Friteuse Heißluft ohne Öl Regelbarem Thermostat Timer Korb Backform XXL,Thermostat Timer Korb Backform XXL Friteuse Heißluft ohne Öl Regelbarem, Kleingeräte Küche, Fritteusen,Friteuse Heißluft ohne Öl Regelbarem Thermostat Timer Korb Backform XXLHaushaltsgeräte.Korb Backform XXL Friteuse Heißluft ohne Öl Regelbarem Thermostat Timer.

Friteuse Heißluft ohne Öl Regelbarem Thermostat Timer Korb Backform XXL

Friteuse Heißluft ohne Öl Regelbarem Thermostat Timer Korb Backform XXL

Friteuse Heißluft ohne Öl Regelbarem Thermostat Timer Korb Backform XXL
Friteuse Heißluft ohne Öl Regelbarem Thermostat Timer Korb Backform XXL
Friteuse Heißluft ohne Öl Regelbarem Thermostat Timer Korb Backform XXL

Friteuse Heißluft ohne Öl Regelbarem Thermostat Timer Korb Backform XXL

Friteuse Heißluft ohne Öl Regelbarem Thermostat Timer Korb Backform XXLHaushaltsgeräte, Kleingeräte Küche, Fritteusen!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Friteuse Heißluft ohne Öl Regelbarem Thermostat Timer Korb Backform XXL

- gerader Auslass, Belüftungsöffnungen sorgen für maximale Belüftung und minimale Kondensation innerhalb des Überzugs. Geo-Coins und viele mehr. In QHYDZ Garden finden Sie die Samen der Pflanzen. Rücken und bei den Knien und Oberschenkeln für umfangreichen Schutz, Sie ist vielseitig einsetzbar und daher sehr beliebt,  Bei der Herstellung jedes Infinity-Würfels werden keine Ecken geschnitten. / Besatz aus elastischem "Alos" Wildlederimitat. verschleißfestes Material und eine wasserdichte Außenseite garantieren eine lange Lebensdauer und sorgen für ein sicheres Gefühl. Zustand: blank - kann übliche Oxidationsspuren aufweisen. Selbst die Maschinen. du kannst es wie einen normalen Tennisschuh tragen, Hervorhebung der modernen Geschmack, da wir mehr als 150 verschiedene Designs haben, 2mm sehr dünn - “3D Round Edge“: Abgerundete Kanten bieten mehr Sicherheit und fühlen sich besser an. für BMW G01 X3 2018, Nicht mit Sahne oder ähnlichen Produkten in Verbindung bringen, Folgen Sie dem Pfeil, Tragbar & falten; strapazierfähig und leicht - einfach auf dem Bett Ihres Babys auftauchen, BEBEBI MYVARIO wird mit 3 Aufsätzen versandkostenfrei geliefert, Toe Sox Damen Toesox Women's Low Rise Full Grip Non-Slip for Ballet, Für Bodenbelageinlegestärke 5 mm, den Festtagstisch zu dekorieren, Die patentierte Herstellung des Trägerstahls minimiert zusätzlich auch das Risiko von Bandbrüchen, feine verarbeitung. Voll abgefahren kommt das Nähmobil daher. Raumdekoration und Veranstaltungen. 1 x 50w Scheinwerfer.

Friteuse Heißluft ohne Öl Regelbarem Thermostat Timer Korb Backform XXL

24 Stunden Zeitmessuhr Mechanische Zeitschaltuhr für Industrie Analog. Korbrollen Set Unterkorb unten Rollen Für Haier DW12-TFE3 DW12-TFE2 Spülmaschine, E1 NEU Coole Jeans für Jungs mit aufgesetzten Taschen verstellbarer Bund Gr.86. Staubsauger Wassertank Mopp-Tuch Zubehör Ersatz für Xiaomi II Roborock S6 Serie. Motta Tamper braun 58 mm plan Edelstahl Holz Barista Zubehör Kaffeepresser, 10 Blätter Goldfolie Blatt 24K Lebensmittel Anti Aging Gesichts-Spa Vergoldung, Verschluss-Schraube für Kärcher A 2500 A 2524 PT A 2554 ME A 2504, TA288 Digitalthermometer Lebensmittelsonde Küchenthermometer TP-300, Regia Journal 606 Kuschelweiche Wohlfühlmaschenmaschen aus Softy Color # 3350. 5785 20 Staubsaugerbeutel Für KALORIK: 5764 5770 5765 S 760, MOLOTOW ONE4ALL Marker 6er Set 227HS Neon Set. 2-Scheiben Toaster Brotröster Brötchenaufsatz kupfer copper 850 W *73109 B-Ware. Fermeture Éclair avec Métal Poussoir Spirale 3mm Article au Mètre Drap de Lit, 1-40 Staubsaugerbeutel für AEG: Vampyr 1500 1900 5000 1610 2300 2002.1. Weiße Jade Perlen 6mm KUGELN 60stk HALBEDELSTEIN Schmuck Mode Design BEST G332. MOSER EDITION H 11 FÖN FÜR DEN PROFI EINSATZ 2100 WATT, Drahtform Engel 2 Stück 13x12cm.Heizelement wie AEG 387142801/1 Unterhitze BACKER 773201 für Backofen Herd. Polycotton Fabric Merry Christmas First Snowfall Of Winter Festive Xmas, Alfawise S70 Fenster Roboter Staubsauger Saugroboter Robotic Window Cleaner 80W. Campan Jersey grün dunkelblau 50 cm Hilco Streifenjersey Baumwolljersey Streifen, Netzkabel Anschlusskabel Winkelstecker 00645033 für Spülmaschinen. Columbus Treibteller 406 mm Einscheibenmaschine Poliermaschine E 400 S E400S. 100x Jura Auslaufventil Ventilstift Dichtung Formdichtung Reparatur-Set. 89999 Ergomaxx professional 20 Staubsaugerbeutel Für BOSCH BSG 80000.., Öl Presse Ölpresse Oelpresse handbetrieben zur Pressung von Ölen aus Samen Neu.

Friteuse Heißluft ohne Öl Regelbarem Thermostat Timer Korb Backform XXL

Friteuse Heißluft ohne Öl Regelbarem Thermostat Timer Korb Backform XXL, Friteuse Heißluft ohne Öl Regelbarem Thermostat Timer Korb Backform XXL