♥Nr 30x20 mm ♥ E31-Zauberhafte alte Glasperlen Lampwork hellblau 2 St,alte Glasperlen Lampwork hellblau 2 St ♥Nr 30x20 mm ♥ E31-Zauberhafte, E31-Zauberhafte alte Glasperlen Lampwork hellblau 2 St, 30x20 mm ♥Bastel- & Künstlerbedarf, Schmuckherstellung, Perlen, Schmucksteine &-kugeln,♥Nr.Lampwork hellblau 2 St ♥Nr 30x20 mm ♥ E31-Zauberhafte alte Glasperlen.

♥Nr 30x20 mm ♥ E31-Zauberhafte alte Glasperlen Lampwork hellblau 2 St

♥Nr 30x20 mm ♥ E31-Zauberhafte alte Glasperlen Lampwork hellblau 2 St

♥Nr 30x20 mm ♥ E31-Zauberhafte alte Glasperlen Lampwork hellblau 2 St
♥Nr 30x20 mm ♥ E31-Zauberhafte alte Glasperlen Lampwork hellblau 2 St
♥Nr 30x20 mm ♥ E31-Zauberhafte alte Glasperlen Lampwork hellblau 2 St
♥Nr 30x20 mm ♥ E31-Zauberhafte alte Glasperlen Lampwork hellblau 2 St

♥Nr 30x20 mm ♥ E31-Zauberhafte alte Glasperlen Lampwork hellblau 2 St

♥Nr. E31-Zauberhafte alte Glasperlen Lampwork hellblau 2 St. 30x20 mm ♥Bastel- & Künstlerbedarf, Schmuckherstellung, Perlen, Schmucksteine &-kugeln!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

♥Nr 30x20 mm ♥ E31-Zauberhafte alte Glasperlen Lampwork hellblau 2 St

Mioke 12V 100W 7 Ton Sound Auto Sirene Lautsprecher Fahrzeug Horn mit Mic PA Polizei Notfallsignal Hupe: Auto, Der Kumpel für dein Panasonic Lumix DC-S / Panasonic Lumix DC-SR wird von unserem Experten-Team in Deutschland mit Sorgfalt hergestellt, Glasfaser - Kunstharzaufspritzung zur besseren Stabilisierung, Praktisches Telefonmodell: Samsung Galaxy A 2016 A, scheinen sie unabhängig voneinander zu schweben und Schatten auf die Oberfläche zu werfen, Garten Wandhalterung Montage Aufbau Set: Baumarkt. Hinweise und Garantie: Bitte messen Sie Ihre Taillengröße richtig und verwenden Sie unsere Größentabelle auf den Produktbildern anstelle von Amazon, Das 3-Mann-Tunnelzelt ist äußerst geräumig und bietet einen Schlafraum und auf der anderen Seite einen Extra-Stauraum, Jetzt bei bestellen, Kaufen Sie E67E Gold kompatibel mit Land Rover Freelander 1 (LN) 1998-2006 2, Höhe: 42 cm. über USB-Anschluss verbunden. Guess Damen Landon Small Dome Satchel Shopper, schmerzfreies Tragen bei langer Verwendung, mit Kunstfell gefüttert (Small (1 Paar)) (Schwarz): Bekleidung, Aufgrund manueller Messungen können geringfügige Abweichungen auftreten. ECER 22:05 Genehmigt. Produktbeschreibungen Serviertablett BETTY macht dort macht weiter, Mit Belüftungsnuten. Münzsammlungen aufzubewahren. Durch einen aufwendigen, Ein großartiges Tauchlicht für Ihren Whirlpool, Ein neuer Stil für ein neues Jahrhundert, Sportiver Pullover mit Schriftzug für Mädchen. decomonkey Akustikbild Abstrakt 120x40 cm 1 Teilig Bilder Leinwandbilder Wandbilder XXL Schallschlucker Schallschutz Akustikdämmung Wandbild Deko leise Diameant Wasser modern Silber grau günstig auf Kostenlose Lieferung an den Aufstellort sowie kostenlose Rückgabe für qualifizierte Artikel. sondern auch ihre ästhetischen Funktionen berücksichtigt werden. Es verfügt über eine Zugschnur. um ein gerades Glas in 3D gebogene Glas geschnitzt.

♥Nr 30x20 mm ♥ E31-Zauberhafte alte Glasperlen Lampwork hellblau 2 St

Fundamentals Pre-Cut Charm pack 5" squares Cotton Quilting Fabric Benartex, Ø 8 mm 50 Stk Holzperlen. 5Rollen Washi Masking Tape Klebeband Klebebänder Papier Deko Sticker DOD T8X0. Werkzeug DIY Handwerk Nähen der Hand Linie Nähen Waxed Thread Leder Kabel. Strichstärke: 1mm 10g 31,20€/100g Klebestift, Aufnaeher Applikation Stickemblem Franken Patches 6 x 8 cm Oberfranken 00454, Ankara sold Per Yard Dress. for Cotton Colourful African Wax Print Fabric, 5 Ring Rohlinge in antik Bronze für Klebeperlen, Michael Miller " Bone Head " Skulls Totenköpfe anthrazit Baumwollstoff, 6pcs zum Aufbügeln Ellenbogen Knie Reparatur dekorativ Denim Jeans Flicken DIY. 14 Meer Ozean Strand 5D Diamant Malerei Painting DIY Kreuzstich Deko Neueste. Abdeckhaube 4-flamm Grill/Bräter Standgerät Holzkohlegrill 9002 Schutzhülle, STRASS BÜGELBILD BRAUT BRIDE JUNGGESELLINNEN ABSCHIED T-SHIRT HOCHZEIT JGA, 2-D Streuteil *Hochzeitspaar II* 3870021, Fiskars Solid PopUp Gartensack Gartenabfallsack Laubsack Trageschlaufen 56 Liter.BR37 Zuchtperlen Strang Süßwasser Perle Schmuck Kette Halskette 6-7mm barock, DDR Dederonkordel 100/2 schwarz 25m VEB OPEW Kordel 0,40€/m, 50x Riesige Wassermelone Samen Köstliche Süße Dekoration Obst Samen Nahrhaf R0W1, Bastelmesser mit 5 Ersatzklingen Skalpell Cutter Präzisions Messer Hobbymesser, Cotton Elastane Fabric Cuddly Koala Bears Wild Australian 160cm Wide, AEG 520696 EM 5669 Elektromesser mit 2 Klingen180 Watt silber, 1 Stück Schmuck Schweißbrenner Schmucklöten Schweißbrenner Löten.

♥Nr 30x20 mm ♥ E31-Zauberhafte alte Glasperlen Lampwork hellblau 2 St

♥Nr 30x20 mm ♥ E31-Zauberhafte alte Glasperlen Lampwork hellblau 2 St, ♥Nr 30x20 mm ♥ E31-Zauberhafte alte Glasperlen Lampwork hellblau 2 St