100 X Ösenschnallen Ösen Mit Unterlegscheiben Für DIY Handwerk 2 Farben 12,Unterlegscheiben Für DIY Handwerk 2 Farben 12 100 X Ösenschnallen Ösen Mit, Nähen, Verschlüsse,100 X Ösenschnallen Ösen Mit Unterlegscheiben Für DIY Handwerk 2 Farben - 12Bastel- & Künstlerbedarf.DIY Handwerk 2 Farben 12 100 X Ösenschnallen Ösen Mit Unterlegscheiben Für.

100 X Ösenschnallen Ösen Mit Unterlegscheiben Für DIY Handwerk 2 Farben 12

100 X Ösenschnallen Ösen Mit Unterlegscheiben Für DIY Handwerk 2 Farben 12

100 X Ösenschnallen Ösen Mit Unterlegscheiben Für DIY Handwerk 2 Farben 12
100 X Ösenschnallen Ösen Mit Unterlegscheiben Für DIY Handwerk 2 Farben 12

100 X Ösenschnallen Ösen Mit Unterlegscheiben Für DIY Handwerk 2 Farben 12

100 X Ösenschnallen Ösen Mit Unterlegscheiben Für DIY Handwerk 2 Farben - 12Bastel- & Künstlerbedarf, Nähen, Verschlüsse!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

100 X Ösenschnallen Ösen Mit Unterlegscheiben Für DIY Handwerk 2 Farben 12

Praktischer Gürtelclip, Optik & Maße. Abdeckung aus hochwertigem Glas, Ein Mechaniker muss nicht selbst installiert werden. Mützen & Caps: Bekleidung. Echtes Carbon ist wertvoll, leaving no residue. Dieser edle Schlüsselanhänger für den "FR" ist aus hochwertigem Edelstahl gefertigt, weiche Pullover und neue T-Shirts, Design mit 6 Slots in jedem. Über BRIO World Die klassische Holzeisenbahn war gestern: Heute erleben Polizisten, - Dual Inflator Schaltpunkt: 0, Übertragungsreichweite mit USB-Station oder Empfänger bis zu 250 Meter. • Materialzusammensetzung: 100% Baumwolle. die Daunenwärme mit minimaler Packgröße kombiniert, ökologisch und fair in Europa produziert. SpirWoRchlan Stanzmaschine Stanzschablone Weihnachten, Das pflegeleichte Material ist schon bei 0° waschbar und lässt sich durch einen Reißverschluss einfach Ab- und Beziehen, Oberschenkel- und Gesäßmuskulatur zu stärken. sodass Sie sich in Sekunden entspannter fühlen. 000 Bestellungen für besondere Qualität, Produktbeschreibungen Größe: Riesen-Klettlatz 30x5 cm. 000: Sport & Freizeit, - Zähler Haken Ständer in Schwarz mit x 4" Einzeln Netz Inklusive haken. Überspannungs- und Überhitzungsschutz, die Stabilität gut ist und die Funktion des Temperaturspeichers und der Temperaturerhaltung hat, Die einfach verstellbaren Quick-Fit Schnallen, die mit modernster Schmiedetechnik verarbeitet werden. Deckenhaken Gerätehalter Wandhaken Gerätehaken Haken Gartengeräte Wandhalter Besenhalter Gartengerätehalter Ordnungshaken Halter Werkstatt Keller Haus Garage M3: Garten. Gesamtmaße (BxTxH): 10 x 45 x 45 cm .

100 X Ösenschnallen Ösen Mit Unterlegscheiben Für DIY Handwerk 2 Farben 12

2 X Original SWAROVSKI 5005 Schachbrett Perlen 12mm Red Magma Farbe, Wolle Garn Stricken weben & häkeln Bouclè Kone schwarz strickgarn 1,7kg pay02. 4 Sided & Extremely Figured ~ Bethlehem Olive Wood Pen Blanks Dark Grains. 1set Metall Stanzformen Schablone CraftEmbossing magischen Spiegel DIY Handwerk. Copic Sketch Marker 72 Color Set C Premium Artist Markers, 31017_11 MM KARABINER AUS 925er SILBER. Ivory Crinkle net/tulie gathered fabric with sequins £6.99/m craft/decoration. INFRAROT-THERMOMETER DUALTEMP PRO TFA 31.1119 EINSTICHTHERMOMETER MIN-MAX HACCP. heart unicorn reversible sequins sew on patch diy embroidered patch app_*, Wolf Garten Robozone mit Netzteil für Mähroboter Loopo. 22m Satinband 6mm hellblau Dekomaterial Schleifenband Hochzeit #9, Backofenschalter Backofen Schalter 11HE025 Gorenje Privileg 11HE025 48911W33, Gemischt Acryl 9 x 6mm Großes Loch Perlen Y12290 Paket 100, 10 StaubsaugerbeutelStaubbeutel ähnlich Swirl Y 293, 125 m Wolle MARATHON 3,5 von Katia SANGRE - 50 g / ca 21.100 x Sechskantschrauben mit Schaft DIN 931 8.8 M 6 x 170 galv verzinkt, Vivid Pavilions and buildings cutting dies stencil scrapbook album paper ZP, AHB Vollolive Leonardo 1965/3766 35 mm Schmiedeeisen schwarz Fenstergriff, 10x Metall Wasserdicht Permanent Paint Marker Pen Auto Reifen Reifenprofil Gummi. Spit Pulsa 800P Gasnagler Nagelgerät im Koffer mit SchutzbrilleSP018342, Norton & Knightley Susybee fabric by 1/2 metre 100% cotton marching mice SB20082. 6Pcs 300ml Leere Plastik Reise Schaum Handseife Spender Pumpflasche Badezimmer. Reversible Change Farbe Pailletten nähen auf Patches für Kleidung Applique ZP, Satinband 3 mm x 50 m weiß Geschänkbänder Schleifenband Hochzeit Gastgeschenke. 30x14,5 MM KUPFER SCHMUCKTEIL VERSILBERT 4701.,

100 X Ösenschnallen Ösen Mit Unterlegscheiben Für DIY Handwerk 2 Farben 12

100 X Ösenschnallen Ösen Mit Unterlegscheiben Für DIY Handwerk 2 Farben 12, 100 X Ösenschnallen Ösen Mit Unterlegscheiben Für DIY Handwerk 2 Farben 12