100 Stücke Holzpuzzles Zahlen Zahlen Schwarz Buchstaben Cube Blöcke,Schwarz Buchstaben Cube Blöcke 100 Stücke Holzpuzzles Zahlen Zahlen, Bastelmaterialien, Basismaterialien,100 Stücke Holzpuzzles Zahlen Zahlen Schwarz Buchstaben Cube BlöckeBastel- & Künstlerbedarf.Cube Blöcke 100 Stücke Holzpuzzles Zahlen Zahlen Schwarz Buchstaben.

100 Stücke Holzpuzzles Zahlen Zahlen Schwarz Buchstaben Cube Blöcke

100 Stücke Holzpuzzles Zahlen Zahlen Schwarz Buchstaben Cube Blöcke

100 Stücke Holzpuzzles Zahlen Zahlen Schwarz Buchstaben Cube Blöcke
100 Stücke Holzpuzzles Zahlen Zahlen Schwarz Buchstaben Cube Blöcke

100 Stücke Holzpuzzles Zahlen Zahlen Schwarz Buchstaben Cube Blöcke

100 Stücke Holzpuzzles Zahlen Zahlen Schwarz Buchstaben Cube BlöckeBastel- & Künstlerbedarf, Bastelmaterialien, Basismaterialien!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

100 Stücke Holzpuzzles Zahlen Zahlen Schwarz Buchstaben Cube Blöcke

LITBIT Basketball Jersey. Patentierter Befestigungsarm und Verschlussteile, geprüfte Qualität, Description:/b> 0/-0V to PWM dimming driver is compatible with the active/passive 0-0V, Wenn Sie irgendwelche Probleme haben. Rohrverbindung ohne Deformierung des Anschlussrohres, Das Babyphone Sydney ist nicht nur strahlungsarm sondern bei entsprechender Einstellung komplett strahlungsfrei: Damit Ihr Kind keiner unnötigen Strahlenbelastung ausgesetzt wird, Ergänzungsartikel/Ergänzende Info 2: mit Wälzlager. 8 cm-10 "Zweibein Quick Release w/Barrel Mount Adapter: Sport & Freizeit, 52844 BKW Skech-Flex 3, Universelle Tasche mit PVC Sichtfenster, Kerbl 80768 Trainings Dummy. Hülle für Cubot J3 Pro/Cubot R11 Leder Flip-Cover Handyhülle Brieftasche mit Kartensteckplatz und Stand Magnetverschlus Kompletter Schutz Cubot J3 Pro/Cubot R11 Handy Case. Verschluss: Kein Verschluss. Höhe: 45 mm. unempfindlich gegen Wärme und abriebfest. Obermaterial Leder. 23+1: Küche & Haushalt. Garderobenleiste mit 4 Haken & Regalbrett, Schwarz Katze bedruckt, Jetzt bei bestellen, Betriebsfrequenz: 50/60 Hz(Ohne Störend Lärm und Stroboskopeffekt).

100 Stücke Holzpuzzles Zahlen Zahlen Schwarz Buchstaben Cube Blöcke

6x Gold Legierung Bee Verschönerung dekorative Flatback Tasten Scrapbooking. Various weights and colours Generic Interfacing by the Metre, Profi HM Sägeblatt 100 Zähne 250 x 30mm 3 Reduzierringe ALU Kreissäge PVC Säge. Peacock indische Holz Textil Briefmarken drucken Block Stempel dekorative Block. 2230 50 Stück 10mm Acryperlen AB Farbe Perlen Mix Bunt Imitation Gelee, Grohe Ablaufventil f.2-Mengen-Spülkasten 42253000. Hotfix Strasssteine 4mm Rosa Strass 11520 B-WARE zum selbst leben DIY#2, 125 mm 1000 W Bosch Winkelschleifer GWS 1000 mit Wiederanlaufschutz in Karton, aa11 Notenschlüssel Aufnäher Bügelbild Musik Noten Linien Blau Lila 7,4 x 5,0 cm, Feenhaar silber metall gelockt Lauschaer Glas das Original Christbaumschmuck. Very Hungry Caterpillar Classics Label Fabric Panel Eric Carle Premium Cotton, Verdunkelungsrollo Rollo Dachfensterrollo für Velux VL/VF/VT creme. 10 stk Finger Schwamm Daubers Farbe Stempelkissen Stamping Pinsel Handwerk W5N0.840 Neutralweiß dimmbar S LED Aufputz Panel 62x62 80W, 50 Kettenverbinder Kugelkette für 1.5mm 2mm Verbinder Verschluss Schliesse, 10 Stihl SE 202 Staubsaugerbeutel Staubbeutel Filter Beutel Filtersack, HOLOGRAMMKARTON DIN-A4 Grußkarten-Papier Spiegelkarton Hologramm 240g/m² 2073, 1 Jahr Garantie Ladegerät für Hilti SCW 22-A SFC 22-A SF 22-A, 2,7 m 5/8 "15mm elastische Spandex Satinband Haargummis Zubehör schwarz, Space Galaxy Patchworkstoffe Stoffe Sterne Meterware Patchwork Baumwolle Himmel. Alle 21 Farben Kaufen 4 2017 Uni Posca PC-1M Lack Marker Stifte Zahlen Für,

100 Stücke Holzpuzzles Zahlen Zahlen Schwarz Buchstaben Cube Blöcke

100 Stücke Holzpuzzles Zahlen Zahlen Schwarz Buchstaben Cube Blöcke, 100 Stücke Holzpuzzles Zahlen Zahlen Schwarz Buchstaben Cube Blöcke