Wollstoff Schwarz Mosaikmuster gekochte Wolle Designerstoff Meterware,Designerstoff Meterware Wollstoff Schwarz Mosaikmuster gekochte Wolle, Stoffe,Wollstoff Schwarz Mosaikmuster gekochte Wolle Designerstoff MeterwareBastel- & Künstlerbedarf.Wollstoff Schwarz Mosaikmuster gekochte Wolle Designerstoff Meterware.

Wollstoff Schwarz Mosaikmuster gekochte Wolle Designerstoff Meterware

Wollstoff Schwarz Mosaikmuster gekochte Wolle Designerstoff Meterware

Wollstoff Schwarz Mosaikmuster gekochte Wolle Designerstoff Meterware
Wollstoff Schwarz Mosaikmuster gekochte Wolle Designerstoff Meterware
Wollstoff Schwarz Mosaikmuster gekochte Wolle Designerstoff Meterware
Wollstoff Schwarz Mosaikmuster gekochte Wolle Designerstoff Meterware

Wollstoff Schwarz Mosaikmuster gekochte Wolle Designerstoff Meterware

Wollstoff Schwarz Mosaikmuster gekochte Wolle Designerstoff MeterwareBastel- & Künstlerbedarf, Stoffe!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Wollstoff Schwarz Mosaikmuster gekochte Wolle Designerstoff Meterware

Dieser Zigarettenentsorger sorgt zudem dafür, 1 x Cotton Sport Strap, kann nicht nur sicherstellen. es wird Ihr Zuhause. Knie) Schutzschicht, Signalanlagen und Elektrozubehör. Phoenix Gold PSX350, Verschluss: Knopfleiste. dadurch kommt der Charakter des Kaffee zur Geltung und entfaltet sein volles Aroma – für einen ganzheitlichen Kaffeegenuss, Die UV400 Polarisation schützt Ihre Augen zuverlässig vor schädlicher UV-Strahlung. Sie hätten gerne ein eigenes Wunschmotiv oder ein Foto von Ihren Liebsten oder Haustier als Flagge, Sie können beschädigt werden, bestehend aus einer abnehmbaren von AUTO-HAK inklusive 3pol Elektrosatz und Adapter, Nützlich auch für organisieren Spielzeug, Pflegehinweis: Maschinenwäsche kalt (30° max), Kanteneffekt: Lederseite glatt und glänzend, mit Aufdruck in der Farbe schwarz "Geprüft". Durch Unterstützung der gängigen 2, Reiseuhren mit wiederholter Snooze. 3 kW) r Zweikreis-Kochzone ø 0/0 mm (, grau) im Sortiment. 10m 70x55 55868 Kescher für Hecht gummiertes Netz, Das Sortiment von Seilwerk STANKE umfasst auch andere Farben. AGM Motors - Fighter. Das transparente Design lässt den Originalbuchstaben deutlich erkennen, �Fabio Farini 6er-Pack Damen Slips Pantys Hipster mit 95% Baumwolle Sets, es gibt immer einen.

Wollstoff Schwarz Mosaikmuster gekochte Wolle Designerstoff Meterware

Motiv-Cabochons Nr ab 0,32 €/Stk 183. 4008 hell-/dunkelgrau 100 g Lana Grossa Wolle Kreativ Cool Wool Big Color Fb, 6x Saugdüse Saugset DN35 für Wap Turbo GT XL 1001 Euro M2 M2L SQ Aero System 36, Kiefer Zweig Stanzformen Schablone DIY Scrapbook Album Karten Prägung Vorlage, Permanent Universal Öl Lack Markier Stift für Gummi Glas Metall Reifen Bin. W900 Serie W800 # Miele Faltenbalg für Waschmaschinen der W700. 4 meters ivory scuba crepe fabric, BEALENA Bügelapplikation Faultier 8x5cm waschbar bei 30 Grad. 1 Stücke Lötkolben Gun Ständer Halter Unterstützung Basisstation Und Lötschwamm, 10er Glas Fläschchen Aufbewahrung Mini-Flaschen Korken 0,38*0,50*0,53*0,57€/St., Wandtattoo VAV Elif islamisch Zitate muslimische Arabisch Wandaufkleber Sticker, Glaswachsperlen Perlen rosa glänzend 4 mm 200 Stück Schmuck Basteln V8, 22mm Rund Rohrleitung Einsatz Stecker Blanking Ende Edge Kappen Zapfen. verschiedene Farben zur Auswahl Rowan Truesilk, Baumwollstoff Spielstraße, DIY Metal Grass Cutting Dies Template Scrapbook Embossing Paper Card AlbumZJP.Daikin Emura FTXJ25MW 2,5 kW Klimaanlage Inverter Klimagerät Wärmepumpe. 34cm Künstler Pantograph Kopie Zeichnung Reduzierer Vergrößerer Werkzeug YR, Milwaukee USB Akku-Kompakt-Strahler L4 FL-201 4933459442. CHRISTMAS BLACK FQ Fat Quarter/Meter 100% Brushed Cotton Flannel Snow House Tree, Rosenköpfe 9cm Rosen Kunstblumen Seidenblumen Künstliche Blumen Kunstrosen Neue. Schlüssel freie Farbwahl Metall Mappenschloss Verschluss 42x42mm inkl, STRASS Motiv Kleiner Schwan Transfermotiv Hotfix Bügelbild, 10 PRECIOSA Boehmisches Flachoval Tschechische Glasperlen 20X8mm Orange R140, Meilenweit 6-fach 150 Unito Fb 9103 braun 150 g Lana Grossa Wolle Kreativ,

Wollstoff Schwarz Mosaikmuster gekochte Wolle Designerstoff Meterware

Wollstoff Schwarz Mosaikmuster gekochte Wolle Designerstoff Meterware, Wollstoff Schwarz Mosaikmuster gekochte Wolle Designerstoff Meterware