Schwerer Designer Tweed Mantel Woll-Stoff Winterstoff Meterware Lila Fischgrat,Winterstoff Meterware Lila Fischgrat Schwerer Designer Tweed Mantel Woll-Stoff, Stoffe,Schwerer Designer Tweed Mantel Woll-Stoff Winterstoff Meterware Lila FischgratBastel- & Künstlerbedarf.Lila Fischgrat Schwerer Designer Tweed Mantel Woll-Stoff Winterstoff Meterware.

Schwerer Designer Tweed Mantel Woll-Stoff Winterstoff Meterware Lila Fischgrat

Schwerer Designer Tweed Mantel Woll-Stoff Winterstoff Meterware Lila Fischgrat

Schwerer Designer Tweed Mantel Woll-Stoff Winterstoff Meterware Lila Fischgrat
Schwerer Designer Tweed Mantel Woll-Stoff Winterstoff Meterware Lila Fischgrat
Schwerer Designer Tweed Mantel Woll-Stoff Winterstoff Meterware Lila Fischgrat
Schwerer Designer Tweed Mantel Woll-Stoff Winterstoff Meterware Lila Fischgrat

Schwerer Designer Tweed Mantel Woll-Stoff Winterstoff Meterware Lila Fischgrat

Schwerer Designer Tweed Mantel Woll-Stoff Winterstoff Meterware Lila FischgratBastel- & Künstlerbedarf, Stoffe!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Schwerer Designer Tweed Mantel Woll-Stoff Winterstoff Meterware Lila Fischgrat

Große Auswahl und Gratis Lieferung durch ab 29€. verhindert das Rutschen des Fitnessgerätes. Cycling wird für jeden Radfahrer da sein, Umweltfreundlich und sicher - ein wunderbares Geschenk für Kinder, Mephisto Chess Trainer SG3: Spielzeug, Größe: 58 cm lang x 20 cm hoch, Sie sind ideal für Hochzeiten. Fenster oder Spiegel geklebt werden. 39 €; 0/3/0/000/0, 1x2x0 9 ins); Gewicht: 0 22lb Akku-Kapazität (Lithium-Ionen-Akku): Ohrhörer: 2 x 50 mAh; Ladehülle: 2000 mAh; Lieferumfang: 2 x Ohrhörer x 2 x USB-Kabel x 1 x Silikon-Ohrkappen, Sie bestimmen wie hell die Leuchte erstrahlt. Nano-Beschichtgung, eine Stärke von 0. Diese Liste ist ein Beispiel von allen kompatiblen Autos zu diesem Teil. U24 Fahne Flagge Sprockhövel Bootsflagge Premiumqualität 80 x 120 cm: Sport & Freizeit. -9 cm); XL (Handflächenbreite: 9-9. 2 x XLR 3-Polig Weiblich auf 2 x Cinch Stecker. <b>Eigenschaften:</b><br/>Lebensmittelqualität aluminiumfolie material. Nie wieder den passenden Topfdeckel suchen – mit dem Topfdeckelhalter von mDesign, Alle Schürzen unseres Sortiments sind original vom italienischen Hersteller und weisen folgende Qualitätsmerkmale auf: farbbrillantes Siebdruckverfahren, Verpacken und Verschönern Ihrer liebevollen Geschenke. Keine Kleinverpackung. 50944) und Wassertank (Art. 4-polliger Motor in kompakter Bauform ohne Drehmomentverlust bei geringer Stromentnahme.

Schwerer Designer Tweed Mantel Woll-Stoff Winterstoff Meterware Lila Fischgrat

100x Bunte Aluminium Lose Perlen Weihnachten Jingle Bells Anhänger Charms 6mm. URSUS Struktura "Pearl 2" 220g 23x33cm 20 Blatt sortiert, 5m Qualität weiß Gurtband Breite 25mm Taschen Gurtband Meterware G5, 80706 Klöppeln Flachkissenplatte Platte Flachkissen Aufsatz eckig 35cm x 45cm, Wunderklecks wolle Neu 75% Wolle Schur Schoppel Titanic 25% Polyamid,new. Baumwolldruck marine-gelb Bunte Blumen 145cm, Stickrahmen Kreuzstich Maschine Nähen Kunst Schleife Runden Bambus Hölzern DIY. blattfliege # 1 Finnabair-holzstempel 2,5 "x 1,75", Oase AquaOxy 240 im Set Belüftungsset Teichbelüftung Sauerstoff für Teiche 3 m³, Dual Action Airbrush-Kit Enthält 2 Airbrush Pistolen Ideal für Handwerk & Hobbys, 100 7mm Metall Rundnieten Nieten Ziernieten Hohlnieten für Handschuhe Gü O4U7, Küchenarmatur Schwenkauslauf 360° Drehbar Wasserhahn Einhandmischer Nickel DHL. 0007 Sternzwirn Baumwolle 2 Stück je 20 m bordeaux weinrot, Aufnäher Applikation Stick-Emblem Motive nähen 10 cm ☆ HUSKY ☆ 04520, 2X Balkonturgriff Terrassenturgriff Ziehgriff, 10 hübsche kleine rosa melierte Blusen Knöpfe in Perlmutt Optik 5430ro, 2 Paare Flügel gesticktes Applikation Motiv Pailletten zum Aufbügeln Patch. Universal Joint Set Ratschenwinkel Verlängerungsstange "3/8" Sockel Adapter P5N2. 10 m Lurexborte 8 mm TWB-8/F Posamentenborte Lurex Borte Band. 10x Metall Anhänger Charm Elefant Tier Schmuck DIY Basteln silbern 12x14mm.Cat Dog Black And White Nordic Art Silk Canvas Poster Wall Decor Unframed A205. 10x6 MM LAVA OLIVEN STRANG SCHWARZ POLIERT R3-04, Großhandel Glas-Kristall facettierte Rondelle Distanzscheiben-lose Korne 6-18mm. 10 tlg.Set Tischdeko grün Tischgirlande Tischband Kommunion Konfirmation DKD_GG, Vintageparts DIY Lampwork-Glasperlen in weiß orange 14 mm 4 Stück, KUS 1000 Vergoldet Blumen Perlen Beads Ende Kappen, Jute Tischläufer 30cm x 5m 2200 beige. Bogen aus Metall Stanzformen für DIY-Scrapbooking Papier Kartenalbum. Klassenzimmer Porto Deal Schule Uni Teacher Ek Success Sticko Sticker, Stärken Griffin 100% Naturseide grün Perlseide Perlfaden; 1 Nadel; versch.

Schwerer Designer Tweed Mantel Woll-Stoff Winterstoff Meterware Lila Fischgrat

Schwerer Designer Tweed Mantel Woll-Stoff Winterstoff Meterware Lila Fischgrat, Schwerer Designer Tweed Mantel Woll-Stoff Winterstoff Meterware Lila Fischgrat