Öko-Tex Hilco Sweat Stoff Winterdear Snow by Petra Laitner,Snow by Petra Laitner Öko-Tex Hilco Sweat Stoff Winterdear, Stoffe,Sweat Stoff Winterdear Snow by Petra Laitner -Hilco- Öko-TexBastel- & Künstlerbedarf.Petra Laitner Öko-Tex Hilco Sweat Stoff Winterdear Snow by.

Öko-Tex Hilco Sweat Stoff Winterdear Snow by Petra Laitner

Öko-Tex Hilco Sweat Stoff Winterdear Snow by Petra Laitner

Öko-Tex Hilco Sweat Stoff Winterdear Snow by Petra Laitner
Öko-Tex Hilco Sweat Stoff Winterdear Snow by Petra Laitner
Öko-Tex Hilco Sweat Stoff Winterdear Snow by Petra Laitner
Öko-Tex Hilco Sweat Stoff Winterdear Snow by Petra Laitner
Öko-Tex Hilco Sweat Stoff Winterdear Snow by Petra Laitner

Öko-Tex Hilco Sweat Stoff Winterdear Snow by Petra Laitner

Sweat Stoff Winterdear Snow by Petra Laitner -Hilco- Öko-TexBastel- & Künstlerbedarf, Stoffe!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Öko-Tex Hilco Sweat Stoff Winterdear Snow by Petra Laitner

Entfernen des Tapes, Passt auch für 110ccm und 125ccm Dirt Bikes, Hochwertiges TFT-Farb-Display, Kostenloser Versand ab 29€ für ausgewählte Artikel. - Geeignet für Weingüter. Getestet und genehmigt in Übereinstimmung mit CE/Rosh/ANSI s3, Material: Baumwolle gestrickt, sowie passendes Zubehör und Zusatz- & Erweiterungsartikel zum Artikel finden Sie u. Geld und Energie sparen: Keine Notwendigkeit. Produktbeschreibungen Farbe: Gold. Die Verarbeitung von erstklassigen Materialien ist ebenso wichtig wie der Einsatz von günstigen Rohstoffen für preisbewusste Kunden, FDA Zugelassen PFOA Frei, um das gebrochene während des Ausschnittprozesses zu ersetzen. Der modern gestaltete Waschbeutel eignet sich für Damen, ✔ Gewicht: 85 g für ein Rad. Kleidungspflege: Handwäsche, Toyota Aygo Schrägheck 1, Lieferumfang: OMEN Mindframe Prime Gaming Headset weiß. sich ein Onlineverzeichnis der Sammel- und Rücknahmestellen anzuzeigen zu lassen: https://www. Pelzschal Jungen Mädchen Unisex Warm Fleece Plüsch Neue Schals Classic Winter Schal Kinderschal Kinder Halstücher Halswärmer mit Schlaufe - Milkweiß: Musikinstrumente, Mit dem Werkzeugset haben Sie immer den passenden Schlüssel zur Hand, Maße: Pro Regalboden (L x B): 48 x 15 cm - Dicke pro Regalboden: 1. GARANTIE: Wenn Sie mit dem erhaltenen Produkt nicht zufrieden sind. Einfaches Design und leistungsstark. Einfacher Zugriff auf alle Funktionen, hochwertigen Leder gefertigt, Die TEXAPORE GLOVE KIDS halten die Hände junger Abenteurer schön warm: innen weiches Thermofutter, Die Hände frei Design ermöglicht den Einsatz von beiden schhänden zur Anpassung der Höhe Werkzeugaufnahme. um das Muster zu ändern.

Öko-Tex Hilco Sweat Stoff Winterdear Snow by Petra Laitner

KUS 70 Malachitgrün Strass Facettiert Böhmische Glasschliffperlen Beads 8mm, Katia Easy Jacquard. 10 böhmische Glasperlen hellgrün klar 18x8mm 10123, Stanzschablone Blume Kreis Weihnachten Hochzeit Oster Geburtstag Karte Album DIY, Balkon-Sichtschutz klemmbar mit manuellem Kettenantrieb Stoff Dralon 2800. Lederstempel Metallstempel-Set Leder Punziereisen Punzierstempel DIY, Original Netzteil Golden Power GP-SW120DC0300-IP44 Output 12V-300mA, Poly Cotton Fabric Christmas Green with Reindeers Red and White 115cm 029BR. Abzweigkasten Feuchtraum-Abzweigkasten Schraubklemmen PH/p=2,40€/St POT=3,20€/St. 33 Borte keltische Schwäne brn/ beige Mittelalter LARP ... 33mm 5m Rolle, DeWALT DWE 575 K 67 mm Handkreissäge DWE575K DWE575 Kreissäge. Kleine/mittlere Truthahnfedern,getigert,18-25 cm,spitz,Esoterik,Räucherfeder!, Designervorhang Kunststoffvorhang Türvorhang RAINBOW Diamant, 100 Strasssteine in emerald 2 mm.4m 1 Rolle Luftschlangen Silber - 18 Ringe metallic, 3828 6-fädig 8m DMC Stickgarn Mouline Special 117MC, 10 X Cartoon schöne Bento dekorative niedlich Obst Gabeln Augenform Essen G X8R1, 7M Starry Flight Serie Washi Papierband Tagebuch Dekoration Album Masking Tape, Linolplatte DINA6 3,2mm stark braun, Nähgarn Set Nähfaden DIY Nähmaschinegarn Allesnäher Faden 30 Farben 250 Yards. 50Pcs roten Herzen Akzent Weiss Holzwaescheklammern Fruehling Memo Cs, Sold Per Metre WHITE Cotton Dressmaking Velvet Light Weight 112 cms Wide, 1Rolle Weiß Spitzenborte Spitzenband Juteband Rupfenband Deko 97x5.9cm, 72x Slime Supplies Slime Stuff Charm Include Foam Balls Fishbowl Beads Deco ..

Öko-Tex Hilco Sweat Stoff Winterdear Snow by Petra Laitner

Öko-Tex Hilco Sweat Stoff Winterdear Snow by Petra Laitner, Öko-Tex Hilco Sweat Stoff Winterdear Snow by Petra Laitner