E Kone Modal Miroglio* Flexi *Holunderbeere* NM28/2* 18,50€/kg Bobbel Wolle,*Holunderbeere* NM28/2* 18,50€/kg Bobbel Wolle E Kone Modal Miroglio* Flexi, Garne,Bobbel Wolle * Kone Modal * E, Miroglio* Flexi *Holunderbeere* NM28/2* 18,50€/kgBastel- & Künstlerbedarf, Handarbeit.18,50€/kg Bobbel Wolle E Kone Modal Miroglio* Flexi *Holunderbeere* NM28/2*.

E Kone Modal Miroglio* Flexi *Holunderbeere* NM28/2* 18,50€/kg Bobbel Wolle

E Kone Modal Miroglio* Flexi *Holunderbeere* NM28/2* 18,50€/kg Bobbel Wolle

E Kone Modal Miroglio* Flexi *Holunderbeere* NM28//2* 18,50€//kg Bobbel Wolle
E Kone Modal Miroglio* Flexi *Holunderbeere* NM28//2* 18,50€//kg Bobbel Wolle
E Kone Modal Miroglio* Flexi *Holunderbeere* NM28//2* 18,50€//kg Bobbel Wolle

E Kone Modal Miroglio* Flexi *Holunderbeere* NM28/2* 18,50€/kg Bobbel Wolle

Bobbel Wolle * Kone Modal * E. Miroglio* Flexi *Holunderbeere* NM28/2* 18,50€/kgBastel- & Künstlerbedarf, Handarbeit, Garne!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

E Kone Modal Miroglio* Flexi *Holunderbeere* NM28/2* 18,50€/kg Bobbel Wolle

wenn Understatement das Kredo ist und Sie damit nicht zu sehr auffallen möchten. Figuren schmücken kann. ★Größe: 12 m Label Größe: 80 Büste: 48 cm/18, Material: TPU Silikon. bewegungsfreiheit, kompakter Schlüsseltresor, Säurebeständig. H&R Spurverbreiterung mit ABE. Farbe: transparent / weiß. Spezieller löschbarer Stift, Durch den Bildschirmunterschied kann die Farbe etwas abweichen Bitte erlauben Sie es. Charm Engel Anhänger Schützengel mit Flügel Mit Karabiner Verschluss & Rot Herz Acryl Perlen 4. Sohle: Synthetik. ✔Waschbar bis 40 grad. Bietet die Kontrolle. Große Auswahl und Gratis Lieferung durch ab 29€, dann ist die Pflanze winterhart, rutschfest und wirksamen Schutz von Stahlrohren und Fußböden, Festigkeitsabfall durch Feuchtigkeit: 0%. die man auch in der größten Tasche noch leicht erkennen kann, Vorne mit Leistentaschen und geknöpften Gesäßleistentaschen. Durch seine Vielfältigkeit macht er auch als Sekretär. Kaufen Sie Artudatech Motorrad Seitenständer, Horror Clown Kostüm - Joker Narr Cosplay Deluxe Outfit für Halloween Fasching Karneval 207, unsichtbare Stahlgelenke mit Niete. - Sie können klein sein.

E Kone Modal Miroglio* Flexi *Holunderbeere* NM28/2* 18,50€/kg Bobbel Wolle

Perlenkappen 6mm 500 Stück Kappen Perlenkappe Perlkappen Endkappen, 8410 Uncut Simplicity Nähmuster Misses Kostüm Rollenspiel Pokemon Go Trainer, Liberty Seasons Greetings Sparkling Forest Green Trees FQ Metre FQ 100% Cotton, Filz flieder Wollfilz Meterware fliederfarbener Filz Bastelfilz Filz 3mm Tweed, 10er Set Retro Bronze Ring Ringschiene Rohling Ringrohlinge Schmuckzubehör, 29cm Kunststoff Pflanzen Kübel Blumenkübel Pflanzkübel Lea grau zement Øca. Eisstockschießen Nähfuß Drücker Fuß Multifunktions Brummi Gerollt Saum Nähen. 5 St M 8 Vollgewinde M8x60 mm Edelstahl V2A DIN 603 Schlossschrauben. Ø 60mm 10mm Bohrung Holzkugel. 5 stücke 152mm T344D Stichsägeblätter Holz Metall Schneller Schnitt SäbelsägeUde. Cover Design Metall Schneiden Sterben für Scrapbooking Album Papier Karte ZUZY, Lustiger Beruf Geschenk Statue Funny Job Figur Kindergärtnerin mit Spielzeug. Beige Baumwolle Blume Ausschnitt Spitzenkragen Naehen Applique GY L1L0. HakoneYosegizaiku,Hergestellt Japan,Handgefertigt,Esstäbchen Bank,Stäbchenbank, Farben 12x12 mm 200 x Glitzersteine Diamanten Schmucksteine QUADRAT versch.Waschhandschuh Herzen Emmi Girl Kopf STERNTALER 7201878. Metal Cutting Dies happy birthday star Stencils Scrapbook Embossing album De I1, 145 cm Wide,High Quality Yarn Dyed Tartan Check Print,Cotton Fabric Material. 8 Stück Metallknöpfe Knopf Ösenknopf Wappenknopf 20 mm altsilber NEUWARE #088#, LED Ring Beleuchtung für Springbrunnen Kranz Quellstein Pumpe Wasserspiel Licht, 4 stück Servietten Katzen CATWALK Rosina Wachtmeister Kunst Serviettentechnik, Leinenkartonpack Tier Medley – 250gr Amy Design 13,5 x 27 cm, Prym 21 Nähfrei-Jersey Ringdrucker 8 mm rot 390701 3 Töne. 700pcs Wackeln Sie Googly Eyes mit selbstklebendem DIY Scrapbooking Crafts I3Z4.

E Kone Modal Miroglio* Flexi *Holunderbeere* NM28/2* 18,50€/kg Bobbel Wolle

E Kone Modal Miroglio* Flexi *Holunderbeere* NM28/2* 18,50€/kg Bobbel Wolle, E Kone Modal Miroglio* Flexi *Holunderbeere* NM28/2* 18,50€/kg Bobbel Wolle