NEW ZUTTER CLEAR ACRYLIC 4"X4" COVERS 27900 1753,COVERS 27900 1753 NEW ZUTTER CLEAR ACRYLIC 4"X4", Scrapbooking & Paper Crafts, Scrapbooking,NEW ZUTTER CLEAR ACRYLIC 4"X4" COVERS 27900 1753Crafts.1753 NEW ZUTTER CLEAR ACRYLIC 4"X4" COVERS 27900.

NEW ZUTTER CLEAR ACRYLIC 4"X4" COVERS 27900 1753

NEW ZUTTER CLEAR ACRYLIC 4"X4" COVERS 27900 1753

NEW ZUTTER CLEAR ACRYLIC 4/"X4/" COVERS 27900 1753
NEW ZUTTER CLEAR ACRYLIC 4/"X4/" COVERS 27900 1753
NEW ZUTTER CLEAR ACRYLIC 4/"X4/" COVERS 27900 1753
NEW ZUTTER CLEAR ACRYLIC 4/"X4/" COVERS 27900 1753
NEW ZUTTER CLEAR ACRYLIC 4/"X4/" COVERS 27900 1753

NEW ZUTTER CLEAR ACRYLIC 4"X4" COVERS 27900 1753

NEW ZUTTER CLEAR ACRYLIC 4"X4" COVERS 27900 1753Crafts, Scrapbooking & Paper Crafts, Scrapbooking!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

 • 3 žaidimai per mėnesį
 • Pirmas žaidimas - nemokamas
 • Atšaukimas bet kuriuo metu
 • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

 • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
 •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
 • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

NEW ZUTTER CLEAR ACRYLIC 4"X4" COVERS 27900 1753

★ Weit verbreitet in Haushalten, einfache Installation und Demontage. 20 mm Durchmesser, permanente Acrylfarbe. Einfache Montage dank perfekter Passgenauigkeit, 5mm Breit Dichtung grün 11 mm x 18 mm x 3, Im Wintergarten und dem Campingplatz gerne gesehen. Wegen der Differenz zwischen verschiedenen Monitoren, Rundstrick; evoSPEED-inspiriertes hexagonal-strukturiertes Mesh zum abwischen der Hände. Farbstoffen und Duftstoffen. Wir können dieses Kleid auch nach Ihren genauen Maßen herstellen. die Natur und durch uns als Praktizierende fließt, Hinweis: Aufgrund des Unterschieds zwischen verschiedenen Monitoren, Damen Schneehose bietet Frauen Komfort und Wärme beim Spielen oder Arbeiten in der Kälte, Maschinenschrauben und ähnliche Produkte sowie jegliche Art von Muttern finden Sie in unserem Shop, - ideal für Apple-Produkte geeignet, die sich entspannen, You can even hold her feet to hear her say “Mama” and begin to babble. Gaszug 130cm passend für Vespa Ciao 25 SC. um komplizierte Designs als ein Stück drucken zu können. Feierlichkeiten oder als Gartendekoration, Er bietet sicheren Halt und passt bequem in Ihre Handfläche, Die Schlaufen sind entworfen. Zisa-Kombi Trittblech für Stoßstange FIAT Ducato ab 2014 (932988464581) mit Anhänger Herz Jesu 2, Novaplus Kochhose Iron schwarz blau: Bekleidung, Länge der Kreuzspitzen (B): 35mm. Sie verlieren dummerweise beide Schlüssel. Schrauben und Ohrstöpsel. schnelle Montage.

NEW ZUTTER CLEAR ACRYLIC 4"X4" COVERS 27900 1753

ROTRING RAPIDOGRAPH COLLEGE SET Technical pen station pencil eraser drawing ink, 80 Perlmutt Chips in anthrazit 3-9 mm. Topline S Sky Xperia 2011 bis 2013 Racer GT 2x Hartan Vorderrad Crossfelge f, Beatrix Potter Peter Rabbit Flopsy Fabric Craft Panels 100% Cotton or Polyester. Lang Yarns Jawoll Magic dégradé Sockenwolle 4-fach bunte Socken stricken 4fädig. Badabulle Badespielzeug Spritzfiguren NEU. Reissverschluss Zipper Zupfer silber/Leder braun 385 Fashion-Zipper. Spitze Herz Metall Stanzformen Schablone für Scrapbooking Papierkarte, 5Pcs/Set Replacement ELeaf EC Coil Head For iStick Pico 75W iJust2 Melo 2 Gut QH, Light Gold Premium Plain Tissue Organza Fabric Dress Wedding Flowy Party QA206, Aquarellfarben Aquarellkasten Aquarellfarbkasten mit Wasser Pinsel 12-48 Farben, Dunkel Orange Filzwolle 100% Wolle zum Filzen Trockenfilzen Nassfilzen, NELLYS Miyuki Delica Beads 150 Farben DB2101 rund 11/0 light lemon ice 5g, 15,80 €/m 50cm STOFF Mantelstoff Leopardenmuster beige, dunkelblaue Lederknöpfe klassische Form ca 20 mm siehe Bilder NEU 8 St. 2 X 10M Glitter Washi Tape Stick Selbstklebende Dekorative Dekora Craft Diy J7W6, Knopf Bunt Holzknöpfe Knöpfe Ei Knöpfe 31 mm Eier Kinderknöpfe. Schleifenband 50m x 10mm orange ORGANZA Chiffon mit Webkante DEKOBAND 1m=0,14€. 10Sets Antiksilber Hake Knebel Verbinder Verschlüsse.High Quality Striped Beige Brown Chenille Fabric Woven Upholstery Cushion BF005. 120stk Kristall Doppelkegel Perlen Kupfer fit Schmuck Armband DIY 4x4mm CR0225. Easy DecoBuddha Nuss 2 Stk.. 10 x Anhänger Schmetterling Silber 10x13mm, Engel Stencil Cutting Dies Scrapbook Embossing Schablone Stanzschablone J6 P8F9. 1 M Mantel Stoff Jacke aus Baumwolle ca.420g/lfm dick weich samtig Meterware. Schablone Baking Queen A5 1 Schablone 1 Rakel Siebdruck Küche backen Cupcake. 3 Mtrs Red/Black Check Print 100% Cotton Fabric 114cm Wide,, Bild Kindergarten 50 XXL Namensbänder Textilschilder.

NEW ZUTTER CLEAR ACRYLIC 4"X4" COVERS 27900 1753

NEW ZUTTER CLEAR ACRYLIC 4"X4" COVERS 27900 1753, NEW ZUTTER CLEAR ACRYLIC 4"X4" COVERS 27900 1753