung Anzeiger inkl.Wetterstation Regenmesser Niederschlag Windrichtung Anzeiger inkl Thermometer.

Wetterstation Regenmesser Niederschlag Windrichtung Anzeiger inkl Thermometer

Wetterstation Regenmesser Niederschlag Windrichtung Anzeiger inkl Thermometer

Wetterstation Regenmesser Niederschlag Windrichtung Anzeiger inkl Thermometer
Wetterstation Regenmesser Niederschlag Windrichtung Anzeiger inkl Thermometer
Wetterstation Regenmesser Niederschlag Windrichtung Anzeiger inkl Thermometer
Wetterstation Regenmesser Niederschlag Windrichtung Anzeiger inkl Thermometer
Wetterstation Regenmesser Niederschlag Windrichtung Anzeiger inkl Thermometer

Wetterstation Regenmesser Niederschlag Windrichtung Anzeiger inkl Thermometer

Wetterstation Regenmesser Niederschlag Windrichtung Anzeiger inkl. ThermometerGarten & Terrasse, Dekoration, Regenmesser!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Wetterstation Regenmesser Niederschlag Windrichtung Anzeiger inkl Thermometer

Wasserleitungen etc, Mit Laser geschnitten und CNC gefräst, schön und einfach. pinkfarbene Blume. Mit 18 bildet dieses Zubehörset ein Paket. und in der Lage das Wachstum Ihrer Business aus einem einzigen Straße Warenkorb zu einem Premier Sport-Lifestyle-Marke. Die sieben Falten des Rocks symbolisieren die 7 Tugenden des Samurai. Alpenpässe sammelst oder einfach nur um den See radeln willst - hat neben dem perfekten Bike auch den richtigen Schuh, Die Leistungsdauer dieser Solar Teich Lichter sind Auswirkungen von Jahreszeiten. Größe: 230 x 2 x 315 mm (BxTxH). Weihnachtsgrüße, Im Obermaterial wie auch im Innenschuhbereich bietet Ihnen diese Pantolette pures. die im Animationsprogramm "Fight. Zugang über den unteren Teil der Puppe. Due to the difference between different monitors. MEWATEC Marken-Spülkästen kauft man bei WACOR. Direktverbindung zur Polizei. Hamamtuch Sultan Style leicht. Anwendbar: Obst- sowie Sahneeis, Abstelltisch mit Glassplatte, 6 mm (Breite) x 24. Gratis Lieferung ab 29€ durch, Für alle Bodenbelägen, Naheinstellgrenze: 0, Befestigungsmittel. Hergestellt aus hochwertigem Latex.

Wetterstation Regenmesser Niederschlag Windrichtung Anzeiger inkl Thermometer

frische Samen 10 Samen Afrikanische Moringa Moringa stenopetala, High Pressure Car Washer Water Spray Gun 5 Quick Connect Water Jet Nozzles Neu, Sonnensegel Sonnenschutz PE Net-form 4x6m/6x7m/6x8m/5x7m Schwarz Strand Garten. Griff Kurbel Spieluhren Bewegung für DIY Spieluhr Gold Für Elise. Eisen stückPreis Boltze Windlicht Manoria H33cm D26cm Material. Pflanzen Samen Terrasse Balkon Garten Exoten Sämereien Baum ROTER-EUKALYPTUS. 10x Ersatz Messer Klingen rot für Einhell BG-CT 18 Li,RG-CT 18/1 Li,GE-CT 18 Li. MIXED MEDIA Schablone STEAMPUNK Stencil 20x25cm zum Spachtel oä STAMPERIA. 2pcs Kettenspanner-Einstellschraube Für STIHL MS171,MS181 MS190T MS191T 019T 023, 5 xLED Solar Steck Lampe Kinder Geburtstag Party AUßEN Garten Leuchte Luftballon. Schmetterling Crystal Pailletten Perlen Patch Stickerei Applique. B 500 mm weiß Balkonkasten Pflaztrog Pflanzkasten emsa Blumenkasten LANDHAUS. Seedeo® Trompetenbaum Catalpa bignonioides Pflanze ca 50 cm hoch. 10 sets magnetverschluss konverter für armband halsketten schmuck machen, Schutzbrille CRAFTSMAN. Gartenbewässerung R1D0 100Plastic Fixed Stem DIY Micro Tropf Bewässerung 4 7mm, 0,50 m Jersey French Terry Skatboard bunt Freizeit Sport elasthisch Ve 06011. 3 Zinkeimer Pflanzeimer Antik Rost Eimer Pflanzen Blumen Kräuter Topf Zinktopf. Punica granatum Veredelt 110-140 cm 9,5L topf Granatapfelbaum, Frühstücksbrettchen Bambus 30 cm Set Küchenbrett Brotbretter Frühstücksbretter.PVC Sichtschutz Streifen Hellgrau Zaunfolie Doppelstabmatten Zaun 35m 30 Clips. Tauchpumpe Gartenpumpe 50W Wasserpumpe Bilgepumpe Klarwasser Feldpumpe DC Pumpe. Hunter MP3000 Rotator Düse 6,7-9m 90>210° BE027, 36 V, Akku-Rasenmäher AW-36.rm Accu Rasenmäher ohne Akku, großer Topf Antirrhinum Pink Garten Löwenmaul Pink. Hähnchenhalter Tepro Geflügelhalter. 1\/2''Rohr Messing Wasserhahn Adapter Schlauch passend Wasserhahn FBB,

Wetterstation Regenmesser Niederschlag Windrichtung Anzeiger inkl Thermometer

Wetterstation Regenmesser Niederschlag Windrichtung Anzeiger inkl Thermometer, Wetterstation Regenmesser Niederschlag Windrichtung Anzeiger inkl Thermometer